Визначено Володаря Кубку України з футболу серед жіночих студентських команд 2021 року!

1369
Визначено Володаря Кубку України з футболу серед жіночих студентських команд 2021 року!

У Харкові визначено Володаря Кубку України з футболу серед жіночих студентських команд 2021 року!

Кубок відбувся за ініціативи Президента Всеукраїнської футбольної асоціації студентів, народного депутата України Івана Крулька, за сприяння та підтримки Міністерства освіти і науки України, Української асоціації футболу, Комітету фізичного виховання та спорту МОН України, Спортивної студентської спілки України.

Команди були розподілені на дві підгрупи. До групи «А» потрапили: Національний університет «Львівська політехніка», Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини та Київський університет імені Бориса Грінченка.

До групи «Б» потрапили: Харківська державна академія фізичної культури, Сумський державний університет та Криворізький державний університет економіки та технологій.

За підсумками групового етапу, переможці груп у фінальному матчі визначали найсильнішу студентську команду України. Суперницями у цьому поєдинку, як і у 2019 році, стали команди Харківської державної академії фізичної культури та Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Вже на початку гри уманчанки відкрили рахунок 1:0. Через декілька хвилин після подачі кутового, рахунок було збільшено до 2:0. Харків’янки не зупнилися і вже в одній із своїх атак відіграли один м’яч. Друга половина пройшла більш рівною. і моменти для взяття воріт були що у однієї так і в іншої команди. Скориставшись помилкою гравчині УДПУ на останніх хвилинах зустрічі, футболісткам з Харкова вдалось відіграти ще один м’яч. Таким чином, матч завершився з рахунком 3:2, а Кубок на цей раз вирушає на Черкащину.

за матеріалами Футбол Уманщини

Призери. Кубок України ВФАС 2021:
УДПУ – Уманський державний педагогічний університет
ХДАФК – Харківська державна академія фізичної культури

КУБГ– Київський університет імені Бориса Грінченка