Юлія Христюк: «Конкуренція в збірній загострюється»

1160
Юлія Христюк «Конкуренція в збірній загострюється»

Півзахисниця жіночої збірної України Юлія Христюк розповіла про перемогу над Болгарією в завершальному матчі Turkish Women’s Cup 2022, яка принесла синьо-жовтим перше місце на престижних міжнародних змаганнях під час навчально-тренувального збору в Туреччині. 

Нагадаємо, українки здолали болгарок із рахунком 2:0, а 18-річний гравець американського клубу «Олд Домініон Університет» стала автором гола та результативної передачі. Це перший м’яч для талановитої футболістки у складі національної команди.

«Насамперед — приємно перемогти. Як на мене, була важка гра. У перших двох матчах грали більш досвідчені футболістки, а в цьому поєдинку свій шанс отримала молодь. Можливо, не так упевнено, але ми змогли здобути перемогу. Вважаю, мені вдалося забити завдяки бажанню проявити себе. Інна Глущенко також відзначилася голом. Це свідчить про те, що в нас у країні жіночий футбол розвивається, а молодь готова отримувати ігрові хвилини у збірній, а в майбутньому — виходити на рівень гравців національної команди.

Конкуренція в збірній загострюється. На цей збір до Туреччини поїхала багато футболісток, і на кожен матч до заявки потрапляли різні гравці. Навіть на тренуваннях було видно, що рівень футболісток не надто відрізнявся. Вважаю, що на наступний збір поїдуть досвідчені гравці, адже на команду чекають дуже важливі поєдинки. А вже для подальших зборів тренеру важко буде обрати 23-х. Молодь розвивається й воліє доводити це на футбольному полі.

Це був хороший збір, ми провели 10 днів у Туреччині й тренувалися у дворазовому режимі. Ті футболістки, які не потрапляли до заявки на матчі, підтримували свою форму, ходили до тренажерної зали та на додаткові тренування. Думаю, і ті, хто грав більше, і ті, у кого було менше ігрових хвилин, отримали однаково якісну підготовку. Це чудово, адже відновлюється сезон, і для кожного гравця важливо ввійти в тонус», — підбила підсумки турецького збору української команди Юлія Христюк.