«Зимові зустрічі» у Новояворівську: перемога «Чемпіона»

1543
жіночий футбол, чемпіонат України жінки, Янтарочка Новояворівськ, женский футбол, фінал, ЖФК, Дорош, ФФЛО

В ХІ-му традиційному Всеукраїнському турнірі з міні-футболу серед жіночих команд «Зимові зустрічі-2021», поєдинки якого відбулися 3-го січня у спортивному залі фізкультурно-оздоровчого комплексу «Старт» у Новояворівську, перемогли футболістки тернопільського «Чемпіона» під керівництвом тренера Володимира Левчука.

У вирішальному протистоянні вони з рахунком 2:1 здолали «Надбужжя» з Буська Львівської області. Бронзові нагороди здобула «Буковинська надія» з Чернівців, яка в матчі за 3-тє місце обіграла новояворівську «Львів-Янтарочку» – 3:1.

Загалом у цих змаганнях узяли участь 6 команд.

«Янтарочка-2» (Новояворівськ) – «ЛНМУ-Стефано» (Львів) 2:2, серія пенальті 2:3

Голова Федерації футболу Яворівського району й очільник Комітету жіночого футболу ЛАФ Мирослав Дорош разом із представниками місцевої влади вручив переможцям і призерам ексклюзивні кубки та медалі.

Водночас кожна команда отримала футбольні м’ячі і м’які іграшки.

Спеціальними нагородами відзначено кращих футболісток: воротарку Олену Озімчук («Чемпіон» Тернопіль), захисницю Марію Колещук («Надбужжя» Буськ), бомбардирку Діану Мущенську («Буковинська надія» Чернівці), гравчинь Світлану Когут («Буковинська надія» Чернівці) та Надію Іванченко («Львів-Янтарочка» Новояворівськ).