Перша ліга 21/22

    25682

    Перша ліга

    2021-2022
    Група А
    #
    Клуб
    M
    В
    Н
    П
    МЗ
    МП
    +/-
    О
    1
    В
    Н
    В
    В
    В
    7
    6
    1
    0
    29
    6
    23
    19
    2
    В
    В
    В
    В
    В
    6
    6
    0
    0
    35
    0
    35
    18
    3
    В
    Н
    П
    В
    В
    7
    5
    1
    1
    19
    7
    12
    16
    4
    П
    В
    Н
    П
    П
    7
    3
    1
    3
    16
    17
    -1
    10
    6
    П
    П
    В
    В
    П
    7
    2
    0
    5
    8
    19
    -11
    6
    7
    П
    П
    П
    П
    П
    7
    1
    0
    6
    7
    38
    -31
    3
    9
    П
    П
    П
    П
    П
    6
    0
    0
    6
    4
    25
    -21
    0
    Згідно Регламенту: - з “Ладомир-2” знято 3 очки за неявку команди на матч 7 туру з “Динамо” та зараховано технічну поразку 0:3
    Тур 1
    14 Сер 2021 14:00
    Янтарочка (Новояворівськ)
    2 0
    Ятрань (Берестівець)
    14 Сер 2021 14:00
    Янтарочка
    2
    0
    Ятрань
    | Стадіон ім. О.Русина (Новояворівськ) | Арбітр: Паньків Оксана Василівна
    15 Сер 2021 16:00
    ДЮСШ №1 (Хмельницький)
    5 0
    Чемпіон (Тернопіль)
    15 Сер 2021 16:00
    ДЮСШ №1
    5
    0
    Чемпіон
    | Стадіон ДЮСШ №1 (Хмельницький) | Арбітр: Мамчур Наталія Петрівна
    15 Сер 2021 17:00
    ДЮСШ №26 (Київ)
    1 0
    Ладомир-2 (Володимир-Волинський)
    15 Сер 2021 17:00
    ДЮСШ №26
    1
    0
    Ладомир-2
    | Стадіон «Темп» (Київ) | Арбітр: Кваша Альона Миколаївна
    15 Сер 2021 17:00
    Динамо (Київ)
    4 1
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    15 Сер 2021 17:00
    Динамо
    4
    1
    Прикарпаття-ДЮСШ №3
    | НТБ Конча Заспа (Київ) | Арбітр: Усова Катерина Іванівна
    Тур 2
    22 Сер 2021 11:00
    Ятрань (Берестівець)
    1 3
    Динамо (Київ)
    22 Сер 2021 11:00
    Ятрань
    1
    3
    Динамо
    | Стадіон «Maximus» (Берестівець) | Арбітр: Кваша Альона Миколаївна
    22 Сер 2021 15:00
    Чемпіон (Тернопіль)
    1 6
    Янтарочка (Новояворівськ)
    22 Сер 2021 15:00
    Чемпіон
    1
    6
    Янтарочка
    | Стадіон «Поділля» (Васильківці) | Арбітр: Козорог Крістіна Вікторівна
    22 Сер 2021 17:00
    ДЮСШ №26 (Київ)
    6 0
    ДЮСШ №1 (Хмельницький)
    22 Сер 2021 17:00
    ДЮСШ №26
    6
    0
    ДЮСШ №1
    | Стадіон «Темп» (Київ)
    1 Вер 2021 15:00
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    0 3
    Верес (Рівне)
    1 Вер 2021 15:00
    Прикарпаття-ДЮСШ №3
    0
    3
    Верес
    | Стадіон «Рух» (Івано-Франківськ) | Арбітр: Романюк Анастасія Миколаївна
    Тур 3
    4 Вер 2021 14:00
    Янтарочка (Новояворівськ)
    1 3
    ДЮСШ №26 (Київ)
    4 Вер 2021 14:00
    Янтарочка
    1
    3
    ДЮСШ №26
    | Стадіон ім. О.Русина (Новояворівськ) | Арбітр: Романюк Анастасія Миколаївна
    5 Вер 2021 16:00
    ДЮСШ №1 (Хмельницький)
    1 7
    Ладомир-2 (Володимир-Волинський)
    5 Вер 2021 16:00
    ДЮСШ №1
    1
    7
    Ладомир-2
    | Стадіон «Поділля» (Васильківці) | Арбітр: Паньків Оксана Василівна
    5 Вер 2021 16:00
    Динамо (Київ)
    4 1
    Чемпіон (Тернопіль)
    5 Вер 2021 16:00
    Динамо
    4
    1
    Чемпіон
    | НТБ Конча Заспа (Київ) | Арбітр: Козорог Крістіна Вікторівна
    6 Вер 2021 16:00
    Верес (Рівне)
    5 0
    Ятрань (Берестівець)
    6 Вер 2021 16:00
    Верес
    5
    0
    Ятрань
    | Стадіон «Колос» (Костопіль) | Арбітр: Мамчур Наталія Петрівна
    Тур 4
    12 Вер 2021 13:00
    Чемпіон (Тернопіль)
    0 6
    Верес (Рівне)
    12 Вер 2021 13:00
    Чемпіон
    0
    6
    Верес
    | Стадіон «Поділля» (Васильківці) | Арбітр: Романюк Анастасія Миколаївна
    12 Вер 2021 15:00
    ДЮСШ №1 (Хмельницький)
    0 4
    Янтарочка (Новояворівськ)
    12 Вер 2021 15:00
    ДЮСШ №1
    0
    4
    Янтарочка
    | Стадіон «Поділля» (Васильківці) | Арбітр: Мамчур Наталія Петрівна
    12 Вер 2021 17:00
    ДЮСШ №26 (Київ)
    2 2
    Динамо (Київ)
    12 Вер 2021 17:00
    ДЮСШ №26
    2
    2
    Динамо
    | Стадіон «Темп» (Київ) | Арбітр: Кваша Альона Миколаївна
    3 Лис 2021 00:00
    Ладомир-2 (Володимир-Волинський)
    - -
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    3 Лис 2021 00:00
    Ладомир-2
    -
    -
    Прикарпаття-ДЮСШ №3
    Тур 5
    18 Вер 2021 15:00
    Верес (Рівне)
    4 0
    ДЮСШ №26 (Київ)
    18 Вер 2021 15:00
    Верес
    4
    0
    ДЮСШ №26
    | Стадіон «Колос» (Костопіль) | Арбітр: Мамчур Наталія Петрівна
    18 Вер 2021 17:30
    Янтарочка (Новояворівськ)
    2 2
    Ладомир-2 (Володимир-Волинський)
    18 Вер 2021 17:30
    Янтарочка
    2
    2
    Ладомир-2
    | Стадіон «Сокіл» (Львів) | Арбітр: Маковій Євген
    25 Вер 2021 12:00
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    2 0
    Ятрань (Берестівець)
    25 Вер 2021 12:00
    Прикарпаття-ДЮСШ №3
    2
    0
    Ятрань
    | Стадіон «Рух» (Івано-Франківськ) | Арбітр: Паньків Оксана Василівна
    26 Вер 2021 16:00
    Динамо (Київ)
    10 0
    ДЮСШ №1 (Хмельницький)
    26 Вер 2021 16:00
    Динамо
    10
    0
    ДЮСШ №1
    | НТБ Конча Заспа (Київ) | Арбітр: Усова Катерина Іванівна
    Тур 6
    3 Жов 2021 12:00
    Чемпіон (Тернопіль)
    0 1
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    3 Жов 2021 12:00
    Чемпіон
    0
    1
    Прикарпаття-ДЮСШ №3
    | Стадіон «Поділля» (Васильківці) | Арбітр: Вакулко Інна Олександрівна
    3 Жов 2021 16:00
    Янтарочка (Новояворівськ)
    1 3
    Динамо (Київ)
    3 Жов 2021 16:00
    Янтарочка
    1
    3
    Динамо
    | Стадіон «Сокіл» (Львів) | Арбітр: Мамчур Наталія Петрівна
    5 Жов 2021 15:00
    ДЮСШ №1 (Хмельницький)
    0 9
    Верес (Рівне)
    5 Жов 2021 15:00
    ДЮСШ №1
    0
    9
    Верес
    | Стадіон «Поділля» (Хмельницький) | Арбітр: Вакулко Інна Олександрівна
    7 Жов 2021 12:00
    Ятрань (Берестівець)
    4 1
    Ладомир-2 (Володимир-Волинський)
    7 Жов 2021 12:00
    Ятрань
    4
    1
    Ладомир-2
    | Стадіон «Maximus» (Берестівець) | Арбітр: Паньків Оксана Василівна
    Тур 7
    10 Жов 2021 12:00
    Ятрань (Берестівець)
    3 2
    Чемпіон (Тернопіль)
    10 Жов 2021 12:00
    Ятрань
    3
    2
    Чемпіон
    | Стадіон «Maximus» (Берестівець) | Арбітр: Кваша Альона Миколаївна
    10 Жов 2021 14:00
    Верес (Рівне)
    8 0
    Янтарочка (Новояворівськ)
    10 Жов 2021 14:00
    Верес
    8
    0
    Янтарочка
    | Стадіон «Колос» (Костопіль) | Арбітр: Паньків Оксана Василівна
    10 Жов 2021 15:00
    Динамо (Київ)
    3 0
    Ладомир-2 (Володимир-Волинський)
    10 Жов 2021 15:00
    Динамо
    3
    0
    Ладомир-2
    | Технічний результат
    | НТБ Конча Заспа (Київ)
    11 Жов 2021 14:00
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    0 3
    ДЮСШ №26 (Київ)
    11 Жов 2021 14:00
    Прикарпаття-ДЮСШ №3
    0
    3
    ДЮСШ №26
    | Стадіон «Рух» (Івано-Франківськ) | Арбітр: Романюк Анастасія Миколаївна
    Тур 8
    17 Жов 2021 15:00
    ДЮСШ №26 (Київ)
    4 0
    Ятрань (Берестівець)
    17 Жов 2021 15:00
    ДЮСШ №26
    4
    0
    Ятрань
    | Стадіон «Темп» (Київ) | Арбітр: Кваша Альона Миколаївна
    17 Жов 2021 16:00
    ДЮСШ №1 (Хмельницький)
    1 2
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    17 Жов 2021 16:00
    ДЮСШ №1
    1
    2
    Прикарпаття-ДЮСШ №3
    | Стадіон «Поділля» (Хмельницький) | Арбітр: Паньків Оксана Василівна
    3 Лис 2021 00:00
    Динамо (Київ)
    - -
    Верес (Рівне)
    3 Лис 2021 00:00
    Динамо
    -
    -
    Верес
    17 Лис 2021 00:00
    Чемпіон (Тернопіль)
    - -
    Ладомир-2 (Володимир-Волинський)
    17 Лис 2021 00:00
    Чемпіон
    -
    -
    Ладомир-2
    Тур 9
    30 Жов 2021 00:00
    Верес (Рівне)
    - -
    Ладомир-2 (Володимир-Волинський)
    30 Жов 2021 00:00
    Верес
    -
    -
    Ладомир-2
    31 Жов 2021 00:00
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    - -
    Янтарочка (Новояворівськ)
    31 Жов 2021 00:00
    Прикарпаття-ДЮСШ №3
    -
    -
    Янтарочка
    31 Жов 2021 12:00
    Ятрань (Берестівець)
    - -
    ДЮСШ №1 (Хмельницький)
    31 Жов 2021 12:00
    Ятрань
    -
    -
    ДЮСШ №1
    | Стадіон «Maximus» (Берестівець)
    31 Жов 2021 14:00
    Чемпіон (Тернопіль)
    - -
    ДЮСШ №26 (Київ)
    31 Жов 2021 14:00
    Чемпіон
    -
    -
    ДЮСШ №26
    | Стадіон «Поділля» (Васильківці)
    Тур 10
    7 Лис 2021 00:00
    Ладомир-2 (Володимир-Волинський)
    - -
    ДЮСШ №26 (Київ)
    7 Лис 2021 00:00
    Ладомир-2
    -
    -
    ДЮСШ №26
    7 Лис 2021 00:00
    Чемпіон (Тернопіль)
    - -
    ДЮСШ №1 (Хмельницький)
    7 Лис 2021 00:00
    Чемпіон
    -
    -
    ДЮСШ №1
    7 Лис 2021 00:00
    Ятрань (Берестівець)
    - -
    Янтарочка (Новояворівськ)
    7 Лис 2021 00:00
    Ятрань
    -
    -
    Янтарочка
    8 Лис 2021 00:00
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    - -
    Динамо (Київ)
    8 Лис 2021 00:00
    Прикарпаття-ДЮСШ №3
    -
    -
    Динамо
    Тур 11
    13 Лис 2021 00:00
    Янтарочка (Новояворівськ)
    - -
    Чемпіон (Тернопіль)
    13 Лис 2021 00:00
    Янтарочка
    -
    -
    Чемпіон
    13 Лис 2021 00:00
    Верес (Рівне)
    - -
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    13 Лис 2021 00:00
    Верес
    -
    -
    Прикарпаття-ДЮСШ №3
    14 Лис 2021 00:00
    ДЮСШ №1 (Хмельницький)
    - -
    ДЮСШ №26 (Київ)
    14 Лис 2021 00:00
    ДЮСШ №1
    -
    -
    ДЮСШ №26
    14 Лис 2021 00:00
    Динамо (Київ)
    - -
    Ятрань (Берестівець)
    14 Лис 2021 00:00
    Динамо
    -
    -
    Ятрань
    Група Б
    #
    Клуб
    M
    В
    Н
    П
    МЗ
    МП
    +/-
    О
    1
    В
    В
    В
    В
    В
    7
    7
    0
    0
    62
    0
    62
    21
    2
    В
    В
    В
    П
    В
    7
    6
    0
    1
    47
    4
    43
    18
    3
    П
    В
    В
    В
    В
    6
    4
    0
    2
    20
    14
    6
    12
    4
    П
    П
    В
    В
    П
    7
    4
    0
    3
    22
    23
    -1
    12
    5
    В
    П
    Н
    П
    П
    7
    2
    1
    4
    23
    39
    -16
    7
    6
    В
    П
    В
    П
     
    4
    2
    0
    2
    8
    21
    -13
    6
    7
    П
    П
    П
    П
    В
    7
    2
    0
    5
    5
    20
    -15
    6
    8
    П
    Н
    П
    П
    П
    7
    1
    1
    5
    6
    29
    -23
    4
    9
    П
    П
    П
    П
    П
    6
    0
    0
    6
    1
    44
    -43
    0
    Тур 1
    14 Сер 2021 11:00
    Багіра (Кропивницький)
    0 5
    Шахтар (Донецьк)
    14 Сер 2021 11:00
    Багіра
    0
    5
    Шахтар
    | Стадіон «Інгулець» (Петрове) | Арбітр: Мамчур Наталія Петрівна
    15 Сер 2021 11:00
    Юність (Чернігів)
    5 2
    Кобра (Білокуракине)
    15 Сер 2021 11:00
    Юність
    5
    2
    Кобра
    | Стадіон «Юність» (Чернігів)
    16 Сер 2021 13:00
    Ніка (Миколаїв)
    0 4
    Чорноморець (Одеса)
    16 Сер 2021 13:00
    Ніка
    0
    4
    Чорноморець
    | Стадіон «Парк Перемоги» (Миколаїв)
    18 Вер 2021 16:00
    Дніпро-1 (Дніпро)
    8 0
    Ворскла (Полтава)
    18 Вер 2021 16:00
    Дніпро-1
    8
    0
    Ворскла
    | Стадіон «Центральний» (Верхньодніпровськ) | Арбітр: Куделя Олексій
    Тур 2
    Ворскла (Полтава)
    - -
    Юність (Чернігів)
    Ворскла
    -
    -
    Юність
    20 Сер 2021 11:00
    Перша Столиця (Харків)
    0 11
    Шахтар (Донецьк)
    20 Сер 2021 11:00
    Перша Столиця
    0
    11
    Шахтар
    | Стадіон «Авангард» (Зміїв) | Арбітр: Паньків Оксана Василівна
    21 Сер 2021 10:00
    Кобра (Білокуракине)
    11 0
    Ніка (Миколаїв)
    21 Сер 2021 10:00
    Кобра
    11
    0
    Ніка
    | Стадіон «Будівельник» (Новопсков)
    22 Сер 2021 15:00
    Чорноморець (Одеса)
    0 2
    Багіра (Кропивницький)
    22 Сер 2021 15:00
    Чорноморець
    0
    2
    Багіра
    | Стадіон СОК «Люстдорф» (Одеса)
    Тур 3
    3 Вер 2021 13:00
    Ніка (Миколаїв)
    0 6
    Ворскла (Полтава)
    3 Вер 2021 13:00
    Ніка
    0
    6
    Ворскла
    | Стадіон «Парк Перемоги» (Миколаїв) | Арбітр: Козорог Крістіна Вікторівна
    3 Вер 2021 17:00
    Шахтар (Донецьк)
    13 0
    Чорноморець (Одеса)
    3 Вер 2021 17:00
    Шахтар
    13
    0
    Чорноморець
    | Стадіон «Арсенал(Княжа)-Арена» (Щасливе) | Арбітр: Усова Катерина Іванівна
    4 Вер 2021 10:00
    Багіра (Кропивницький)
    0 3
    Кобра (Білокуракине)
    4 Вер 2021 10:00
    Багіра
    0
    3
    Кобра
    | Стадіон ім. О.Поворознюка (Володимирівка) | Арбітр: Кваша Альона Миколаївна
    5 Вер 2021 17:00
    Дніпро-1 (Дніпро)
    2 0
    Перша Столиця (Харків)
    5 Вер 2021 17:00
    Дніпро-1
    2
    0
    Перша Столиця
    | Стадіон «Центральний» (Верхньодніпровськ)
    Тур 4
    11 Вер 2021 14:00
    Кобра (Білокуракине)
    0 16
    Шахтар (Донецьк)
    11 Вер 2021 14:00
    Кобра
    0
    16
    Шахтар
    | Стадіон «Будівельник» (Новопсков) | Арбітр: Топчаєв Ілля
    12 Вер 2021 14:00
    Дніпро-1 (Дніпро)
    10 0
    Юність (Чернігів)
    12 Вер 2021 14:00
    Дніпро-1
    10
    0
    Юність
    | Стадіон «Центральний» (Верхньодніпровськ) | Арбітр: Сидоренко Віра Валеріївна
    12 Вер 2021 15:00
    Ворскла (Полтава)
    3 1
    Багіра (Кропивницький)
    12 Вер 2021 15:00
    Ворскла
    3
    1
    Багіра
    | Стадіон «Ворскла-Зміна» (Нижні Млини) | Арбітр: Топчаєв Ілля
    24 Жов 2021 10:00
    Перша Столиця (Харків)
    1 0
    Чорноморець (Одеса)
    24 Жов 2021 10:00
    Перша Столиця
    1
    0
    Чорноморець
    | Стадіон «Авангард» (Зміїв) | Арбітр: Тельбух Людмила В’ячеславівна
    Тур 5
    Юність (Чернігів)
    - -
    Перша Столиця (Харків)
    Юність
    -
    -
    Перша Столиця
    24 Вер 2021 11:00
    Ніка (Миколаїв)
    1 13
    Дніпро-1 (Дніпро)
    24 Вер 2021 11:00
    Ніка
    1
    13
    Дніпро-1
    | Стадіон «Парк Перемоги» (Миколаїв) | Арбітр: Єрємєєв Євген
    24 Вер 2021 17:00
    Шахтар (Донецьк)
    6 0
    Ворскла (Полтава)
    24 Вер 2021 17:00
    Шахтар
    6
    0
    Ворскла
    | Стадіон «Арсенал(Княжа)-Арена» (Щасливе) | Арбітр: Причина Софія Русланівна
    26 Вер 2021 16:00
    Чорноморець (Одеса)
    2 2
    Кобра (Білокуракине)
    26 Вер 2021 16:00
    Чорноморець
    2
    2
    Кобра
    | Стадіон СОК «Люстдорф» (Одеса) | Арбітр: Щирський Анатолій
    Тур 6
    Юність (Чернігів)
    - -
    Ніка (Миколаїв)
    Юність
    -
    -
    Ніка
    3 Жов 2021 12:00
    Ворскла (Полтава)
    3 0
    Чорноморець (Одеса)
    3 Жов 2021 12:00
    Ворскла
    3
    0
    Чорноморець
    | Стадіон «Ворскла» ім. Олексія Бутовського (Полтава) | Арбітр: Причина Софія Русланівна
    3 Жов 2021 15:00
    Дніпро-1 (Дніпро)
    6 0
    Багіра (Кропивницький)
    3 Жов 2021 15:00
    Дніпро-1
    6
    0
    Багіра
    | Стадіон «Центральний» (Верхньодніпровськ) | Арбітр: Козорог Крістіна Вікторівна
    5 Жов 2021 15:00
    Перша Столиця (Харків)
    7 0
    Кобра (Білокуракине)
    5 Жов 2021 15:00
    Перша Столиця
    7
    0
    Кобра
    | Стадіон «Олімпієць» (Люботин) | Арбітр: Вєтров Дмитро
    Тур 7
    8 Жов 2021 11:00
    Ніка (Миколаїв)
    0 9
    Перша Столиця (Харків)
    8 Жов 2021 11:00
    Ніка
    0
    9
    Перша Столиця
    | Стадіон «Парк Перемоги» (Миколаїв) | Арбітр: Єрємєєв Євген
    9 Жов 2021 12:00
    Кобра (Білокуракине)
    5 9
    Ворскла (Полтава)
    9 Жов 2021 12:00
    Кобра
    5
    9
    Ворскла
    | Стадіон «Будівельник» (Новопсков) | Арбітр: Дубовицький Владислав
    9 Жов 2021 16:00
    Багіра (Кропивницький)
    1 3
    Юність (Чернігів)
    9 Жов 2021 16:00
    Багіра
    1
    3
    Юність
    | Стадіон ім. О.Поворознюка (Володимирівка) | Арбітр: Кривоносов Роман
    10 Жов 2021 12:00
    Шахтар (Донецьк)
    3 0
    Дніпро-1 (Дніпро)
    10 Жов 2021 12:00
    Шахтар
    3
    0
    Дніпро-1
    | Стадіон «Арсенал(Княжа)-Арена» (Щасливе) | Арбітр: Причина Софія Русланівна
    Тур 8
    15 Жов 2021 11:00
    Ніка (Миколаїв)
    0 1
    Багіра (Кропивницький)
    15 Жов 2021 11:00
    Ніка
    0
    1
    Багіра
    | Стадіон «Парк Перемоги» (Миколаїв) | Арбітр: Єрємєєв Євген
    17 Жов 2021 14:00
    Дніпро-1 (Дніпро)
    8 0
    Чорноморець (Одеса)
    17 Жов 2021 14:00
    Дніпро-1
    8
    0
    Чорноморець
    | Стадіон «Центральний» (Верхньодніпровськ) | Арбітр: Бобровицький Богдан
    17 Жов 2021 16:30
    Юність (Чернігів)
    0 8
    Шахтар (Донецьк)
    17 Жов 2021 16:30
    Юність
    0
    8
    Шахтар
    | Стадіон «Юність» (Чернігів) | Арбітр: Козорог Крістіна Вікторівна
    18 Жов 2021 13:00
    Перша Столиця (Харків)
    3 1
    Ворскла (Полтава)
    18 Жов 2021 13:00
    Перша Столиця
    3
    1
    Ворскла
    | Стадіон «Олімпієць» (Люботин) | Арбітр: Єрємєєв Євген
    Тур 9
    30 Жов 2021 00:00
    Кобра (Білокуракине)
    - -
    Дніпро-1 (Дніпро)
    30 Жов 2021 00:00
    Кобра
    -
    -
    Дніпро-1
    30 Жов 2021 12:00
    Багіра (Кропивницький)
    - -
    Перша Столиця (Харків)
    30 Жов 2021 12:00
    Багіра
    -
    -
    Перша Столиця
    | Стадіон ім. О.Поворознюка (Володимирівка)
    31 Жов 2021 00:00
    Шахтар (Донецьк)
    - -
    Ніка (Миколаїв)
    31 Жов 2021 00:00
    Шахтар
    -
    -
    Ніка
    31 Жов 2021 12:00
    Чорноморець (Одеса)
    - -
    Юність (Чернігів)
    31 Жов 2021 12:00
    Чорноморець
    -
    -
    Юність
    | Стадіон СОК «Люстдорф» (Одеса)
    Тур 10
    5 Лис 2021 00:00
    Шахтар (Донецьк)
    - -
    Багіра (Кропивницький)
    5 Лис 2021 00:00
    Шахтар
    -
    -
    Багіра
    6 Лис 2021 00:00
    Кобра (Білокуракине)
    - -
    Юність (Чернігів)
    6 Лис 2021 00:00
    Кобра
    -
    -
    Юність
    7 Лис 2021 00:00
    Ворскла (Полтава)
    - -
    Дніпро-1 (Дніпро)
    7 Лис 2021 00:00
    Ворскла
    -
    -
    Дніпро-1
    7 Лис 2021 00:00
    Чорноморець (Одеса)
    - -
    Ніка (Миколаїв)
    7 Лис 2021 00:00
    Чорноморець
    -
    -
    Ніка
    Тур 11
    12 Лис 2021 00:00
    Ніка (Миколаїв)
    - -
    Кобра (Білокуракине)
    12 Лис 2021 00:00
    Ніка
    -
    -
    Кобра
    12 Лис 2021 00:00
    Шахтар (Донецьк)
    - -
    Перша Столиця (Харків)
    12 Лис 2021 00:00
    Шахтар
    -
    -
    Перша Столиця
    13 Лис 2021 00:00
    Багіра (Кропивницький)
    - -
    Чорноморець (Одеса)
    13 Лис 2021 00:00
    Багіра
    -
    -
    Чорноморець
    14 Лис 2021 00:00
    Юність (Чернігів)
    - -
    Ворскла (Полтава)
    14 Лис 2021 00:00
    Юність
    -
    -
    Ворскла