Вища ліга 2020-2021

    14382

    Вища ліга

    1. Чемпіонат Вищої ліги сезону 2020-2021 років проводиться в два етапи:
    1.1. На першому етапі всі команди грають матчі в одне коло згідно затвердженого календаря.
    1.2. За підсумками першого етапу, залежно від зайнятих місць у турнірній таблиці, формується дві групи, які зіграють ще два ігрових кола (вдома / на виїзді) згідно затвердженого календаря:
    Група 1 (місця з 1-го по 6-е – визначають чемпіона та призерів Вищої ліги та команду, яка братиме участь у жіночій Лізі Чемпіонів УЄФА 2021-2022.)
    1.3. Спортивні показники, здобуті на першому етапі, зберігаються.

    2 етап. Група 1
    2 етап. Група 2
    Перший етап
    Бомбардири
    Попередження
    Статистика гравців
    Група 1 (1-6 місця)
    #
    Клуб
    М
    В
    Н
    П
    ЗГ
    ПГ
    +/-
    О
    1
    19
    18
    1
    0
    99
    7
    92
    55
    2
    19
    16
    1
    2
    97
    11
    86
    49
    3
    19
    11
    1
    7
    32
    29
    3
    34
    4
    19
    8
    1
    10
    34
    54
    -20
    25
    5
    19
    6
    1
    12
    27
    59
    -32
    19
    6
    19
    5
    2
    12
    22
    69
    -47
    17
    Житлобуд-1 (Харків)
    Житлобуд-2 (Харків)
    Восход (Стара Маячка)
    Ладомир (Володимир)
    Маріуполь (Донецька обл)
    Карпати (Львів)
    1Житлобуд-1 4–1 4–0 8–0 8–0 6–0
    2Житлобуд-2 0–1 3–0 4–0 3–0 12–0
    3Восход 0–4 1–5 1–2 2–1 1–0
    4Ладомир 2–6 1–6 0–1 1–0 5–2
    5Маріуполь 0–5 0–4 0–3 2–5 1–1
    6Карпати 0–7 1–5 1–1 2–3 0–1
    Тур 1
    19 Бер 2021
    - 13:00
    Житлобуд-1 (Харків)
    6 0
    Карпати (Львів)
    20 Бер 2021
    - 12:00
    Восход (Стара Маячка)
    2 1
    Маріуполь (Донецька обл)
    20 Бер 2021
    - 15:00
    Житлобуд-2 (Харків)
    4 0
    Ладомир (Володимир)
    Тур 2
    26 Бер 2021
    - 15:00
    Житлобуд-2 (Харків)
    0 1
    Житлобуд-1 (Харків)
    28 Бер 2021
    - 14:00
    Ладомир (Володимир)
    1 0
    Маріуполь (Донецька обл)
    Тур 3
    2 Кві 2021
    - 14:00
    Восход (Стара Маячка)
    1 5
    Житлобуд-2 (Харків)
    2 Кві 2021
    - 14:00
    Житлобуд-1 (Харків)
    8 0
    Ладомир (Володимир)
    3 Кві 2021
    - 13:00
    Маріуполь (Донецька обл)
    1 1
    Карпати (Львів)
    Тур 2
    11 Кві 2021
    - 13:00
    Карпати (Львів)
    1 1
    Восход (Стара Маячка)
    Тур 4
    17 Кві 2021
    - 14:00
    Житлобуд-1 (Харків)
    4 0
    Восход (Стара Маячка)
    18 Кві 2021
    - 13:00
    Житлобуд-2 (Харків)
    3 0
    Маріуполь (Донецька обл)
    18 Кві 2021
    - 14:00
    Ладомир (Володимир)
    5 2
    Карпати (Львів)
    Тур 5
    24 Кві 2021
    - 12:00
    Маріуполь (Донецька обл)
    0 5
    Житлобуд-1 (Харків)
    25 Кві 2021
    - 12:00
    Восход (Стара Маячка)
    1 2
    Ладомир (Володимир)
    26 Кві 2021
    - 12:00
    Карпати (Львів)
    1 5
    Житлобуд-2 (Харків)
    Тур 6
    30 Кві 2021
    - 12:00
    Ладомир (Володимир)
    1 6
    Житлобуд-2 (Харків)
    1 Тра 2021
    - 13:00
    Маріуполь (Донецька обл)
    0 3
    Восход (Стара Маячка)
    3 Тра 2021
    - 12:00
    Карпати (Львів)
    0 7
    Житлобуд-1 (Харків)
    Тур 7
    8 Тра 2021
    - 12:00
    Восход (Стара Маячка)
    1 0
    Карпати (Львів)
    8 Тра 2021
    - 13:00
    Маріуполь (Донецька обл)
    2 5
    Ладомир (Володимир)
    9 Тра 2021
    - 15:00
    Житлобуд-1 (Харків)
    4 1
    Житлобуд-2 (Харків)
    Тур 8
    14 Тра 2021
    - 13:00
    Житлобуд-2 (Харків)
    3 0
    Восход (Стара Маячка)
    16 Тра 2021
    - 12:00
    Ладомир (Володимир)
    2 6
    Житлобуд-1 (Харків)
    17 Тра 2021
    - 15:00
    Карпати (Львів)
    0 1
    Маріуполь (Донецька обл)
    Тур 9
    22 Тра 2021
    - 13:00
    Маріуполь (Донецька обл)
    0 4
    Житлобуд-2 (Харків)
    23 Тра 2021
    - 12:00
    Восход (Стара Маячка)
    0 4
    Житлобуд-1 (Харків)
    24 Тра 2021
    - 15:00
    Карпати (Львів)
    2 3
    Ладомир (Володимир)
    Тур 10
    29 Тра 2021
    - 15:00
    Житлобуд-2 (Харків)
    12 0
    Карпати (Львів)
    29 Тра 2021
    - 15:00
    Житлобуд-1 (Харків)
    8 0
    Маріуполь (Донецька обл)
    29 Тра 2021
    - 16:00
    Ладомир (Володимир)
    0 1
    Восход (Стара Маячка)
    Група 2 (7-10 місця)
    #
    Клуб
    М
    В
    Н
    П
    ЗГ
    ПГ
    +/-
    О
    1
    15
    7
    1
    7
    57
    35
    22
    22
    2
    15
    6
    0
    9
    35
    39
    -4
    18
    3
    15
    4
    2
    9
    23
    31
    -8
    14
    4
    15
    1
    0
    14
    11
    103
    -92
    3
    Ніка (Миколаїв)
    Пантери (Умань)
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    Буковинська Надія (Великий Кучурів)
    1Ніка 4–0 3–0 12–0
    2Пантери 2–3 1–0 10–2
    3ЕМС-Поділля 1–1 1–0 7–0
    4Буковинська Надія 0–20 2–12 0–9
    Тур 1
    23 Бер 2021
    - 13:00
    Ніка (Миколаїв)
    3 0
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    Тур 2
    16 Кві 2021
    - 11:00
    Буковинська Надія (Великий Кучурів)
    0 20
    Ніка (Миколаїв)
    16 Кві 2021
    - 12:00
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    1 0
    Пантери (Умань)
    Тур 1
    21 Кві 2021
    - 12:00
    Пантери (Умань)
    10 2
    Буковинська Надія (Великий Кучурів)
    Тур 3
    25 Кві 2021
    - 11:00
    Пантери (Умань)
    2 3
    Ніка (Миколаїв)
    26 Кві 2021
    - 14:00
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    7 0
    Буковинська Надія (Великий Кучурів)
    Тур 4
    30 Кві 2021
    - 16:00
    Буковинська Надія (Великий Кучурів)
    2 12
    Пантери (Умань)
    3 Тра 2021
    - 12:00
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    1 1
    Ніка (Миколаїв)
    Тур 5
    7 Тра 2021
    - 12:00
    Ніка (Миколаїв)
    12 0
    Буковинська Надія (Великий Кучурів)
    10 Тра 2021
    - 13:00
    Пантери (Умань)
    1 0
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    Тур 6
    14 Тра 2021
    - 12:00
    Ніка (Миколаїв)
    4 0
    Пантери (Умань)
    14 Тра 2021
    - 15:00
    Буковинська Надія (Великий Кучурів)
    0 9
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    #
    Клуб
    М
    В
    Н
    П
    ЗГ
    ПГ
    +/-
    О
    1
    9
    8
    1
    0
    54
    3
    51
    25
    2
    9
    8
    1
    0
    46
    4
    42
    25
    3
    9
    7
    0
    2
    22
    9
    13
    21
    4
    9
    5
    0
    4
    22
    27
    -5
    15
    5
    9
    5
    0
    4
    15
    27
    -12
    15
    6
    9
    3
    1
    5
    15
    22
    -7
    10
    7
    9
    3
    0
    6
    10
    27
    -17
    9
    8
    9
    2
    0
    7
    14
    32
    -18
    6
    9
    9
    1
    1
    7
    5
    26
    -21
    4
    10
    9
    1
    0
    8
    7
    33
    -26
    3
    Житлобуд-2 (Харків)
    Житлобуд-1 (Харків)
    Восход (Стара Маячка)
    Маріуполь (Донецька обл)
    Карпати (Львів)
    Ладомир (Володимир)
    Пантери (Умань)
    Ніка (Миколаїв)
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    Буковинська Надія (Великий Кучурів)
    1Житлобуд-2
    1–0
    8–0
    7–0
    5–0
    7–1
    9–0
    2Житлобуд-1
    1–1
    8–1
    7–0
    3Восход
    0–5
    2–1
    2–0
    6–0
    4Маріуполь
    1–8
    0–2
    3–1
    3–1
    8–1
    5Карпати
    1–5
    1–3
    4–2
    1–0
    3–0
    6Ладомир
    0–2
    0–2
    3–1
    2–1
    7Пантери
    0–10
    0–6
    2–1
    3–0
    8Ніка
    1–3
    4–2
    1–2
    3–6
    1–2
    3–0
    9ЕМС-Поділля
    0–5
    1–2
    1–2
    1–1
    10Буковинська Надія
    1–6
    1–4
    3–0
    0–1
    Тур 1
    Вища ліга
    28 Сер 2020
    - 15:00
    Житлобуд-2 (Харків)
    8 0
    Маріуполь (Донецька обл)
    Вища ліга
    29 Сер 2020
    - 11:00
    Пантери (Умань)
    0 6
    Житлобуд-1 (Харків)
    Вища ліга
    22 Жов 2020
    - 12:00
    Буковинська Надія (Великий Кучурів)
    0 1
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    Вища ліга
    23 Жов 2020
    - 12:00
    Ніка (Миколаїв)
    1 2
    Карпати (Львів)
    Тур 2
    Вища ліга
    5 Вер 2020
    - 11:00
    Маріуполь (Донецька обл)
    0 2
    Восход (Стара Маячка)
    Вища ліга
    5 Вер 2020
    - 17:00
    Житлобуд-1 (Харків)
    1 1
    Житлобуд-2 (Харків)
    Вища ліга