Жіноча команда «Динамо» продовжує підготовку до відновлення сезону

1207
Жіноча команда «Динамо» продовжує підготовку до відновлення сезону
ФК Динамо Київ

Тиждень тому розпочалася зимова підготовка жіночої команди «Динамо», яку футболістки проводять на базі Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного, а також у критому манежі навчально-тренувальної бази «Динамо» у Віті-Литовській, куди сьогодні завітала клубна медіа-група.

Першу частину сезону динамівки завершили в ранзі лідерів групи А Першої ліги України та ставлять перед собою завдання зміцнити перевагу у весняній частині всеукраїнської першості, яка стартуватиме для киянок наприкінці лютого-початку березня перенесеним матчем із «Вересом».

Головний тренер команди Володимир Пятенко підходить до тренувального процесу комплексно, звертаючи увагу не лише на фізичну підготовку своїх підопічних, а й на тактичні моменти, покращення технічних якостей і взаємозв’язків на полі.

Тріо голкіперок займалося за власною програмою під керівництвом тренера воротарів Ігоря Євтушенка, а в основній частині заняття приєдналося до польових гравчинь.

Основна частина заняття була присвячена техніко-тактичним вправам, спрямованим на відточення роботи з м’ячем, ударів по воротах, ривків, стрибків і верхової боротьби. У двосторонці, яка проходила п’ять на п’ять із нейтральними гравцями, киянки намагалися діяти в один дотик на малому просторі половини поля, задля відпрацювання швидкості прийняття рішень у штрафному суперників і реалізації чисельної переваги в атаці.

На даному етапі жіноча команда «Динамо» працює в режимі одноразових тренувань. У подальшому, окрім турніру в Кривому Розі, розглядається участь і в інших турнірах, а також проведення зборів, які знаходяться в процесі планування.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от FC Dynamo Kyiv Women (@fcdk.women)


– Розкажіть, як сьогодні було побудовано ваше заняття?

– Почали з розминки, як завжди, потім вправи на розвиток техніки, удари по воротах, награвання комбінацій.

– Сьогодні було багато ударів по воротах?

– Так, достатньо.

– Будь-якому футболісту чи футболістці подобається бити по воротах?

– Мені як нападниці, звичайно, подобається.

– Сьогодні скільки ви забили?

– Не рахую голи.

– Як ви опинилися у резервному списку збірної України?

– Думаю, тренерам видніше, показую результати, які мають бути. Стараюся, граю, викладаюся на тренуваннях та в матчах.

– Ваша команда – одна з найрезультативніших у чемпіонаті. Як у вас відбувається комунікація на полі з партнерками?

– Ми не домовляємося щодо голів, як на тренуванні займаємося, такий результат отримуємо на іграх.

– Ви відчуваєте, що жіночому футболу стали більше приділяли увагу у зв’язку з тим, що футбольний бренд «Динамо» сформував свою команду?

– Так, звичайно. Наразі жіночий футбол розвивається. Приділяється набагато більше уваги, ніж раніше: камери, інтерв’ю тощо.

– Які у вас шанси підвищити свій рівень?

– У кожного багато шансів. Головне – бажання та наполеглива праця.

– Ви прийшли до «Динамо» влітку?

– Спочатку грала за команду ОКІП і потім взяли до «Динамо».

– Що стало ключовим у тому, що ви йдете на першому місці у своїй групі? Це несподівано для вас?

– Звісно, ​​несподівано. Ми самі не очікували такого результату та не вірили у себе. Але тренер вселив у нас віру і ми посилилися, почали більше тренуватися та отримали такий хороший результат.

– Звідки ви?

– Я з Закарпаття, смт. Королево. Раніше грала з хлопчиками, бо не було жіночих команд. Займалася і з дівчатками, і з хлопчиками, потім під час чемпіонату України в Івано-Франківську, на якому були присутні тренери з Києва, мене запросили грати за команду коледжу ОКІП.