Житомирянки стали чемпіонками України з футболу серед дівочих команд Ю-15

371

На Ковельщині завершився Чемпіонат України з футболу серед дівочих команд WU-15 Першої ліги 2019 року.

На базі стадіону «Дружба» у селищі Голоби з 13 по 16 серпня відбулись ігри між командами-учасниками із різних регіонів України: «Янтарочка» з міста Новояворівськ (Львівська область), «Карпати» з міста Львів, «ДЮСШ №3» з міста Івано-Франківськ, «Кобра» (Луганська область), Збірна Одеської області, Збірна Закарпатської області, Збірна Волинської області, Збірна Житомирської області, Збірна Хмельницької області, «Надвіряночка» з міста Надвірна (Івано-Франківська області), «СДЮШОР-16-Окіп» з міста Київ, Збірна Тернопільської області.
16 серпня дівочі команди «Збірна Житомирської області» та «Збірна Одеської області» змагались за чемпіонство України з футболу серед дівочих команд WU-15 Першої ліги 2019 року. І зрештою перемогла збірна Житомирської області – 1:0 (гол Кісельова 29).

Нагородження команд відбулось в офіційній атмосфері за участі першого заступника голови райдержадміністрації Романа Кульцмана, Голобського селищного голови Сергія Гарбарука та головного тренера дівочої збірної команди України до 17 років Сергія Сапронова.

«Асоціація не вперше проводить змагання такого типу на Ковельщині і маємо надію на спортивну співпрацю у майбутньому. Відрадно, що в Голобах зазнала позитивних змін інфраструктура футбольного поля, створені чудові умови, як для спортсменів так і для глядачів, а футбольне поле відповідає високим показним якості. Українська асоціація футболу вдячна за комфортні умови перебування та проживання спортсменів, транспортне забезпечення та організацію проведення змагань», – зазначив заступник начальника відділу Української асоціації футболу Руслан Діденко.
Після завершення усіх матчів відбулася церемонія нагородження дипломами, медалями та кубками. Також були визначені найкращі гравці в декількох номінаціях.:
Найкращий воротар – Оксана ЛАПЧАК (Збірна Тернопільської області)
Найкращий захистник – Лілія ЛОСЬ (Збірна Житомирської області)
Найкращий півзахистник – Яна ШКІМБА (Збірна Одеської області)
Найкращий бомбардир – Ірина КІЩАК (Карпати Львів) та
Дарина КІСЕЛЬОВА (Збірна Житомирської області)
Підсумкові місця Чемпіонату України WU-15, 1 ліга сезону 2019:
1. ЗБІРНА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
2. ЗБІРНА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
3. «СДЮШОР-16-ОКІП» КИЇВ
4. «Карпати» Львів
5. «ДЮСШ №3» Івано-Франківськ
6. Збірна Хмельницької області
7. «Надвірняночка» Надвірна, Івано-Франківська область
8. Збірна Тернопільської області
9. «Кобра» Луганська область
10. Збірна Закарпатської області
11. Збірна Волинської області
12. «Янтарочка» Новояворівськ, Львівська область