Ю-13 Дівоча футбольна ліга України 2023/2024: календар змагань

1463
Дівоча футбольна ліга України серед команд до 13 років

13 жовтня стартує новий ігровий сезон дівочої футбольної ліги України серед команд до 13 років.

Вперше чемпіонат України пройде за новою системою та схемою “осінь-весна”. Участь у чемпіонаті в підсумку візьмуть 25 колективів з усієї України.

Учасницями змагань (8х8) можуть бути футболістки, які народилися в період з 01.01.2010 до 31.12.2011 і не більше трьох гравчинь 2012 року народження та мають відповідний медичний дозвіл.


Змагання проходять у два етапи. Тривалість матчу – два тайми по 25 хвилин кожен. Кількість замін, які можуть бути використані під час матчу, не обмежена та дозволяються зворотні заміни футболісток.

Попередній етап: команди розподілені на групи за територіальним принципом та грають за коловою системою у одне коло.

Переможці груп та команди, що посіли другі місця, потрапляють до наступного групового етапу.

Фінальний етап: у фінальному етапі грають чотири кращі команди. Відповідно команди формують дві півфінальні пари, переможці яких зустрінуться у фінальному матчі, а переможені зіграють за третє місце.


Перший етап (1 коло) – Осінь 2023

Група 1
1. СДЮСШОР м. Ужгород
2. «ДЮСШ №3 – Спортивний ліцей» м. Івано-Франківськ
3. ФК «Карпати» м. Львів
4. ФК «Червона калина» м. Рудки
5. ФК «Рута» м. Дрогобич
6. ФЖК «Янтарочка» м. Новояворівськ
7. Буська ДЮСШ м. Буськ

Група 2
1. ФК «Ладомир» м. Володимир
2. Футбольна Академія Тернопіль
3. Збірна Рівненської області
4. ФК «Панчоха» с. Новий Завод
5. «ДЮСШ-МАЛ» м. Коростень
6. «ДЮСШ ім. В. П. Єрмакова» м. Звягель
7. ДЮСШ № 1 м. Хмельницький
8. ДЮСШ Маневичі

Група 3
1. ФК «Еліта» с. Демківка
2. ВОДЮСШ «Нива» м. Вінниця
3. «Колос» Барська ДЮСШ м. Бар
4. ДЮСШ «Поділ» м. Київ
5. ФК «Юність» м. Чернігів
6. «ОФКІП» м. Київ

Група 4
1. Збірна Дніпропетровської області
2. ДЮСШ «Кристал» м. Херсон
3. ФК «Сістерс» м. Одеса
4. ФК «Пантери» м. Умань


Календар матчів першого етапу

Група 1

13.10.2023 р. – м. Ужгород:
– ДЮСШ №3-Ліцей – СДЮСШОР Ужгород
– СДЮСШОР Ужгород – Карпати
– Карпати – ДЮСШ №3-Ліцей

14.10.2023 р. – м. Новояворівськ:
– Буська ДЮСШ – Червона калина
– Рута – Янтарочка
– Янтарочка – Буська ДЮСШ
– Червона калина – Рута

20.10.2023 р. – м. Львів:
– СДЮСШОР Ужгород – Червона калина
– Карпати – Рута
– ДЮСШ №3-Ліцей – Янтарочка
– Рута – СДЮСШОР Ужгород
– Буська ДЮСШ – Карпати
– Янтарочка – Червона калина
– ДЮСШ №3-Ліцей – Буська ДЮСШ

27.10.2023 р. – м. Івано-Франківськ:
– СДЮСШОР Ужгород – Янтарочка
– Рута – Буська ДЮСШ
– Червона калина – ДЮСШ №3-Ліцей
– Буська ДЮСШ – СДЮСШОР Ужгород
– Червона калина – Карпати
– ДЮСШ №3-Ліцей – Рута
– Карпати – Янтарочка

Група 2

13.10.2023 р. – м. Тернопіль:
– Ладомир – ФА Тернопіль
– ДЮСШ Маневичі – Збірна Рівненської обл.
– Збірна Рівненської – Ладомир
– ДЮСШ Маневичі – ФА Тернопіль

13.10.2023 р. – м. Хмельницький:
– ДЮСШ№1 – Панчоха
– ДЮСШ ім. В.П. Єрмакова – ДЮСШ-МАЛ
– ДЮСШ ім. В.П. Єрмакова – ДЮСШ№1
– ДЮСШ-МАЛ – Панчоха

20.10.2023 р. – м. Тернопіль:
– Панчоха – ФА Тернопіль
– ДЮСШ-МАЛ – ДЮСШ Маневичі
– Ладомир – Панчоха
– ДЮСШ ім. В.П. Єрмакова – Збірна Рівненської обл.
– ФА Тернопіль – ДЮСШ ім. В.П. Єрмакова
– ДЮСШ Маневичі – ДЮСШ№1
– ДЮСШ-МАЛ – Ладомир
– ДЮСШ№1 – Збірна Рівненської обл.

27.10.2023 р. – м. Хмельницький:
– Ладомир – ДЮСШ ім. В.П. Єрмакова
– ДЮСШ-МАЛ – ДЮСШ №1
– Панчоха – ДЮСШ Маневичі
– Збірна Рівненської обл. – ФА Тернопіль
– ДЮСШ№1 – Ладомир
– ДЮСШ Маневичі – ДЮСШ ім. В.П. Єрмакова
– ФА Тернопіль – ДЮСШ-МАЛ
– Збірна Рівненської обл. – Панчоха

03.11.2023 р. – 
– Збірна Рівненської обл. – ДЮСШ-МАЛ
– ДЮСШ ім. В.П. Єрмакова – Панчоха
– Ладомир – ДЮСШ Маневичі
– ДЮСШ№1 – ФА Тернопіль

Група 3

16.03.2023 – м. Вінниця:
– Еліта- ОФКІП
– ВОДЮСШ Нива – Юність
– Колос – ДЮСШ Поділ
– Юність – Колос
– ВОДЮСШ Нива – ОФКІП
– Еліта – ДЮСШ Поділ

20.10.2023 – м. Київ:
– ОФКІП – ДЮСШ Поділ
– ДЮСШ Поділ – Юність
– ОФКІП – Юність

24.10.2023 – м. Вінниця:
– Еліта – ВОДЮСШ Нива
– ВОДЮСШ Нива – Колос
– Еліта – Колос

27.10.2023 – м. Київ:
– Колос – ОФКІП
– ВОДЮСШ Нива – ДЮСШ Поділ
– Юність – Еліта

Група 4

25.10.2023 – м. Умань:
– Пантери – Кристал
– Збірна Дніпропетровської обл. – Сістерс
– Сістерс – Пантери

31.10.2023 – м. Дніпро:
– Кристал – Збірна Дніпропетровської обл.
– Кристал – Сістерс
– Пантери – Збірна Дніпропетровської обл.


Другий етап – Весна 2024

Група А
1 місце Групи 1
1 місце Групи 2
2 місце Групи 1
2 місце Групи 2

Група Б
1 місце Групи 3
1 місце Групи 4
2 місце Групи 3
2 місце Групи 4

Фінальний етап – Весна 2024

1/2 фіналу – 1 місце Групи А – 2 місце Групи Б
1/2 фіналу – 1 місце Групи Б – 2 місце Групи А
Матч За 3 місце
Фінал