WU-17: дівоча збірна України дізналася імена суперників у Лізі А відбору Євро-2022

3086
WU-17 дівоча збірна України дізналася імена суперників у Лізі А відбору Євро-2022

09 грудня, під час жеребкування у Ньйоні визначилися суперники дівочої збірної України WU-17 у Лізі А відбору на чемпіонат Європи 2022 року.

Цієї осені дівоча збірна України WU-17 посіла перше місце у своїй групі Ліги В кваліфікації Євро-2022, випередивши команди Естонії, Північної Македонії та Молдови. Другий раунд турніру, де наша команда виступатиме вже в Лізі А, пройде навесні 2022 року. Після нього сім переможців груп Ліги А приєднаються до збірної Боснії і Герцеговини у фінальній стадії, яка проходитиме з 3-го по 15 травня. Також відбудеться перехід команд між лігами, який буде актуальним для першого раунду ЧЄ-2022/2023.

9 грудня відбулося жеребкування другого раунду, за підсумками якого синьо-жовті потрапили до групи А2, де зустрінуться з командами Іспанії, Чехії та Угорщини.

Євро-2022 (WU-17). Другий раунд. Ліга А

Група А1: Ірландія, Ісландія, Фінляндія, Словаччина.

Група А2: Іспанія, Чехія, Угорщина, Україна.

Група А3: Швеція, Норвегія, Сербія, Румунія.

Група А4: Данія, Росія, Греція, Білорусь.

Група А5: Німеччина, Австрія, Словенія, Косово.

Група А6: Польща, Франція, Англія, Хорватія.

Група А7: Нідерланди, Португалія, Італія, Чорногорія.

28 команд Ліги А, в тому числі й сім збірних, які піднялися з Ліги В, поділили на сім груп по чотири команди. У другому раунді вони зіграють у форматі міні-турнірів, семеро переможців яких вийдуть у фінальну стадію. Команди, що посядуть у групах четверті місця, перший раунд нового розіграшу розпочнуть у Лізі В.

Євро-2022 (WU-17). Другий раунд. Ліга В

Група В1: Північна Ірландія, Ізраїль, Фарерські острови, Люксембург.

Група В2: Уельс, Туреччина, Латвія, Вірменія.

Група В3: Шотландія, Азербайджан, Албанія, Північна Македонія.

Група В4: Болгарія, Естонія, Грузія.

Група В5: Швейцарія, Литва, Казахстан.

Група В6: Бельгія, Боснія і Герцеговина, Молдова.

21-у команду в Лізі В, зокрема сім збірних, які опустилися з Ліги А, також поділили на групи. У другому раунді вони боротимуться за путівки до Ліги А сезону-2022/2023. Збірна Боснії і Герцеговини також зіграє в другому раунді, хоча місце у фінальній стадії їй забезпечене як господарю.