Жіноча команда «Злагода Дніпро-1» зіграла на турнірі «Кубок Незалежності 2018»

464
Жіноча команда «Злагода Дніпро-1» зіграла на турнірі «Кубок Незалежності 2018»

24 серпня 2018 року за підтримки Федерації футболу Дніпропетровської області в Дніпрі вперше пройшов футбольний турнір серед команд ГО СК «Дніпро-1» – «Кубок Незалежності 2018». 

Перший перехідний трофей виборола команда ГО «Дніпро-1» U-19, яка обіграла у фіналі ветеранів АТО полку «Дніпро-1». Загалом у турнірі взяли участь шість команд: АТО, U-19, U-17, Першість міста, Ветерани та жіноча команда Злагода-Дніпро-1.

На церемонії нагородження учасників вітали футболісти головної команди клубу: капітан Сергій КРАВЧЕНКО, голкіпер Валерій ЮРЧУК, а також Ігор КОГУТ, Олександр СНІЖКО, Олександр НАЗАРЕНКО і головний  тренер команди Дмитро МИХАЙЛЕНКО.

Вища ліга, жінки, ФФУ, склади команд, жіночий футбол, клуби учасники, Злагода-Дніпро-1, женский футбол, Днепропетровск, СК Днепр-1, ЖФК

Дмитро МИХАЙЛЕНКО (головний тренер СК «Дніпро-1»):
– Чудовий турнір!  Велике свято сьогодні об’єднав стільки команд!  Люди грають у футбол – це головне. Сьогодні ми побачили на полі талановитих юнаків, ветеранів АТО і красивих дівчат команди “Злагода-Дніпро-1”, котрі, до слова, здорово грають у футбол!  Я за них сьогодні особливо переживав (посміхається). Так вийшло, що формат турніру об’єднав команди ГО «Дніпро-1», і бачите, наша команда теж тут, щоправда, ми почесні гості і на поле не вихзодимо, але нам дуже приємно бути присутнім в родині одноклубників.  Всі команди різні і фаворитів у мене немає, зрозуміло що сьогодні в будь-якому випадку переможець СК “Дніпро-1” (посміхається)!  Хочу привітати всіх з Днем Незалежності!  Всім мирного неба!  Слава Україні!

Віктор АНДРУХІВ (Голова Федерації Футболу Дніпропетровської області):
– Відмінний турнір!  Приємна футбольна атмосфера і гарний початок!  Сьогодні всі ми отримуємо задоволення від гри і атмосфери!  Федерація всіляко вітає такі починання і запевняю, що ми і далі надамо всіляку підтримку організаторам.  Всіх зі святом друзі!  З Днем Незалежності!

Прес-служба СК «Дніпро-1»
Сюжет FFDO TV
Сюжет Спортивний Клуб Дніпро-1