Ю-15 Дівоча футбольна ліга України 2023/2024: підсумки першого етапу

1015
Дівоча футбольна ліга Ю-15, жіночий футбол, дівочий футбол, УАФ, женский футбол, футбол дівчата, Чемпіонат України, WU15, Кубок ліги

22 листопада завершився перший груповий етап змагань у новому ігровому сезоні дівочої футбольної ліги України серед команд до 15 років.

Вперше чемпіонат України проходить за новою системою та схемою “осінь-весна”. Участь у чемпіонаті взяли 15 колективів з усієї України.

Учасницями змагань можуть бути футболістки, які народилися в період з 01.01.2008 до 31.12.2009 і не більше трьох гравчинь 2010 року народження та мають відповідний медичний дозвіл.


Змагання проходять у два етапи. Матчі проводяться згідно з Правилами гри. Тривалість матчу – два тайми по 40 хвилин кожен. У матчі дозволяється заміна не більше семи футболісток. При цьому, у другому таймі допускається не більше трьох зупинок (для однієї команди) для проведення замін.

За перемогу нараховуються 3 очки, в разі нічиєї проводиться серія післяматчевих пенальті, переможець якої отримує 2 очки, команда, якій не пощастить у футбольній лотереї – 1 заліковий бал.


Попередній етап: команди розподілені на групи за територіальним принципом та грають за коловою системою у два кола.

Переможці груп та команди, які посіли другі місця, потрапляють до другого групового етапу, де переможців визначають за коловою системою у два кола.

Фінальний етап: у фінальному етапі грають чотири кращі команди. Відповідно команди формують дві півфінальні пари, переможці яких зустрінуться у фінальному матчі, а переможені зіграють за третє місце.


Перший етап (2 кола) – Осінь 2023

Група «А»

19.10 – ДЮСШ №3-Ліцей – ДЮСШ «НК Пробій» – 3:0
14.10 – ДЮСШ «НК Пробій» – СДЮСШОР Ужгород – 3:0 ТР
22.10– СДЮШОР Ужгород – ДЮСШ №3-Ліцей – 1:2
08.11 – ДЮСШ «НК Пробій» – ДЮСШ№3-Ліцей – 0:2
03.11– СДЮШОР Ужгород – ДЮСШ «НК Пробій» – 4:1
22.11 – ДЮСШ №3-Ліцей – СДЮШОР Ужгород – 4:1

Підсумкова таблиця – Група А

1. «ДЮСШ №3 – Спортивний ліцей» м. Івано-Франківськ – 4 матчі / 11:1 / 12 очок
2. СДЮСШОР м. Ужгород – 4 матчі / 6:10 / 3 очки
3. ДЮСШ «Пробій» м. Городенка – 4 матчі / 4:9 / 3 очки

Кубок Ю-15. СДЮШОР «Ужгород» перемагає львівські «Карпати»


Група «Б»

06.10 – ПЖФК «Карпати» –«Ладомир» – 0:8
07.10 – ДЮСШ Буськ – «Ліцей» – 1:13
24.10 – «Ладомир» – ДЮСШ Буськ – 10:0
14.10 – Ліцей – ПЖФК «Карпати» – 1:0
21.10 – ДЮСШ Буськ – ПЖФК «Карпати» – 0:13
26.10 – «Ладомир» – «Ліцей» – 2:0
28.10 – «Ладомир» – ПЖФК «Карпати» – 10:1
28.10 – Ліцей – ДЮСШ Буськ – 8:0
07.11 – ДЮСШ Буськ – «Ладомир» – 0:12
07.11 – ПЖФК «Карпати» – «Ліцей» – 1:3
11.11 – ПЖФК «Карпати» – ДЮСШ Буськ – 4:0
11.11 – «Ліцей» – «Ладомир» – 0:1

Підсумкова таблиця – Група Б

1. СК «Ладомир» м. Володимир – 6 матчів / 43:1 / 18 очок
2. «Ліцей» м. Костопіль – 6 матчів / 25:5 / 12 очок
3. ПЖФК «Карпати» м. Львів – 6 матчів / 19:22 / 6 очок
4. ДЮСШ м. Буськ – 6 матчів / 1:56 / 0 очок


Група «В»

07.10 – «Еліта» –ВОДЮСШ Нива – 1:12
08.10 – ДЮСШ Овруч – ДЮСШ «Поділ» – 0:7
14.10 – ВОДЮСШ «Нива» – ДЮСШ Овруч – 5:1
14.10 – ДЮСШ «Поділ» – «Еліта» – 10:0
21.10 – ДЮСШ Овруч – «Еліта» – 3:0 ТР
23.10 – ВОДЮСШ «Нива» – ДЮСШ «Поділ» – 4:1
28.10 – ВО ДЮСШ «Нива» – «Еліта» – 3:0 ТР
28.10 – ДЮСШ «Поділ» – ДЮСШ Овруч – 6:0
05.11 – ДЮСШ Овруч – ВОДЮСШ «Нива» – 0:5
05.11 – «Еліта» – ДЮСШ «Поділ» – 0:3 ТР
11.11 – «Еліта» – ДЮСШ Овруч – 0:3 ТР
11.11 – ДЮСШ «Поділ» – ВОДЮСШ «Нива» – 2:1

Підсумкова таблиця – Група В

1. ВОДЮСШ «Нива» м. Вінниця – 6 матчів / 20:5 / 15 очок
2. ДЮСШ «Поділ» м. Київ – 6 матчів / 29:5 / 15 очок
3. ДЮСШ м. Овруч – 6 матчів / 7:23 / 6 очок
4. «Еліта» с. Демківка – 6 матчів / 1:34 / 0 очок


Група «Г»

08.10 – ФА «Кривбас» – Зб. Дніпропетровської обл. – 6:1
08.10 – Зб. Харківської обл – «Сістерс» – 3:0 ТР
12.10 – «Сістерс» – ФА «Кривбас» – 1:3
15.10 – Зб. Дніпропетровської обл. – Зб. Харківської обл. – 2:2 (по пен. 4:2)
20.10 – «Сістерс» – Зб. Дніпропетровської обл. – 3:0 ТР
22.10 – ФА «Кривбас» – Зб. Харківської обл. – 3:0 ТР
27.10 – «Сістерс» – Зб. Харківської обл. – 3:0
27.10 – Зб. Дніпропетровської обл. – ФА «Кривбас» – 0:8
03.11 – ФА «Кривбас» – «Сістерс» – 13:0
03.11 – Зб. Харківської обл. – Зб. Дніпропетровської обл. – 3:0 ТР
19.10 – Зб. Дніпропетровської обл. – «Сістерс» (в Одесі) – 0:3 ТР
11.11 – Зб. Харківської обл. – ФА «Кривбас» – 3:0 ТР

Підсумкова таблиця – Група Г

1. ФА «Кривбас» м. Кривий Ріг – 6 матчів / 33:5 / 15 очок
2. Збірна Харківської області – 6 матчів / 11:8 / 10 очок
3. «Сістерс» м. Одеса – 6 матчів / 10:19 / 9 очок
4. Збірна Дніпропетровської області – 6 матчів / 3:25 / 2 очки

Кубок Ю-15. 1-4 фіналу «Кривбас» тріумфує у матчі з «Чорноморцем»


Другий етап (2 кола) – Весна 2024

Група 1
1. «ДЮСШ №3 – Спортивний ліцей» м. Івано-Франківськ
2. СК «Ладомир» м. Володимир
3. СДЮСШОР м. Ужгород
4. «Ліцей» м. Костопіль

Група 2
1. ВОДЮСШ «Нива» м. Вінниця
2. ФА «Кривбас» м. Кривий Ріг
3. ДЮСШ «Поділ» м. Київ
4. Збірна Харківської області


Фінальний етап – Весна 2024

1/2 фіналу – 1 місце групи 1 – 2 місце групи 2
1/2 фіналу – 1 місце групи 2 – 2 місце групи 1
Матч За 3 місце
Фінал