Вища ліга 20/21

    12175

    Вища ліга

    2020-2021
    Група 1 (1-6 місця)
    #
    Клуб
    M
    В
    Н
    П
    МЗ
    МП
    +/-
    О
    1
    В
    В
    В
    В
    В
    19
    18
    1
    0
    99
    7
    92
    55
    2
    В
    П
    В
    В
    В
    19
    16
    1
    2
    97
    11
    86
    49
    3
    В
    В
    П
    П
    В
    19
    11
    1
    7
    32
    29
    3
    34
    4
    П
    В
    П
    В
    П
    19
    8
    1
    10
    34
    54
    -20
    25
    5
    П
    П
    В
    П
    П
    19
    6
    1
    12
    27
    59
    -32
    19
    6
    П
    П
    П
    П
    П
    19
    5
    2
    12
    22
    69
    -47
    17
    Тур 1
    19 Бер 2021 13:00
    Житлобуд-1 (Харків)
    6 0
    Карпати (Львів)
    19 Бер 2021 13:00
    Житлобуд-1
    6
    0
    Карпати
    20 Бер 2021 12:00
    Восход (Стара Маячка)
    2 1
    Маріуполь (Маріуполь)
    20 Бер 2021 12:00
    Восход
    2
    1
    Маріуполь
    20 Бер 2021 15:00
    Житлобуд-2 (Харків)
    4 0
    Ладомир (Володимир-Волинський)
    20 Бер 2021 15:00
    Житлобуд-2
    4
    0
    Ладомир
    Тур 2
    26 Бер 2021 15:00
    Житлобуд-2 (Харків)
    0 1
    Житлобуд-1 (Харків)
    26 Бер 2021 15:00
    Житлобуд-2
    0
    1
    Житлобуд-1
    28 Бер 2021 14:00
    Ладомир (Володимир-Волинський)
    1 0
    Маріуполь (Маріуполь)
    28 Бер 2021 14:00
    Ладомир
    1
    0
    Маріуполь
    11 Кві 2021 13:00
    Карпати (Львів)
    1 1
    Восход (Стара Маячка)
    11 Кві 2021 13:00
    Карпати
    1
    1
    Восход
    Тур 3
    2 Кві 2021 14:00
    Восход (Стара Маячка)
    1 5
    Житлобуд-2 (Харків)
    2 Кві 2021 14:00
    Восход
    1
    5
    Житлобуд-2
    2 Кві 2021 14:00
    Житлобуд-1 (Харків)
    8 0
    Ладомир (Володимир-Волинський)
    2 Кві 2021 14:00
    Житлобуд-1
    8
    0
    Ладомир
    3 Кві 2021 13:00
    Маріуполь (Маріуполь)
    1 1
    Карпати (Львів)
    3 Кві 2021 13:00
    Маріуполь
    1
    1
    Карпати
    Тур 4
    17 Кві 2021 14:00
    Житлобуд-1 (Харків)
    4 0
    Восход (Стара Маячка)
    17 Кві 2021 14:00
    Житлобуд-1
    4
    0
    Восход
    18 Кві 2021 13:00
    Житлобуд-2 (Харків)
    3 0
    Маріуполь (Маріуполь)
    18 Кві 2021 13:00
    Житлобуд-2
    3
    0
    Маріуполь
    18 Кві 2021 14:00
    Ладомир (Володимир-Волинський)
    5 2
    Карпати (Львів)
    18 Кві 2021 14:00
    Ладомир
    5
    2
    Карпати
    Тур 5
    24 Кві 2021 12:00
    Маріуполь (Маріуполь)
    0 5
    Житлобуд-1 (Харків)
    24 Кві 2021 12:00
    Маріуполь
    0
    5
    Житлобуд-1
    25 Кві 2021 12:00
    Восход (Стара Маячка)
    1 2
    Ладомир (Володимир-Волинський)
    25 Кві 2021 12:00
    Восход
    1
    2
    Ладомир
    26 Кві 2021 12:00
    Карпати (Львів)
    1 5
    Житлобуд-2 (Харків)
    26 Кві 2021 12:00
    Карпати
    1
    5
    Житлобуд-2
    Тур 6
    30 Кві 2021 12:00
    Ладомир (Володимир-Волинський)
    1 6
    Житлобуд-2 (Харків)
    30 Кві 2021 12:00
    Ладомир
    1
    6
    Житлобуд-2
    1 Тра 2021 13:00
    Маріуполь (Маріуполь)
    0 3
    Восход (Стара Маячка)
    1 Тра 2021 13:00
    Маріуполь
    0
    3
    Восход
    3 Тра 2021 12:00
    Карпати (Львів)
    0 7
    Житлобуд-1 (Харків)
    3 Тра 2021 12:00
    Карпати
    0
    7
    Житлобуд-1
    Тур 7
    8 Тра 2021 12:00
    Восход (Стара Маячка)
    1 0
    Карпати (Львів)
    8 Тра 2021 12:00
    Восход
    1
    0
    Карпати
    8 Тра 2021 13:00
    Маріуполь (Маріуполь)
    2 5
    Ладомир (Володимир-Волинський)
    8 Тра 2021 13:00
    Маріуполь
    2
    5
    Ладомир
    9 Тра 2021 15:00
    Житлобуд-1 (Харків)
    4 1
    Житлобуд-2 (Харків)
    9 Тра 2021 15:00
    Житлобуд-1
    4
    1
    Житлобуд-2
    Тур 8
    14 Тра 2021 13:00
    Житлобуд-2 (Харків)
    3 0
    Восход (Стара Маячка)
    14 Тра 2021 13:00
    Житлобуд-2
    3
    0
    Восход
    16 Тра 2021 12:00
    Ладомир (Володимир-Волинський)
    2 6
    Житлобуд-1 (Харків)
    16 Тра 2021 12:00
    Ладомир
    2
    6
    Житлобуд-1
    17 Тра 2021 15:00
    Карпати (Львів)
    0 1
    Маріуполь (Маріуполь)
    17 Тра 2021 15:00
    Карпати
    0
    1
    Маріуполь
    Тур 9
    22 Тра 2021 13:00
    Маріуполь (Маріуполь)
    0 4
    Житлобуд-2 (Харків)
    22 Тра 2021 13:00
    Маріуполь
    0
    4
    Житлобуд-2
    23 Тра 2021 12:00
    Восход (Стара Маячка)
    0 4
    Житлобуд-1 (Харків)
    23 Тра 2021 12:00
    Восход
    0
    4
    Житлобуд-1
    24 Тра 2021 15:00
    Карпати (Львів)
    2 3
    Ладомир (Володимир-Волинський)
    24 Тра 2021 15:00
    Карпати
    2
    3
    Ладомир
    Тур 10
    29 Тра 2021 15:00
    Житлобуд-2 (Харків)
    12 0
    Карпати (Львів)
    29 Тра 2021 15:00
    Житлобуд-2
    12
    0
    Карпати
    29 Тра 2021 15:00
    Житлобуд-1 (Харків)
    8 0
    Маріуполь (Маріуполь)
    29 Тра 2021 15:00
    Житлобуд-1
    8
    0
    Маріуполь
    29 Тра 2021 16:00
    Ладомир (Володимир-Волинський)
    0 1
    Восход (Стара Маячка)
    29 Тра 2021 16:00
    Ладомир
    0
    1
    Восход
    Група 2 (7-10 місця)
    #
    Клуб
    M
    В
    Н
    П
    МЗ
    МП
    +/-
    О
    1
    В
    В
    Н
    В
    В
    15
    7
    1
    7
    57
    35
    22
    22
    2
    В
    П
    В
    В
    П
    15
    6
    0
    9
    35
    39
    -4
    18
    3
    В
    В
    Н
    П
    В
    15
    4
    2
    9
    23
    31
    -8
    14
    Тур 1
    23 Бер 2021 13:00
    Ніка (Миколаїв)
    3 0
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    23 Бер 2021 13:00
    Ніка
    3
    0
    ЕМС-Поділля
    21 Кві 2021 12:00
    Пантери (Умань)
    10 2
    Буковинська Надія (Великий Кучурів)
    21 Кві 2021 12:00
    Пантери
    10
    2
    Буковинська Надія
    Тур 2
    16 Кві 2021 11:00
    Буковинська Надія (Великий Кучурів)
    0 20
    Ніка (Миколаїв)
    16 Кві 2021 11:00
    Буковинська Надія
    0
    20
    Ніка
    16 Кві 2021 12:00
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    1 0
    Пантери (Умань)
    16 Кві 2021 12:00
    ЕМС-Поділля
    1
    0
    Пантери
    Тур 3
    25 Кві 2021 11:00
    Пантери (Умань)
    2 3
    Ніка (Миколаїв)
    25 Кві 2021 11:00
    Пантери
    2
    3
    Ніка
    26 Кві 2021 14:00
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    7 0
    Буковинська Надія (Великий Кучурів)
    26 Кві 2021 14:00
    ЕМС-Поділля
    7
    0
    Буковинська Надія
    Тур 4
    30 Кві 2021 16:00
    Буковинська Надія (Великий Кучурів)
    2 12
    Пантери (Умань)
    30 Кві 2021 16:00
    Буковинська Надія
    2
    12
    Пантери
    3 Тра 2021 12:00
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    1 1
    Ніка (Миколаїв)
    3 Тра 2021 12:00
    ЕМС-Поділля
    1
    1
    Ніка
    Тур 5
    7 Тра 2021 12:00
    Ніка (Миколаїв)
    12 0
    Буковинська Надія (Великий Кучурів)
    7 Тра 2021 12:00
    Ніка
    12
    0
    Буковинська Надія
    10 Тра 2021 13:00
    Пантери (Умань)
    1 0
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    10 Тра 2021 13:00
    Пантери
    1
    0
    ЕМС-Поділля
    Тур 6
    14 Тра 2021 12:00
    Ніка (Миколаїв)
    4 0
    Пантери (Умань)
    14 Тра 2021 12:00
    Ніка
    4
    0
    Пантери
    14 Тра 2021 15:00
    Буковинська Надія (Великий Кучурів)
    0 9
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    14 Тра 2021 15:00
    Буковинська Надія
    0
    9
    ЕМС-Поділля
    #
    Клуб
    M
    В
    Н
    П
    МЗ
    МП
    +/-
    О
    1
    В
    В
    В
    В
    В
    9
    8
    1
    0
    54
    3
    51
    25
    2
    В
    В
    В
    В
    В
    9
    8
    1
    0
    46
    4
    42
    25
    3
    В
    В
    В
    П
    В
    9
    7
    0
    2
    22
    9
    13
    21
    4
    В
    П
    В
    П
    В
    9
    5
    0
    4
    22
    27
    -5
    15
    5
    В
    В
    П
    В
    В
    9
    5
    0
    4
    15
    27
    -12
    15
    7
    В
    П
    П
    П
    П
    9
    3
    0
    6
    10
    27
    -17
    9
    8
    П
    П
    П
    В
    П
    9
    2
    0
    7
    14
    32
    -18
    6
    9
    П
    В
    П
    П
    П
    9
    1
    1
    7
    5
    26
    -21
    4
    Тур 1
    28 Сер 2020 15:00
    Житлобуд-2 (Харків)
    8 0
    Маріуполь (Маріуполь)
    28 Сер 2020 15:00
    Житлобуд-2
    8
    0
    Маріуполь
    29 Сер 2020 11:00
    Пантери (Умань)
    0 6
    Житлобуд-1 (Харків)
    29 Сер 2020 11:00
    Пантери
    0
    6
    Житлобуд-1
    22 Жов 2020 12:00
    Буковинська Надія (Великий Кучурів)
    0 1
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    22 Жов 2020 12:00
    Буковинська Надія
    0
    1
    ЕМС-Поділля
    23 Жов 2020 12:00
    Ніка (Миколаїв)
    1 2
    Карпати (Львів)
    23 Жов 2020 12:00
    Ніка
    1
    2
    Карпати
    Тур 2
    5 Вер 2020 11:00
    Маріуполь (Маріуполь)
    0 2
    Восход (Стара Маячка)
    5 Вер 2020 11:00
    Маріуполь
    0
    2
    Восход
    5 Вер 2020 17:00
    Житлобуд-1 (Харків)
    1 1
    Житлобуд-2 (Харків)
    5 Вер 2020 17:00
    Житлобуд-1
    1
    1
    Житлобуд-2
    7 Вер 2020 12:00
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    1 1
    Ладомир (Володимир-Волинський)
    7 Вер 2020 12:00
    ЕМС-Поділля
    1
    1
    Ладомир
    7 Вер 2020 16:00
    Карпати (Львів)
    1 0
    Пантери (Умань)
    7 Вер 2020 16:00
    Карпати
    1
    0
    Пантери
    20 Вер 2020 11:00
    Буковинська Надія (Великий Кучурів)
    3 0
    Ніка (Миколаїв)
    20 Вер 2020 11:00
    Буковинська Надія
    3
    0
    Ніка
    Тур 3
    11 Вер 2020 13:00
    Ніка (Миколаїв)
    3 0
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    11 Вер 2020 13:00
    Ніка
    3
    0
    ЕМС-Поділля
    12 Вер 2020 17:00
    Восход (Стара Маячка)
    0 5
    Житлобуд-1 (Харків)
    12 Вер 2020 17:00
    Восход
    0
    5
    Житлобуд-1
    13 Вер 2020 11:00
    Житлобуд-2 (Харків)
    7 0
    Карпати (Львів)
    13 Вер 2020 11:00
    Житлобуд-2
    7
    0
    Карпати
    8 Жов 2020 15:00
    Пантери (Умань)
    3 0
    Буковинська Надія (Великий Кучурів)
    8 Жов 2020 15:00
    Пантери
    3
    0
    Буковинська Надія
    Тур 4
    26 Вер 2020 11:00
    Маріуполь (Маріуполь)
    3 1
    Ладомир (Володимир-Волинський)
    26 Вер 2020 11:00
    Маріуполь
    3
    1
    Ладомир
    26 Вер 2020 11:00
    Буковинська Надія (Великий Кучурів)
    1 6
    Житлобуд-2 (Харків)
    26 Вер 2020 11:00
    Буковинська Надія
    1
    6
    Житлобуд-2
    26 Вер 2020 12:00
    Карпати (Львів)
    1 5
    Восход (Стара Маячка)
    26 Вер 2020 12:00
    Карпати
    1
    5
    Восход
    28 Вер 2020 12:00
    Ніка (Миколаїв)
    1 2
    Пантери (Умань)
    28 Вер 2020 12:00
    Ніка
    1
    2
    Пантери
    Тур 5
    3 Жов 2020 13:00
    Житлобуд-2 (Харків)
    7 1
    Ніка (Миколаїв)
    3 Жов 2020 13:00
    Житлобуд-2
    7
    1
    Ніка
    4 Жов 2020 11:00
    Ладомир (Володимир-Волинський)
    0 2
    Житлобуд-1 (Харків)
    4 Жов 2020 11:00
    Ладомир
    0
    2
    Житлобуд-1
    4 Жов 2020 15:00
    Восход (Стара Маячка)
    6 0
    Буковинська Надія (Великий Кучурів)
    4 Жов 2020 15:00
    Восход
    6
    0
    Буковинська Надія
    4 Жов 2020 16:00
    Пантери (Умань)
    2 1
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    4 Жов 2020 16:00
    Пантери
    2
    1
    ЕМС-Поділля
    Тур 6
    9 Жов 2020 12:00
    Ніка (Миколаїв)
    1 3
    Восход (Стара Маячка)
    9 Жов 2020 12:00
    Ніка
    1
    3
    Восход
    12 Жов 2020 13:00
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    1 2
    Маріуполь (Маріуполь)
    12 Жов 2020 13:00
    ЕМС-Поділля
    1
    2
    Маріуполь
    12 Жов 2020 15:00
    Карпати (Львів)
    4 2
    Ладомир (Володимир-Волинський)
    12 Жов 2020 15:00
    Карпати
    4
    2
    Ладомир
    14 Жов 2020 16:00
    Пантери (Умань)
    0 10
    Житлобуд-2 (Харків)
    14 Жов 2020 16:00
    Пантери
    0
    10
    Житлобуд-2
    Тур 7
    17 Жов 2020 11:00
    Маріуполь (Маріуполь)
    1 8
    Житлобуд-1 (Харків)
    17 Жов 2020 11:00
    Маріуполь
    1
    8
    Житлобуд-1
    17 Жов 2020 15:00
    Восход (Стара Маячка)
    2 1
    Пантери (Умань)
    17 Жов 2020 15:00
    Восход
    2
    1
    Пантери
    18 Жов 2020 12:00
    Ладомир (Володимир-Волинський)
    2 1
    Буковинська Надія (Великий Кучурів)
    18 Жов 2020 12:00
    Ладомир
    2
    1
    Буковинська Надія
    18 Жов 2020 16:00
    Житлобуд-2 (Харків)
    9 0
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    18 Жов 2020 16:00
    Житлобуд-2
    9
    0
    ЕМС-Поділля
    Тур 8
    5 Жов 2020 16:00
    Карпати (Львів)
    1 3
    Маріуполь (Маріуполь)
    5 Жов 2020 16:00
    Карпати
    1
    3
    Маріуполь
    30 Жов 2020 12:00
    Ніка (Миколаїв)
    3 6
    Ладомир (Володимир-Волинський)
    30 Жов 2020 12:00
    Ніка
    3
    6
    Ладомир
    2 Лис 2020 13:00
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    0 5
    Житлобуд-1 (Харків)
    2 Лис 2020 13:00
    ЕМС-Поділля
    0
    5
    Житлобуд-1
    11 Лис 2020 12:00
    Житлобуд-2 (Харків)
    1 0
    Восход (Стара Маячка)
    11 Лис 2020 12:00
    Житлобуд-2
    1
    0
    Восход
    Тур 9
    6 Лис 2020 13:00
    Житлобуд-1 (Харків)
    8 1
    Карпати (Львів)
    6 Лис 2020 13:00
    Житлобуд-1
    8
    1
    Карпати
    7 Лис 2020 12:00
    Маріуполь (Маріуполь)
    8 1
    Буковинська Надія (Великий Кучурів)
    7 Лис 2020 12:00
    Маріуполь
    8
    1
    Буковинська Надія
    7 Лис 2020 14:00
    Восход (Стара Маячка)
    2 0
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    7 Лис 2020 14:00
    Восход
    2
    0
    ЕМС-Поділля
    8 Лис 2020 14:00
    Ладомир (Володимир-Волинський)
    3 1
    Пантери (Умань)
    8 Лис 2020 14:00
    Ладомир
    3
    1
    Пантери
    Тур 10
    13 Лис 2020 12:00
    Ніка (Миколаїв)
    4 2
    Маріуполь (Маріуполь)
    13 Лис 2020 12:00
    Ніка
    4
    2
    Маріуполь
    13 Лис 2020 12:00
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    1 2
    Карпати (Львів)
    13 Лис 2020 12:00
    ЕМС-Поділля
    1
    2
    Карпати
    16 Лис 2020 12:00
    Буковинська Надія (Великий Кучурів)
    1 4
    Житлобуд-1 (Харків)
    16 Лис 2020 12:00
    Буковинська Надія
    1
    4
    Житлобуд-1
    3 Гру 2020 13:00
    Житлобуд-2 (Харків)
    5 0
    Ладомир (Володимир-Волинський)
    3 Гру 2020 13:00
    Житлобуд-2
    5
    0
    Ладомир
    Тур 11
    21 Лис 2020 12:00
    Маріуполь (Маріуполь)
    3 1
    Пантери (Умань)
    21 Лис 2020 12:00
    Маріуполь
    3
    1
    Пантери
    21 Лис 2020 12:30
    Житлобуд-1 (Харків)
    7 0
    Ніка (Миколаїв)
    21 Лис 2020 12:30
    Житлобуд-1
    7
    0
    Ніка
    22 Лис 2020 12:00
    Ладомир (Володимир-Волинський)
    0 2
    Восход (Стара Маячка)
    22 Лис 2020 12:00
    Ладомир
    0
    2
    Восход
    23 Лис 2020 14:00
    Карпати (Львів)
    3 0
    Буковинська Надія (Великий Кучурів)
    23 Лис 2020 14:00
    Карпати
    3
    0
    Буковинська Надія
    1. Чемпіонат Вищої ліги сезону 2020-2021 років проводиться в два етапи: 1.1. На першому етапі всі команди грають матчі в одне коло згідно затвердженого календаря. 1.2. За підсумками першого етапу, залежно від зайнятих місць у турнірній таблиці, формується дві групи, які зіграють ще два ігрових кола (вдома / на виїзді) згідно затвердженого календаря: Група 1 (місця з 1-го по 6-е – визначають чемпіона та призерів Вищої ліги та команду, яка братиме участь у жіночій Лізі Чемпіонів УЄФА 2021-2022.) 1.3. Спортивні показники, здобуті на першому етапі, зберігаються.