ЗБІРНА WU-19: підготовка до старту кваліфікації Чемпіонату Європи 2023/24

703

19 жовтня українська команда розпочала тренувальний збір перед стартом першого етапу Чемпіонату Європи УЄФА 2023/2024 рр.

За підсумками жеребкування українки потрапили до групи В4, де зустрінуться зі збірними Північної Македонії, Люксембургу та Вірменії.

Турнір у нашому квартеті відбудеться у Вірменії. 22 жовтня українська делегація вирушила до м. Єреван, де і розпочне баталії за вихід до ліги А ЄВРО-2024. Напередодні відїзду у команди також відбувся короткочасний навчально-тренувальний збіру у Львові.

Новий європейський відбір молодіжна жіноча збірна України розпочне на чолі з виконуючою обов’язки головної тренерки – Наталією Ігнатович.


Розклад матчів / час київський

24.10 – УКРАЇНА – Вірменія – 16:00 / FFA Academy Stadium
24.10 – Люксембург – Пів.Македонія – 13:00 / Armavir stadium

27.10 – Люксембург – УКРАЇНА – 13:00 / Armavir stadium
27.10 – Пів.Македонія – Вірменія – 16:00 / FFA Academy Stadium

30.10 – Вірменія – Люксмебург – 13:00 / FFA Academy Stadium
30.10 – Пів.Македонія – УКРАЇНА – 13:00 / Armavir stadium

Збірна України WU19
24 Жов 2023
- 16:00
Вірменія
0 6
Україна WU19
Збірна України WU19
27 Жов 2023
- 13:00
Люксембург
0 6
Україна WU19
Збірна України WU19
30 Жов 2023
- 13:00
Північна Македонія
1 2
Україна WU19

До вашої уваги список гравців збірної України WU19

Варвара Новікова («Ладомир» Володимир),
Вікторія Канєвська («Пантери» Умань),

Тетяна Бондаренко («Динамо» Київ),
Вікторія Шевцова («Динамо» Київ),
Даріна Краснобородько («Колос» Ковалівка),
Вікторія Скоцик («Колос» Ковалівка),
Поліна Барінова («Минай» Закарпаття),

Діляра Бондарєва («ЕМС-Поділля» Вінниця),
Діана Боровська («ЕМС-Поділля» Вінниця),
Дана Коротчук («Ладомир» Володимир),
Мирослава Невар («Ладомир» Володимир),
Олександра Янєва («Шахтар» Донецьк),
Лідія Заборовець («Шахтар» Донецьк),
Валерія Греса («Клотен», Швейцарія),
Єлизавета Лиховид («Сістерс» Одеса),
Катерина Юзва («Маріуполь» Донецька обл.),

Вікторія Радіонова («Ворскла» Полтава),
Ліліана Сербук («Колос» Ковалівка),
Ангеліна Федоренко («Колос» Ковалівка),
Марина Птицина («Гамбург», Німеччина)

Збірна України WU19 зіграє у четвертій групі Ліги B Євро-2024

У Лізі B 23 команди (включно з тими, що вилетіли з Ліги А в другому раунді сезону-2022/2023) боротимуться за вихід до Ліги А в шести групах. Переможці груп та володар другого місця з найкращим результатом проти команд, що посіли перше та третє місця у своїх групах, перейдуть у вищий дивізіон. Литва також візьме участь у змаганнях, незважаючи на пряму путівку до фінальної частини, яка належить їй як господарю.

Євро-2024 (WU-19). Перший раунд

Ліга Б

Група B1: Швейцарія, Албанія, Литва, Кіпр
Група В2: Боснія і Герцеговина, Естонія, Гібралтар, Ліхтенштейн
Група B3: Словенія, Косово, Азербайджан, Молдова
Група B4: УКРАЇНА, Північна Македонія, Люксембург, Вірменія
Група B5: Болгарія, Хорватія, Латвія, Грузія
Група B6: Румунія, Словаччина, Казахстан