Жіноча Ліга Чемпіонів: «БІІК» – «Житлобуд-2» – 1:0: єврокубкова історія сезону 2020/21 завершена

1003
Сезон 2020/2021, ліга чемпіонів, жіночий футбол, женский футбол, UEFA Women's CL, УЄФА, Ліга Чемпіонів жіноча, UWCL, Харків, Житлобуд-2, Жилстрой-2, Наталія Зінченко, LIVE, BIIK-Kazugurt

У матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Чемпіонів УЄФА серед жінок сезону-2020/2021 харківський «Житлобуд-2» поступився казахстанському «БІІК-Казигурту».

Чемпіонки України раніше вибили з турніру вірменський «Алашкерт» (9:0) та боснійський «Сараєво-2000» (2:0). У першому матчі 1/16 фіналу в Полтаві «Житлобуд-2» обіграв «БІІК-Казигурт» із рахунком 2:1. Сьогодні, 16 грудня о восьмій ранку за київським часом на підопічних Наталії Зінченко чекав виїзний поєдинок у Казахстані.

На початку зустрічі удар у площину воріт завдала Кравчук, після чого ігровою перевагою заволоділи господарки. На 27-й хвилині Самсон упоралася з пострілом Габелії, проте на 35-й Кульмагамбетова все ж вивела свою команду уперед.

На початку другого тайму «БІІК-Казигурт» завдав кілька небезпечних ударів, а на 67-й хвилині м’яч після удару Сірмай влучив у поперечку, та, на жаль, зрівняти рахунок українкам так і не вдалося.

Програвши в гостях — 0:1, «Житлобуд-2» поступився у двоматчевому протистоянні за правилом виїзного голу (адже суперниці забили м’яч у Полтаві). Тож свій шлях у Лізі чемпіонів підопічні Наталії Зінченко завершили з історичною для себе участю в 1/16 фіналу.