Перша ліга 2020-2021

    10139

    Перша ліга

    #
    Клуб
    М
    В
    Н
    П
    ЗГ
    ПГ
    +/-
    О
    1
    16
    14
    0
    2
    95
    4
    91
    42
    2
    16
    14
    0
    2
    58
    10
    48
    42
    3
    16
    11
    2
    3
    64
    21
    43
    35
    4
    16
    10
    3
    3
    44
    20
    24
    33
    5
    16
    6
    1
    9
    30
    40
    -10
    19
    6
    16
    4
    0
    12
    11
    45
    -34
    12
    7
    16
    4
    2
    10
    30
    33
    -3
    11
    8
    16
    3
    2
    11
    18
    55
    -37
    8
    9
    16
    1
    0
    15
    2
    124
    -122
    3
    10
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    Згідно Регламенту: - "Луганочку" виключено зі змагань. Зіграно менше половини матчів - її результати анульовано
    – з “Юність-ШВСМ” знято 3 очки за неявку команди на матч 16 туру з “ХПКСП-Житлобуд-2” та зараховано технічну поразку 0:3
    – з “Львів-Янтарочка” знято 3 очки за неявку команди на матч 18 туру з “Атекс” та зараховано технічну поразку 0:3
    Колос (Ковалівка)
    Атекс (Київ)
    Харківський коледж (Харків)
    Родина (Костопіль)
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    Динамо (Київ)
    Юність (Чернігів)
    Янтарочка (Новояворівськ)
    Кобра (Білокуракине)
    Луганочка (Луганська обл.)
    1Колос 0–2 4–0 7–0 5–0 9–0 3–0 15–1 19–0
    2Атекс 0–3 5–1 1–0 3–1 3–0 3–0 3–0 12–0
    3Харківський коледж 0–2 3–2 3–3 9–0 1–0 3–0 9–1 16–0
    4Родина 1–0 1–2 1–1 3–1 3–0 4–1 3–1 10–0
    5Прикарпаття-ДЮСШ3 0–5 1–4 1–3 1–4 2–1 3–1 2–1 10–0
    6Динамо 0–3 0–6 1–4 0–4 0–3 1–0 2–1 5–0
    7Юність 0–4 0–2 0–4 1–3 0–0 5–0 2–0 14–0
    8Янтарочка 0–4 0–5 1–4 1–1 1–0 0–1 3–3 4–1
    9Кобра 0–12 0–5 0–3 0–3 0–5 1–0 0–3 0–3
    10Луганочка
    Матчі
    Бомбардири
    Попередження
    Статистика гравців
    Тур 1
    Перша ліга
    26 Вер 2020
    - 12:00
    Динамо (Київ)
    1 4
    Харківський коледж (Харків)
    Перша ліга
    26 Вер 2020
    - 12:00
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    1 4
    Атекс (Київ)
    Перша ліга
    26 Вер 2020
    - 14:00
    Янтарочка (Новояворівськ)
    0 4
    Колос (Ковалівка)
    Перша ліга
    29 Бер 2021
    - 15:00
    Кобра (Білокуракине)
    0 3
    Родина (Костопіль)
    Тур 2
    Перша ліга
    3 Жов 2020
    - 12:00
    Атекс (Київ)
    5 1
    Харківський коледж (Харків)
    Перша ліга
    4 Жов 2020
    - 15:00
    Колос (Ковалівка)
    5 0
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    Перша ліга
    4 Жов 2020
    - 16:30
    Юність (Чернігів)
    14 0
    Кобра (Білокуракине)
    Перша ліга
    3 Чер 2021
    - 15:00
    Родина (Костопіль)
    3 0
    Динамо (Київ)
    Тур 3
    Перша ліга
    10 Жов 2020
    - 12:00
    Динамо (Київ)
    0 6
    Атекс (Київ)
    Перша ліга
    10 Жов 2020
    - 12:00
    Харківський коледж (Харків)
    0 2
    Колос (Ковалівка)
    Перша ліга
    10 Жов 2020
    - 15:00
    Кобра (Білокуракине)
    0 3
    Янтарочка (Новояворівськ)
    Перша ліга
    30 Тра 2021
    - 16:00
    Родина (Костопіль)
    4 1
    Юність (Чернігів)
    Тур 4
    Перша ліга
    17 Жов 2020
    - 13:00
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    10 0
    Кобра (Білокуракине)
    Перша ліга
    17 Жов 2020
    - 13:00
    Янтарочка (Новояворівськ)
    1 1
    Родина (Костопіль)
    Перша ліга
    18 Жов 2020
    - 12:00
    Колос (Ковалівка)
    0 2
    Атекс (Київ)
    Перша ліга