Вища ліга 24/25. 1 етап. Підсумки та огляди матчів 3 туру

548

21-22 серпня відбулися матчі 3-го туру чемпіонату України серед жіночих клубів Вищої ліги.

ОГЛЯДИ МАТЧІВ

Аліна Єрофеєва (UA-Футбол): Завершилися матчі 3-го туру першого етапу жіночого чемпіонату України Вищої ліги. “Шахтар” у рідних стінах поступився “Ворсклі”. Рахунок у поєдинку було відкрито під завісу першого тайму, відзначилася Поліна Янчук. У другій половині гри гості подвоїли свою перевагу завдяки зусиллям Яни Калініної. Господині поля не змогли змінити ситуацію і до кінця зустрічі цифри на табло залишилися незмінними. Як наслідок, перемога “Ворскли” – 2:0.

“Металіст 1925” на виїзді обіграв “Полісся”. Перша 45-ти хвилинка видалася дуже результативною для гостей. Нападниця Єлизавета Молодюк влаштувала гольову феєрію, оформивши хет-трик. Дебютант вищої ліги не впорався з таким тиском і на початку другого тайму пропустив ще один гол. У кінцівці протистояння харків’янки поставили крапку в розгромі – 5:0.

Не найкращим чином складаються справи і для ще одного новачка – “Оболоні”. Киянки в гостьовому матчі поступилися “Пантерам”. Господині повели в рахунку на екваторі першого тайму – свій момент реалізувала Марія Тихонова. До перерви вболівальники не побачили голів. Під завісу гри уманчанки двічі відзначилися у ворота житомирянок і встановили остаточний рахунок – 3:0.

“Колос” приймав “Кривбас”. Першими вийшли вперед господині – на 41-й хвилині гол забила Вероніка Андрухів. Після перерви ковалівські футболістки збільшили перевагу зусиллями Надії Куніної. А через дві хвилини ще раз відзначилася Андрухів і зняла питання щодо переможниці зустрічі. У результаті, 3:0 на користь “Колоса”.

Ігрову програму закривали у Вінниці, де “ЕМС-Поділля” приймало “Ладомир”. У першому таймі команди голів не забивали. У другій половині гри вінничанки відкрили рахунок. Авторкою забитого стала Ганна Смеречинська. Цей м’яч виявився єдиним у матчі. Відповідно, мінімальна перемога господинь – 1:0.