Жіноча команда, яка змінила світ… Цікавий історичний факт

259

На сьогоднішній день жіночий футбол цілком звична річ, але ще століття тому – це вважалося чоловічою справою…

В часи першої світової війни з’явилася жіноча команда, що дала потужний поштовх жіночому футболу і показала всьому світу, що жінки можуть грати краще чоловіків..


Клуб “Дік Керр” або “Dick Kerr Ladies” – це футбольна команда, яка здобула велику популярність в 1920-х роках у Великій Британії. Ця команда була заснована у місті Престон, що на північному заході Англії, і названа на честь місцевого підприємця Діка Керра.

Дік Керр був власником фабрики, де працювали багато жінок, і він вирішив створити футбольну команду серед своїх робітниць. У 1917 році вони провели свій перший матч і вразили глядачів своїми навичками та гарною грою.

Команда “Дік Керр Ледіс” стала відомою завдяки своїм успіхам та перемогам. Вони здобули кілька чемпіонатів та кубків, а також провели турне по різних країнах Європи та США. У 1920-ті роки вони зіграли в декількох матчах, деякі з яких зібрали тисячі глядачів і принесли значні прибутки.

Команда “Дік Керр” відіграла значну роль у популяризації жіночого футболу і боротьбі за визнання жіночих команд у часи, коли жінкам часто відмовляли в можливостях займатися спортом на професійному рівні. Їх виступи відкрили шлях для подальшого розвитку жіночого футболу у Великій Британії та по всьому світу.