Визначилися суперники збірної України WU17 у 1 раунді ЄВРО-2025

257

7 червня у швейцарському Ньйоні відбулася церемонія жеребкування першого раунду відбору чемпіонату Європи-2024/2025 серед дівочих збірних WU-17. 

Нагадаємо, що дівоча збірна України WU-17 у цьогорічній європейській першості у своїй групі другого раунду посіла останнє місце та вилетіла в Лігу В. За підсумками жеребкування першого раунду підопічні Сергія Сапронова потрапили до групи В2, де зіграють із командами Румунії, Мальти й Молдови.

Євро-2025 (WU-17). Перший раунд відбору

Ліга А

Група А1: Португалія, Швейцарія, Уельс, Словенія.
Група А2: Бельгія, Німеччина, Туреччина, Боснія і Герцеговина.
Група А3: Англія, Нідерланди, Чехія, Фарерські о-ви.
Група А4: Польща, Шотландія, Ісландія, Північна Ірландія.
Група А5: Франція, Італія, Хорватія, Болгарія.
Група А6: Іспанія, Австрія, Данія, Ірландія.
Група А7: Норвегія, Фінляндія, Греція, білорусь.

Ліга В

Група В1: Словаччина, Чорногорія, Латвія, Грузія.
Група В2: УКРАЇНА, Румунія, Мальта, Молдова.
Група В3: Угорщина, Північна Македонія, Литва, Андорра.
Група В4: Косово, Ізраїль, Албанія.
Група В5: Сербія, Люксембург, Азербайджан.
Група В6: Швеція, Естонія, Казахстан.

Збірна України WU16 - переможець Турніру розвитку УЄФА 2024


Ліга А

У Лізі А зіграють 28 команд, у тому числі чинний чемпіон, Іспанія, та сім команд, які перейшли з Ліги B за підсумками другого раунду Євро-2023/2024. Учасників було розбито на сім груп. Команди кожної групи будуть змагатися на полі одного з учасників у форматі мінітурнірів.

Команди, які посядуть четверті місця, продовжать сезон у другому раунді в Лізі В. Посів учасників перед другим раундом залежатиме від того, які місця у своїх групах команди посядуть у першому раунді. Фарерські острови також візьмуть участь у змаганнях, незважаючи на пряму путівку до фінальної частини, яка належить їм як господарям.

Ліга В

У Лізі B зіграє 21 команда (зокрема збірні, які вилетіли з Ліги А в другому раунді Євро-2023/2024). Ці збірні боротимуться за вихід до Ліги А в шести групах. Переможці груп та володар другого місця з найкращими результатами проти команд, які посядуть перше та третє місця у своїх групах, перейдуть у вищий дивізіон.

Вихід у фінальну частину

На початку 2025 року пройде другий раунд відбору. За підсумками змагань у Лізі А визначаться сім збірних, які складуть компанію Фарерським островам у фінальній стадії.