ЖФК «Житлобуд-1» – жіноча команда «Металіста 1925»

919
ЖФК Житлобуд-1 - жіноча команда Металіста 1925

Харківський жіночий футбол та його досягнення буде збережено, а “Металіст 1925” буде зі своєю жіночою командою!

10-разовий чемпіон України з футболу серед жінок та 11-разовий володар Кубка України, харківський жіночий футбольний клуб “Житлобуд-1” опинився у скрутному становищі через повномасштабне російське вторгнення. Гранд жіночого футболу пропустив минулий сезон. І якщо б команда не заявилася на новий чемпіонат, то втратила б місце у еліті.

Задля збереження харківського жіночого футболу, його історії та досягнень, керівництво “Металіста 1925” та президент ЖФК “Житлобуд-1” Олександр Михайлович Харченко вирішили об’єднати зусилля. Відтак “Житлобуд-1” у новому сезоні буде знову виступати у Вищій Лізі українського жіночого футболу, відповідно Харків буде знову представлено в еліті, а “Металіст 1925” отримає жіночу команду в своїй структурі! І в “Житлобуді-1”, і в “Металісті 1925” сподіваються, що ця співпраця завдяки українським воїнам збереже для Харкова жіночий футбол та видатні перемоги в ньому, а клубна структура “Металіста 1925” отримає нове крило для розвитку та успіхів.

Головним тренером  “Житлобуду-1” стане 48-річний фахівець Володимир Миколайович П’ятенко, який донедавна очолював жіночу команду “Динамо” Київ.

Більше новин про жіночу команду “Металіста 1925″ – Житлобуд-1” та представлення футболісток команд – чекайте зовсім скоро у соціальних мережах та на офіційному сайті “Металіста 1925”.

Пресслужба “М1925”