7-й тур Перша ліга 18/19: «Буковинська Надія» Чернівецька обл. – «Янтарочка» Новояворівськ – 3:4

660

(Чернівці Спорт, chernivtsisport.com): У сьомому турі першолігового чемпіонату України (попередній етап, група «А») жіноча команда «Буковинська надія» (Чернівецька область) приймала колектив «Янтарочка» (Новояворівськ).

На початку зустрічі активніше діяли гравці «Буковинської надії». На 11 хвилині зустрічі м’яч після «пострілу» Юлії Зубар влучив у поперечину воріт «Янтарочки». А через п’ять хвилин ворота представниць Львівської області вразила Христина Сорохан. Згодом результат зрівняла Ганна Печенюк. На 27 хвилині зустрічі «Буковинську надію» вперед знову вивіла Оксана Одочук, однак ще до перерви Тетяна Лайщук (43 хвилина) зробила рахунок 2:2.

У дебюті другої половини зустрічі Ганна Печенюк забила третій гол у ворота «Буковинської надії». На 55 хвилині гри могла оформити дубль Христина Сорохан, однак у цьому ігровому епізоді вдало зіграла воротар «Янтарочки» Яна Тріщук.

Через три хвилини підопічні Віталія Луцишина таки зрівняли результат. Гол на свій рахунок записала Юлія Зубар. А на 80 хвилині гри перемогу «Янтарочці» принесла Тетяна Лайщук. Підсумок гри – 3:4.
Чемпіонат України серед жіночих команд. Перша ліга. 7 тур.
12 травня 2019 р. Чернівці. Стадіон «Буковина» – 200 глядачів
«Буковинська надія» (Чернівецька область) – «Янтарочка» (Новояворівськ) – 3:4 (2:2)
Голи: Христина Сорохан (16), Оксана Одочук (27), Юлія Зубар (58) – Ганна Печенюк (18,47), Тетяна Лайщук (43,80).

«Буковинська надія»: Вікторія Кремчаніна, Богдана Джуравець, Наталія Боярова (Регіна Іванеску, 46), Катерина Литвин, Діана Кравчук, Юлія Зубар, Віталіна Продан, Анастасія Кошман (Діана Процюк, 59), Оксана Одочук, Зінаїда Піцул, Христина Сорохан.

Запасні: Сабріна Калістру, Олександра Прокопець, Оксана Демедюк, Жеоржета Мушак, Валентина Петіхачна.
Тренер – Віталій Луцишин.

«Янтарочка»: Яна Тріщук, Руслана Скіба, Ірина Мороз, Каріна Кравчук (Софія-Марія Зозуля, 54), Соломія Пецюх, Мирослава Шовгенюк, Поліна Мухлиніна, Тетяна Лайщук, Роксолана Брошко, Ганна Печенюк, Сандра Угалієгбулем Еберечукву (Вероніка Цедуляк, 90).

Запасні: Анна Демянець, Сабіна Крупка, Надія Мерешко.
Тренер – Карло Заградка.

Арбітр – Інна Вакулко (Рівненська область), асистенти арбітра – Марина Матковська (Хмельницький), Оксана Паньків (Тернопіль), четвертий арбітр – Марія Сас (Чернівці), спостерігач арбітражу – Михайло Овчар (Івано-Франківськ).

Попередження: Віталіна Продан (51).