Жіночий футбол. Рішення КДК УАФ щодо матчу «ЕМС-Поділля – Пантери»

781
Будинок футболу УАФ

22.03.2023. Контрольно-дисциплінарний комітет Української асоціації футболу прийняв рішення, яке стосується питань жіночого футболу:

ВИЩА ЛІГА

«Про вилучення футболістки ЖФК «Пантери» (Умань) Рибалкіної Ірини та футболістки ФК «ЕМС-Поділля» (Вінниця) – Сенькової Галини під час матчу 12-го туру Чемпіонату України з футболу серед жіночих клубів Вищої ліги 12.03.2023 ФК «ЕМС-Поділля» Вінниця – ЖФК «Пантери» Умань.

РІШЕННЯ:
  • Відсторонити футболістку ЖФК «Пантери» Умань Рибалкіну Ірину від участі у змаганнях на 2 (два) матчі (за агресивну поведінку).
  • Відсторонити футболістку ЖФК «Пантери» Умань Рибалкіну Ірину від участі у змаганнях на 1 (один) матч умовно із випробувальним строком до кінця ігрового сезону 2022-2023. 
  • Відсторонити футболістку ФК «ЕМС-Поділля» Вінниця Сенькову Галину від участі у змаганнях на 2 (два) матчі (за агресивну поведінку).
  • Відсторонити футболістку ФК «ЕМС-Поділля» Вінниця Сенькову Галину від участі у змаганнях на 1 (один) матч умовно із випробувальним строком до кінця ігрового сезону 2022-2023. 
КДК УАФ