Жіночий футбол у Жовтих Водах. Плани команди «Інгулець»

286
Жіночий футбол у Жовтих Водах. Плани команди «Інгулець»

У Жовтих Водах вперше відбувся товариський футбольний матч з жіночого футболу. Детальніше про захід Жовті Води.City розпитали у тренера футбольної академії “Інгулець” Андрія Чорнопольського.

20 травня у Жовтих Водах на футбольному полі вперше зустрілися дівчата.

“Це була, свого роду, акції для популяризації жіночого футболу”, – коментує тренер Андрій Чорнопольський. Така подія об’єднала навколо себе професіоналів і любителів.

У першому таймі зустрілися вихованки футбольної академії “Інгулець” з жовтоводськими поціновувачками футболу. “Активістки, спортсменки, які люблять футбол та вболівають душею за “Інгулець””, – розповідає тренер про команду дорослих. На питання хто ж переміг відповісти складно, адже в процесі гри склад команд змінився.

“Спочатку вихованки “Інгульця” грали проти дівчат-активісток, – згадує як розвивалися події на полі Андрій Чорнопольський. – Потім малеча почала перемагати з рахунком 4:0”.

Зі слів тренера, така перевага на полі сталася через те, що вихованки спортивної академії вже декілька років поспіль займаються не просто спортом, а саме футболом.

Для того, аби зберегти інтерес всіх учасників заходу, організатори вдалися до змін – “розбавили” команди.

“Частина малечі перейшла в команду суперниць і навпаки”, – пояснює пан Андрій.