Перша ліга 20/21

    8952

    Перша ліга

    2020-2021
    #
    Клуб
    M
    В
    Н
    П
    МЗ
    МП
    +/-
    О
    1
    В
    В
    В
    В
    В
    16
    14
    0
    2
    95
    4
    91
    42
    2
    В
    В
    В
    В
    В
    16
    14
    0
    2
    58
    10
    48
    42
    3
    В
    Н
    В
    В
    В
    16
    11
    2
    3
    64
    21
    43
    35
    4
    Н
    В
    В
    П
    П
    16
    10
    3
    3
    44
    20
    24
    33
    6
    В
    П
    П
    В
    В
    16
    4
    0
    12
    11
    45
    -34
    12
    7
    Н
    П
    П
    П
    П
    16
    4
    2
    10
    30
    33
    -3
    11
    8
    П
    В
    П
    П
    П
    16
    3
    2
    11
    18
    55
    -37
    8
    9
    П
    П
    П
    П
    П
    16
    1
    0
    15
    2
    124
    -122
    3
    Згідно Регламенту: - "Луганочку" виключено зі змагань. Зіграно менше половини матчів - її результати анульовано
    – з “Юність-ШВСМ” знято 3 очки за неявку команди на матч 16 туру з “ХПКСП-Житлобуд-2” та зараховано технічну поразку 0:3
    – з “Львів-Янтарочка” знято 3 очки за неявку команди на матч 18 туру з “Атекс” та зараховано технічну поразку 0:3
    Тур 1
    26 Вер 2020 12:00
    Динамо (Київ)
    1 4
    Харківський коледж (Харків)
    26 Вер 2020 12:00
    Динамо
    1
    4
    Харківський коледж
    | Арбітр: Усова Катерина Іванівна
    26 Вер 2020 12:00
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    1 4
    Атекс (Київ)
    26 Вер 2020 12:00
    Прикарпаття-ДЮСШ №3
    1
    4
    Атекс
    | Арбітр: Мамчур Наталія Петрівна
    26 Вер 2020 14:00
    Янтарочка (Новояворівськ)
    0 4
    Колос (Ковалівка)
    26 Вер 2020 14:00
    Янтарочка
    0
    4
    Колос
    | Стадіон ім. О.Русина (Новояворівськ)
    29 Бер 2021 15:00
    Кобра (Білокуракине)
    0 3
    Родина-Ліцей (Костопіль)
    29 Бер 2021 15:00
    Кобра
    0
    3
    Родина-Ліцей
    Тур 2
    3 Жов 2020 12:00
    Атекс (Київ)
    5 1
    Харківський коледж (Харків)
    3 Жов 2020 12:00
    Атекс
    5
    1
    Харківський коледж
    | Арбітр: Усова Катерина Іванівна
    4 Жов 2020 15:00
    Колос (Ковалівка)
    5 0
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    4 Жов 2020 15:00
    Колос
    5
    0
    Прикарпаття-ДЮСШ №3
    4 Жов 2020 16:30
    Юність (Чернігів)
    14 0
    Кобра (Білокуракине)
    4 Жов 2020 16:30
    Юність
    14
    0
    Кобра
    | Стадіон «Юність» (Чернігів)
    3 Чер 2021 15:00
    Родина-Ліцей (Костопіль)
    3 0
    Динамо (Київ)
    3 Чер 2021 15:00
    Родина-Ліцей
    3
    0
    Динамо
    | Стадіон «Колос» (Костопіль) | Арбітр: Вакулко Інна Олександрівна
    Тур 3
    10 Жов 2020 12:00
    Динамо (Київ)
    0 6
    Атекс (Київ)
    10 Жов 2020 12:00
    Динамо
    0
    6
    Атекс
    | Арбітр: Козорог Крістіна Вікторівна
    10 Жов 2020 12:00
    Харківський коледж (Харків)
    0 2
    Колос (Ковалівка)
    10 Жов 2020 12:00
    Харківський коледж
    0
    2
    Колос
    10 Жов 2020 15:00
    Кобра (Білокуракине)
    0 3
    Янтарочка (Новояворівськ)
    10 Жов 2020 15:00
    Кобра
    0
    3
    Янтарочка
    30 Тра 2021 16:00
    Родина-Ліцей (Костопіль)
    4 1
    Юність (Чернігів)
    30 Тра 2021 16:00
    Родина-Ліцей
    4
    1
    Юність
    | Стадіон «Колос» (Костопіль) | Арбітр: Вакулко Інна Олександрівна
    Тур 4
    17 Жов 2020 13:00
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    10 0
    Кобра (Білокуракине)
    17 Жов 2020 13:00
    Прикарпаття-ДЮСШ №3
    10
    0
    Кобра
    | Арбітр: Романюк Анастасія Миколаївна
    17 Жов 2020 13:00
    Янтарочка (Новояворівськ)
    1 1
    Родина-Ліцей (Костопіль)
    17 Жов 2020 13:00
    Янтарочка
    1
    1
    Родина-Ліцей
    | Стадіон ім. О.Русина (Новояворівськ) | Арбітр: Причина Софія Русланівна
    18 Жов 2020 12:00
    Колос (Ковалівка)
    0 2
    Атекс (Київ)
    18 Жов 2020 12:00
    Колос
    0
    2
    Атекс
    | Арбітр: Зора Катерина Петрівна
    18 Жов 2020 16:30
    Юність (Чернігів)
    5 0
    Динамо (Київ)
    18 Жов 2020 16:30
    Юність
    5
    0
    Динамо
    | Стадіон «Юність» (Чернігів)
    Тур 5
    24 Жов 2020 12:00
    Динамо (Київ)
    0 3
    Колос (Ковалівка)
    24 Жов 2020 12:00
    Динамо
    0
    3
    Колос
    | Арбітр: Зора Катерина Петрівна
    20 Бер 2021 14:00
    Харківський коледж (Харків)
    16 0
    Кобра (Білокуракине)
    20 Бер 2021 14:00
    Харківський коледж
    16
    0
    Кобра
    21 Бер 2021 12:00
    Юність (Чернігів)
    2 0
    Янтарочка (Новояворівськ)
    21 Бер 2021 12:00
    Юність
    2
    0
    Янтарочка
    | Стадіон «Юність» (Чернігів) | Арбітр: Зора Катерина Петрівна
    19 Тра 2021 15:00
    Родина-Ліцей (Костопіль)
    3 1
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    19 Тра 2021 15:00
    Родина-Ліцей
    3
    1
    Прикарпаття-ДЮСШ №3
    | Стадіон «Колос» (Костопіль) | Арбітр: Мамчур Наталія Петрівна
    Тур 6
    27 Бер 2021 11:00
    Кобра (Білокуракине)
    0 5
    Атекс (Київ)
    27 Бер 2021 11:00
    Кобра
    0
    5
    Атекс
    27 Бер 2021 12:00
    Харківський коледж (Харків)
    3 3
    Родина-Ліцей (Костопіль)
    27 Бер 2021 12:00
    Харківський коледж
    3
    3
    Родина-Ліцей
    | Арбітр: Зора Катерина Петрівна
    12 Тра 2021 12:00
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    3 1
    Юність (Чернігів)
    12 Тра 2021 12:00
    Прикарпаття-ДЮСШ №3
    3
    1
    Юність
    | Арбітр: Романюк Анастасія Миколаївна
    15 Чер 2021 16:00
    Янтарочка (Новояворівськ)
    0 1
    Динамо (Київ)
    15 Чер 2021 16:00
    Янтарочка
    0
    1
    Динамо
    | Стадіон ім. О.Русина (Новояворівськ) | Арбітр: Паньків Оксана Василівна
    Тур 7
    7 Лис 2020 14:00
    Колос (Ковалівка)
    19 0
    Кобра (Білокуракине)
    7 Лис 2020 14:00
    Колос
    19
    0
    Кобра
    | Арбітр: Усова Катерина Іванівна
    28 Лис 2020 00:00
    Атекс (Київ)
    1 0
    Родина-Ліцей (Костопіль)
    28 Лис 2020 00:00
    Атекс
    1
    0
    Родина-Ліцей
    | Арбітр: Причина Софія Русланівна
    5 Гру 2020 13:00
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    2 1
    Янтарочка (Новояворівськ)
    5 Гру 2020 13:00
    Прикарпаття-ДЮСШ №3
    2
    1
    Янтарочка
    | Арбітр: Мамчур Наталія Петрівна
    28 Кві 2021 11:00
    Юність (Чернігів)
    0 4
    Харківський коледж (Харків)
    28 Кві 2021 11:00
    Юність
    0
    4
    Харківський коледж
    | Стадіон «Юність» (Чернігів) | Арбітр: Причина Софія Русланівна
    Тур 8
    14 Лис 2020 12:00
    Атекс (Київ)
    3 0
    Юність (Чернігів)
    14 Лис 2020 12:00
    Атекс
    3
    0
    Юність
    | Арбітр: Мамчур Наталія Петрівна
    18 Лис 2020 14:30
    Динамо (Київ)
    0 3
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    18 Лис 2020 14:30
    Динамо
    0
    3
    Прикарпаття-ДЮСШ №3
    | Арбітр: Зора Катерина Петрівна
    10 Кві 2021 13:00
    Харківський коледж (Харків)
    9 1
    Янтарочка (Новояворівськ)
    10 Кві 2021 13:00
    Харківський коледж
    9
    1
    Янтарочка
    | Арбітр: Усова Катерина Іванівна
    1 Тра 2021 15:00
    Родина-Ліцей (Костопіль)
    1 0
    Колос (Ковалівка)
    1 Тра 2021 15:00
    Родина-Ліцей
    1
    0
    Колос
    | Стадіон «Колос» (Костопіль) | Арбітр: Вакулко Інна Олександрівна
    Тур 9
    24 Жов 2020 11:00
    Янтарочка (Новояворівськ)
    0 5
    Атекс (Київ)
    24 Жов 2020 11:00
    Янтарочка
    0
    5
    Атекс
    | Стадіон ім. О.Русина (Новояворівськ) | Арбітр: Козорог Крістіна Вікторівна
    21 Лис 2020 11:00
    Харківський коледж (Харків)
    9 0
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    21 Лис 2020 11:00
    Харківський коледж
    9
    0
    Прикарпаття-ДЮСШ №3
    22 Лис 2020 15:00
    Колос (Ковалівка)
    3 0
    Юність (Чернігів)
    22 Лис 2020 15:00
    Колос
    3
    0
    Юність
    | Арбітр: Зора Катерина Петрівна
    7 Кві 2021 11:00
    Кобра (Білокуракине)
    1 0
    Динамо (Київ)
    7 Кві 2021 11:00
    Кобра
    1
    0
    Динамо
    Тур 10
    3 Кві 2021 12:00
    Харківський коледж (Харків)
    1 0
    Динамо (Київ)
    3 Кві 2021 12:00
    Харківський коледж
    1
    0
    Динамо
    | Арбітр: Козорог Крістіна Вікторівна
    4 Кві 2021 10:00
    Колос (Ковалівка)
    15 1
    Янтарочка (Новояворівськ)
    4 Кві 2021 10:00
    Колос
    15
    1
    Янтарочка
    | Арбітр: Мамчур Наталія Петрівна
    27 Кві 2021 14:00
    Родина-Ліцей (Костопіль)
    10 0
    Кобра (Білокуракине)
    27 Кві 2021 14:00
    Родина-Ліцей
    10
    0
    Кобра
    | Стадіон «Колос» (Костопіль) | Арбітр: Романюк Анастасія Миколаївна
    10 Чер 2021 12:30
    Атекс (Київ)
    3 1
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    10 Чер 2021 12:30
    Атекс
    3
    1
    Прикарпаття-ДЮСШ №3
    | Арбітр: Вакулко Інна Олександрівна
    Тур 11
    17 Кві 2021 11:00
    Кобра (Білокуракине)
    0 3
    Юність (Чернігів)
    17 Кві 2021 11:00
    Кобра
    0
    3
    Юність
    17 Кві 2021 12:00
    Динамо (Київ)
    0 4
    Родина-Ліцей (Костопіль)
    17 Кві 2021 12:00
    Динамо
    0
    4
    Родина-Ліцей
    | Арбітр: Зора Катерина Петрівна
    17 Кві 2021 12:00
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    0 5
    Колос (Ковалівка)
    17 Кві 2021 12:00
    Прикарпаття-ДЮСШ №3
    0
    5
    Колос
    | Арбітр: Вакулко Інна Олександрівна
    17 Кві 2021 12:00
    Харківський коледж (Харків)
    3 2
    Атекс (Київ)
    17 Кві 2021 12:00
    Харківський коледж
    3
    2
    Атекс
    Тур 12
    24 Кві 2021 12:00
    Атекс (Київ)
    3 0
    Динамо (Київ)
    24 Кві 2021 12:00
    Атекс
    3
    0
    Динамо
    | Арбітр: Усова Катерина Іванівна
    24 Кві 2021 13:00
    Янтарочка (Новояворівськ)
    4 1
    Кобра (Білокуракине)
    24 Кві 2021 13:00
    Янтарочка
    4
    1
    Кобра
    | Стадіон ім. О.Русина (Новояворівськ) | Арбітр: Мамчур Наталія Петрівна
    25 Кві 2021 10:00
    Юність (Чернігів)
    1 3
    Родина-Ліцей (Костопіль)
    25 Кві 2021 10:00
    Юність
    1
    3
    Родина-Ліцей
    | Стадіон «Юність» (Чернігів) | Арбітр: Козорог Крістіна Вікторівна
    25 Кві 2021 11:00
    Колос (Ковалівка)
    4 0
    Харківський коледж (Харків)
    25 Кві 2021 11:00
    Колос
    4
    0
    Харківський коледж
    | Арбітр: Причина Софія Русланівна
    Тур 13
    8 Тра 2021 11:30
    Динамо (Київ)
    1 0
    Юність (Чернігів)
    8 Тра 2021 11:30
    Динамо
    1
    0
    Юність
    8 Тра 2021 12:00
    Атекс (Київ)
    0 3
    Колос (Ковалівка)
    8 Тра 2021 12:00
    Атекс
    0
    3
    Колос
    | Арбітр: Вакулко Інна Олександрівна
    8 Тра 2021 15:00
    Родина-Ліцей (Костопіль)
    3 1
    Янтарочка (Новояворівськ)
    8 Тра 2021 15:00
    Родина-Ліцей
    3
    1
    Янтарочка
    | Стадіон «Колос» (Костопіль) | Арбітр: Мамчур Наталія Петрівна
    26 Тра 2021 11:00
    Кобра (Білокуракине)
    0 5
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    26 Тра 2021 11:00
    Кобра
    0
    5
    Прикарпаття-ДЮСШ №3
    Тур 14
    15 Тра 2021 12:00
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    1 4
    Родина-Ліцей (Костопіль)
    15 Тра 2021 12:00
    Прикарпаття-ДЮСШ №3
    1
    4
    Родина-Ліцей
    | Арбітр: Усова Катерина Іванівна
    15 Тра 2021 13:00
    Кобра (Білокуракине)
    0 3
    Харківський коледж (Харків)
    15 Тра 2021 13:00
    Кобра
    0
    3
    Харківський коледж
    15 Тра 2021 13:00
    Янтарочка (Новояворівськ)
    3 3
    Юність (Чернігів)
    15 Тра 2021 13:00
    Янтарочка
    3
    3
    Юність
    | Стадіон ім. О.Русина (Новояворівськ) | Арбітр: Мамчур Наталія Петрівна
    16 Тра 2021 17:00
    Колос (Ковалівка)
    9 0
    Динамо (Київ)
    16 Тра 2021 17:00
    Колос
    9
    0
    Динамо
    | Арбітр: Причина Софія Русланівна
    Тур 15
    22 Тра 2021 12:00
    Атекс (Київ)
    12 0
    Кобра (Білокуракине)
    22 Тра 2021 12:00
    Атекс
    12
    0
    Кобра
    | Арбітр: Зора Катерина Петрівна
    22 Тра 2021 15:00
    Родина-Ліцей (Костопіль)
    1 1
    Харківський коледж (Харків)
    22 Тра 2021 15:00
    Родина-Ліцей
    1
    1
    Харківський коледж
    | Стадіон «Колос» (Костопіль) | Арбітр: Вакулко Інна Олександрівна
    22 Тра 2021 16:30
    Динамо (Київ)
    2 1
    Янтарочка (Новояворівськ)
    22 Тра 2021 16:30
    Динамо
    2
    1
    Янтарочка
    | Арбітр: Козорог Крістіна Вікторівна
    23 Тра 2021 12:00
    Юність (Чернігів)
    0 0
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    23 Тра 2021 12:00
    Юність
    0
    0
    Прикарпаття-ДЮСШ №3
    | Стадіон «Юність» (Чернігів) | Арбітр: Зора Катерина Петрівна
    Тур 16
    5 Чер 2021 12:00
    Родина-Ліцей (Костопіль)
    1 2
    Атекс (Київ)
    5 Чер 2021 12:00
    Родина-Ліцей
    1
    2
    Атекс
    | Стадіон «Колос» (Костопіль) | Арбітр: Зора Катерина Петрівна
    5 Чер 2021 13:00
    Кобра (Білокуракине)
    0 12
    Колос (Ковалівка)
    5 Чер 2021 13:00
    Кобра
    0
    12
    Колос
    5 Чер 2021 14:00
    Янтарочка (Новояворівськ)
    1 0
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    5 Чер 2021 14:00
    Янтарочка
    1
    0
    Прикарпаття-ДЮСШ №3
    | Арбітр: Вакулко Інна Олександрівна
    5 Чер 2021 16:00
    Харківський коледж (Харків)
    3 0
    Юність (Чернігів)
    5 Чер 2021 16:00
    Харківський коледж
    3
    0
    Юність
    | Технічний результат
    Тур 17
    12 Чер 2021 10:00
    Янтарочка (Новояворівськ)
    1 4
    Харківський коледж (Харків)
    12 Чер 2021 10:00
    Янтарочка
    1
    4
    Харківський коледж
    | Стадіон ім. О.Русина (Новояворівськ) | Арбітр: Мамчур Наталія Петрівна
    12 Чер 2021 12:00
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    2 1
    Динамо (Київ)
    12 Чер 2021 12:00
    Прикарпаття-ДЮСШ №3
    2
    1
    Динамо
    | Стадіон «Рух» (Івано-Франківськ) | Арбітр: Паньків Оксана Василівна
    12 Чер 2021 16:00
    Колос (Ковалівка)
    7 0
    Родина-Ліцей (Костопіль)
    12 Чер 2021 16:00
    Колос
    7
    0
    Родина-Ліцей
    | Арбітр: Вакулко Інна Олександрівна
    13 Чер 2021 12:00
    Юність (Чернігів)
    0 2
    Атекс (Київ)
    13 Чер 2021 12:00
    Юність
    0
    2
    Атекс
    | Стадіон «Юність» (Чернігів) | Арбітр: Усова Катерина Іванівна
    Тур 18
    20 Чер 2021 12:00
    Атекс (Київ)
    3 0
    Янтарочка (Новояворівськ)
    20 Чер 2021 12:00
    Атекс
    3
    0
    Янтарочка
    | Технічний результат
    20 Чер 2021 12:00
    Юність (Чернігів)
    0 4
    Колос (Ковалівка)
    20 Чер 2021 12:00
    Юність
    0
    4
    Колос
    | Стадіон «Колос» (Ковалівка) | Арбітр: Романюк Анастасія Миколаївна
    20 Чер 2021 15:00
    Динамо (Київ)
    5 0
    Кобра (Білокуракине)
    20 Чер 2021 15:00
    Динамо
    5
    0
    Кобра
    | Арбітр: Усова Катерина Іванівна
    20 Чер 2021 15:00
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    1 3
    Харківський коледж (Харків)
    20 Чер 2021 15:00
    Прикарпаття-ДЮСШ №3
    1
    3
    Харківський коледж
    | Арбітр: Вакулко Інна Олександрівна