Журналісти та блогери зіграли у футбол в підтримку фіналу жіночої Ліги Чемпіонів!

911

17.04.18 


Блогери, журналісти, кубки ліги чемпіонів, матч легенд, жіноча збірна, футбол женский, ФФУ, UEFA Women's CL, УЄФА, Ліга Чемпіонів жіноча, UWCL
17 квітня глядачі НТК ім. В. Баннікова стали свідками непересічної події: цього дня до однієї з арен ФФУ завітали футбольні команди, сформовані з журналістів та блогерів.

Представники традиційних та нових медіа взяли участь у показовій грі, яка передує фінальному матчу Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок сезону-2017/2018, що відбудеться 24 травня на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського в Києві.

До символічного футбольного протистояння, в якому взяли участь як чоловіки, так і дівчата, долучилося чимало відомих постатей, небайдужих до гри мільйонів. Серед бажаючих продемонструвати свої здібності були зірки вітчизняного шоу-бізнесу та спортивної журналістики — шоумен Олександр Педан, співаки Олександр «Фоззі» Сидоренко і Вадим Олійник, телеведучі Елла Іванюкович, Олександра Лобода, Євгенія Золотоверха та інші.
Блогери, журналісти, кубки ліги чемпіонів, матч легенд, жіноча збірна, футбол женский, ФФУ, UEFA Women's CL, УЄФА, Ліга Чемпіонів жіноча, UWCL
До фізичних навантажень учасників гри підготувала амбасадор жіночого фіналу найпрестижнішого європейського клубного турніру Ія Андрущак. Встигла футболістка харківського «Житлобуду-1» та національної жіночої збірної України попрацювати й арбітром зустрічі, зафіксувавши в підсумку перемогу збірної блогерів з мінімальною перевагою — 6:5.

«Обидві команди показали досить гарний рівень. Є зірки як у команді журналістів, так і в команді блогерів. Звичайно, я трошки хвилювалася, адже зазвичай беру участь у розминках перед матчами, а тут довелося самій побувати в ролі тренера. Хто гратиме у фіналах Ліги чемпіонів у Києві? До півфіналів вийшли такі команди, що, хто б не приїхав як із жінок, так і з чоловіків, це буде справді круто!» — поділилася враженнями від побаченого Андрущак.