Чемпіонату України Ю-14: команди вийшли до наступної стадії

767

14.05.19 


Ю-14, Калуш, футбол среди девочек, женский футбол, Чемпіонат України серед дівчат, до 14 років, Вістова, дівочий футбол, футбол девочки
14 травня завершився перший етап Чемпіонату України з футболу серед дівочих команд до 14 років. Нагадаємо, що змагання проходять у м.Калуш Івано-Франківської області (13—17.05.2019 р.). У Чемпіонаті беруть участь футболістки, які народилися в період з 01.01.2005 до 31.12.2006 роки.
13 та 14 травня команди завершили першу стадію змагань. Переможці груп продовжать боротьбу за 1-9 місця, команди, що посіли другі і треті позиції будуть змагатися за 10-18 та 19-25 місця відповідно
До вашої уваги результати матчів перший двох ігрових днів:

13.05.2019

– Пантери – Зб.Вінницької обл. – 0:2
Голи: Чорна-2
– Ладомир-2 – ДЮСШ Овруч – 5:3
Голи: Сидорчук-2, Ліщук, Гуц, Бородач – Корнейчук, Соболь-2
– СК Вишневе – ДЮСШ В.Кучурів – 20:0
Голи: Ковшик-8, Юрченко-4, Лінник-3, Лахтодир, Шульга, Куваєва, Іванюк 45авт
– Яблунівська ДЮСШ – Зб.Херсонської обл. – 0:3
Голи: Лінік, Малай, Аліксєєнко
– Легенда – Зб.Тернопільської обл. – 0:18
Голи: Клим-5, Гримак-3, Юзва-3, Драбик-2, Козловська, Сачик, Равська, Дзюбановська, Мулика
– Янтарочка – Зб.Харківської обл. – 0:11
Голи: Греса-4, Баринова-3, Дворнік-2, Закопайло, Плечищева
– ДЮСШ Славута – Зб.Хмельницької обл-2 – 5:0
Голи: Васильчук-2, Сотолюк, Лукащук, Гриценюк

14.05.2019
– Зб.Вінницької обл. – Фортуна – 2:0
Голи: Чорна-2
– ДЮСШ Овруч – Ладомир – 1:7
Голи: Соболь, Нестеренко авт. – Тарасюк-3, Криворучко-2, Коротчук
– ДЮСШ В.Кучурів – Зб.Рівненської обл. – 0:21
Голи: Іванюк авт – Семенчук-4, Кіселевич-4, Галак-3, Веремейчук-2, Харитончук-3, Павлюк, Ширко, Скоцик, Калько
– Юність – Зб.Хмельницької обл. – 0:0 (п.п. 2:1)
– Зб.Херсонської обл. – Зб.Закарпатської обл. – 1:3
Голи: Лінік – Калинич-2, Бондаренко
– Зб.Тернопільської обл. – Карпати – 4:3
Голи: Юзва, Сачик, Клим, Равська – Смаль, Луцан, Летягіна

– Зб.Харківської обл. – ДЮСШ №3 – 1:1 (п.п. 3:1)

Голи: Ізотова – Маснюк
– Зб.Хмельницької обл.-2 – Зб.Сумської обл. – 0:5
Голи: Гриценко-2, Настасенко-2, Корж
– Фортуна – Пантери – 1:7
Голи: Чмуневич – Заборовець-4, Цетельник, Дебальчук
– Ладомир – Ладомир-2 – 2:2 (п.п. 3:2)
Голи: Харчина, Борковська – Сидорчук-2
– Зб.Рівненської обл. – СК Вишневе – 2:1
Голи: Павлюк, Галак – Пом’яковська авт.

– Зб.Закарпатська обл. – Яблунівська ДЮСШ – 6:1

Голи: Бондаренко-2, Балега, Якимчук, Калинич, Марічок – Яремчук
– Карпати – Легенда – 18:0
Голи: Летягіна-7, Смаль-4, Бойко-4, Брунець-3
– Зб.Одеської обл. – Надвірняночка – 8:0
Голи: Янева-3, Бондарева-2, Лунчуп, Гроссу, Кіріл
– ДЮСШ №3 – Янтарочка – 4:1
Голи: Шаламай-2, Синяк, Жолобчук – Свірідюк
– Зб.Сумської обл. – ДЮСШ Славута – 3:2
Голи: Настасенко-3 – Васильчук, Гриценюк
В підсумку, команди визначили свої місця в групах і вже завтра продовжать свою боротьбу за підсумкові місця в Чемпіонаті України.
Команди, що посіли 1 місця в групах (матчі за 1-9 місця)
Зб.Вінницької обл.
Ладомир, Володимир-Волинський
Зб.Рівненської обл.
Юність, Чернігів
Зб.Закарпатська обл.
Зб.Тернопільської обл.
Зб.Одеської обл.
Зб.Харківської обл.
Зб.Сумської обл.Команди, що посіли 2 місця в групах (матчі за 10-18 місця)
– Пантери, Умань
Ладомир-2, Володимир-Волинський
– СК Вишневе, Київська область
Зб.Хмельницької обл.
Зб.Херсонської обл.
– Карпати, Львів
– Надвірняночка, Надвірна
– ДЮСШ №3, Івано-Франківськ
– ДЮСШ, Славута
Команди, що посіли 3 місця в групах (матчі за 19-25 місця)
– Фортуна, Рівненська обл.
– ДЮСШ, Овруч
– ДЮСШ, В.Кучурів
– Яблунівська ДЮСШ
– Легенда, Мелітополь
– Янтарочка, Новояворівськ
Зб.Хмельницької обл. – 2
Календар матчів на 15 травня:
08:00 – Фортуна – ДЮСШ В.Кучурів
08:00 – Пантери – СК Вишневе
09:00 – Зб.Хмельницької обл. – Карпати
09:00 – Навірняночка – ДЮСШ Славута
10:00 – Зб. Вінницької обл. – Зб.Рівненської обл.
10:00 – Юність – Зб.Тернопільської обл.
11:00 – Зб.Одеської обл. – Зб.Сумської обл.
11:00 – ДЮСШ В.Кучурів – ДЮСШ Овруч
12:00 – Легенда – Яблунівська ДЮСШ
12:00 – Зб.Хмельницької обл.-2 – Янтарочка
13:00 – СК Вишневе – Ладомир-2
13:00 – Карпати – Зб.Херсонської обл.
14:00 – ДЮСШ Славута – ДЮСШ №3
14:00 – Зб.Рівненської обл. – Ладомир
15:00 – Зб.Тернопільської обл. – Зб.Закарпатської обл.
15:00 – Зб.Сумської обл. – Зб.Харківської обл.
16:00 – ДЮСШ Овруч – Фортуна
16:00 – Ладомир-2 – Пантери
17:00 – Зб.Херсонської обл. – Зб.Хмельницької обл.
17:00 – ДЮСШ №3 – Надвірняночка
18:00 – Ладомир – Зб.Вінницької обл.
18:00 – Зб.Закарпатської обл. – Юність
19:00 – Зб.Харківської обл. – Зб.Одеської обл.
Ю-14, Калуш, футбол среди девочек, женский футбол, Чемпіонат України серед дівчат, до 14 років, Вістова, дівочий футбол, футбол девочки