Визначились бронзові призери Гімназіади україни з футболу серед дівчат і юнаків

958
Гімназіада 2021, СпортМОН, футбол серед дівчат, жіночий футбол, дівочий футбол
Гімназіада 2021 - 3 та 4 місця

В Києві завершилися змагання Гімназіади України з футболу серед юнаків і дівчат 2006-2007 років народження.

Змагання ІІІ літньої Гімназіади України з футболу організовані Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України спільно з Українською федерацією учнівського спорту, Всеукраїнською футбольною асоціацією студентів за безпосередньої участі Федерації футболу м. Києва і Київського міського відділення КФВС МОН.

У фінальних змаганнях Гімназіади серед дівочих команд брали участь збірні: Хмельницької, Харківської, Рівненської, Волинської, Чернігівської областей та м. Києва.

За результатами попередніх ігор в підгрупах у дівчат виборювати перемогу в змаганнях Гімназіади будуть Харківська і Волинська області, а серед юнаків Одеська область і м. Київ. Вони зустрінуться у фінальних матчах на стадіоні футбольного клубу «Лівий берег» і боротимуться за звання чемпіонів Гімназіади України.

В іграх за 3-тє місце і бронзові нагороди Гімназіади сьогодні змагалися у дівчат команди Чернігівської і Рівненської областей, а у юнаків зустрілися команди Сумської і Київської областей. Матчі виявилися захопливими і цікавими, не дивлячись на юний вік їх учасників, боротьба відчувалась протягом всього часу гри. У дівчат рівничанки були більш наполегливими і відчайдушними, то ж вибороли перемогу з рахунком 3:1 у команди Чернігівської області. У юнаків рахунок 2:0 на користь команди Київської області.

То ж турнірна таблиця на даний момент виглядає наступним чином:

у дівчат:
3 місце – Рівненська область
4 місце – Чернігівська область
5 місце – Хмельницька область
6 місце – м.Київ

Гімназіада 2021, СпортМОН, футбол серед дівчат, жіночий футбол, дівочий футбол
Гімназіада 2021 – 5 та 6 місця

У юнаків:
3 місце – Київська область
4 місце – Сумська область
5 місце – Волинська область

Результати фінальних матчів повідомимо згодом.

Київське міське відділення
Комітету з фізичного виховання та спорту
Міністерства освіти і науки України