Вища ліга 24/25. 1 етап. Підсумки та огляди матчів 8 туру

277

Пригадаємо події 8-го туру 1-го етапу чемпіонату України серед жіночих клубів Вищої ліги, матчі якого відбулися на початку місяця.

ОГЛЯДИ МАТЧІВ

Аліна Єрофеєва (UA-Футбол): “Ворскла” та “Металіст 1925” у центральному матчі 8-го туру зіграли внічию. Гра розпочалася з годинної затримки через повітряну тривогу в Полтаві. А на екваторі першого тайму поєдинок переривався з тієї ж причини. Зустріч цих команд була цікава тим, що в нинішньому розіграші вони ще не програвали. Матч видався не надто щедрим на моменти. Суперниці не змогли розпечатати ворота одна одної за підсумками двох 45-ти хвилинок. У підсумку нульова нічия – 0:0.

“Шахтар” у рідних стінах зустрічався з “Пантерами”. Господарки першими вийшли вперед – на 12-й хвилині Марія Викалюк реалізувала пенальті. Перед перервою Любов Мохнач збільшила перевагу донецького клубу. Друга половини гри залишилася повністю за донеччанками. Підопічні Романа Заєва ще чотири рази вразили ворота суперниць і встановили остаточний рахунок – 6:0.

“Колос” приймав на своєму полі “Полісся”. Господині активно розпочали гру, забивши два голи протягом 13 хвилин. До перерви глядачі голів більше не побачили. На 61-й хвилині ковалівські футболістки знову вийшли вперед. Через п’ять хвилин гості зуміли відквитати один м’яч, проте потім примудрилися пропустити четвертий гол у свої ворота. Фінальні 4:1 на табло на користь “Колоса”. Для команди Людмили Покотило це шоста перемога поспіль.

“Ладомир грав у гостях у “Кривбасу”. Через повітряну тривогу в Дніпропетровській області гра розпочалася з приблизно з 50-ти хвилинною затримкою. Після відбою команди вийшли на поле, однак не встигли відіграти навіть 10 хвилин. На 5-й хвилині знову пролунав сигнал тривоги і учасники матчу вирушили до бомбосховища, де просиділи близько пів години. У першому таймі як і гості, так і господарі реалізувати свої моменти не змогли. Цікаві події відбулися після перерви. На 61-й хвилині гості залишилися в меншості після вилучення Тетяни Гадади. Криворіжанки, звісно, скористалися чисельною більшістю і вийшли вперед. На 78-й хвилині гол забила Ірина Козуб, проте волинянки відповіли на це вже за шість хвилин. Відзначилася Аріана Чередниченко і тим самим допомогла своїй команді вирвати нічию – 1:1.

“Сістерс” грав домашній поєдинок проти “ЕМС-Поділля”. Господині швидко відкрили рахунок (на 2-й хвилині!) завдяки реалізованому пенальті у виконанні Ольги Бойченко. А вже за чотири хвилини одеситки знову вийшли вперед – відзначилася Марина Птицина. Після перерви ситуація на полі не змінилася і “Сістерс” відправив в сітку воріт вінничанок третій м’яч. Знову забила Бойченко, оформивши дубль. Гості ніяк не відреагували на пропущені м’ячі і фінальний свисток зафіксував перемогу одеської команди – 3:0.