Ю-15 Дівоча ліга 2023/24: футболістки ФА Кривбас – чемпіонки України!

682

31 травня, в Тернополі відбулися фінальні матчі Дівочої футбольної ліги України серед команд до 15 років.

За підсумками попереднього етапу, до фінальної стадії змагань потрапили чотири кращих колективи, які сформували дві півфінальні пари, переможці яких зустрілися у фінальному матчі, а переможені зіграли за 3 місце.

Матч за 3 місце
31 травня 2024 – м. Тернопіль – стадіон ім. Р.Шухевича
Збірна Харківської області – «Ліцей» м. Костопіль – 0:3 (0:0)
Голи:
Марія Боротюк 55, Іванка Болванець 72, Катерина Шевчук 74

За головну нагороду змагалася команда “Ладомир” з Волині та “Кривбас” з Кривого Рогу на Дніпропетровщині.

У першій половині матчу дівчата з “Кривбасу” тричі забили у ворота “Ладомиру”. Дівчата з Волині забили один гол. На перерву команди пішли з рахунком 3:1. У другій половині гри футболістки “Ладомиру” забили ще один гол. Гравчині “Кривбасу” у другому таймі не забивали. У підсумку — 3:2 на користь футболісток з Кривого Рогу.

Фінал
«Ладомир» м. Володимир – «Кривбас» м. Кривий Ріг – 2:3 (1:3)
Голи:
Софія Коновалова 32, Злата Волощук 63 – Поліна Назаренко 2, 7, 25

Після фінального поєдинку відбулася урочиста церемонія нагородження, у якій взяли участь: голова Асоціації футболу Тернопільщини – Тарас Юрик, начальник управління молоді, спорту та іміджевих проєктів ТОВА – Андрій Човган, начальник відділу жіночого та дівочого футболу УАФ Руслан Діденко та представник комітету арбітрів УАФ – Михайло Овчар, головний тренер збірної команди України до 17 років – Сергій Сапронов.

За результатами фінальної частини змагань організаторами турніру були визначені найкращі гравчині в декількох номінаціях.

Найкраща воротарка — Марія ВАКУЛКО (Ліцей, Костопіль)
Найкраща захисниця — Анастасія БЄЛКІНА (Кривбас, Кривий Ріг)