Жіноча національна збірна України зіграє з Туреччиною

1375
Жіноча національна збірна України зіграє з Туреччиною

Футбольні асоціації України та Туреччини досягли домовленості про проведення міжнародного матчу між національними жіночими збірними двох країн.

Запланований поєдинок відбудеться під час навчально-тренувального збору національної жіночої збірної України (13-22 вересня), з метою підготовки до офіційних матчів відбору до Кубку Світу 2023.

Нагадаємо, що за результатами жеребкування синьо-жовтим випало зіграти проти команд Іспанії, Шотландії, Угорщини та Фарерських островів у рамках відбірної групи В.

Відбірковий цикл для українок стартує у жовтні 2021 року, і цього року команді належить зіграти чотири матчі. 21 та 26 жовтня синьо-жовті проведуть два домашніх матчі зі збірними Фарерських островів та Іспанії. Завершуватиме ігровий рік збірна України двома виїзними матчами зі збірними Шотландії (26.11) та Угорщини (30.11). Продовжать свої виступи українки вже у квітні 2022 року.

Протистояння між збірними України та Туреччини стане вже шостим в історії цих команд. Запланований матч відбудеться 21 вереcня 2021 року у Києві на місцевому стадіоні НТК ім. В.Баннікова. Матч розпочнеться о 19:00.

На відміну від календаря збірної України, наші гості вже встигнуть дебютувати у єврокваліфікації Кубка Світу 2023. 16 вересня Туреччина зіграє свій перший матч проти збірної Португалії.

Жіноча національна збірна України зіграє з Туреччиною