Вища ліга 21/22

    8607

    Вища ліга

    2021-2022
    #
    Клуб
    M
    В
    Н
    П
    МЗ
    МП
    +/-
    О
    1
    В
    В
    В
    В
    В
    8
    8
    0
    0
    50
    1
    49
    24
    2
    В
    В
    В
    В
    В
    7
    6
    1
    0
    21
    2
    19
    19
    3
    П
    В
    П
    П
    В
    9
    5
    1
    3
    13
    18
    -5
    16
    4
    П
    В
    В
    В
    В
    6
    5
    0
    1
    44
    2
    42
    15
    5
    П
    П
    В
    В
    В
    9
    4
    0
    5
    11
    14
    -3
    12
    7
    В
    П
    Н
    П
    П
    8
    3
    1
    4
    6
    16
    -10
    10
    8
    В
    В
    П
    В
    П
    8
    3
    1
    4
    8
    12
    -4
    10
    9
    П
    П
    П
    В
    В
    6
    2
    0
    4
    9
    35
    -26
    6
    10
    П
    П
    В
    П
    П
    8
    1
    0
    7
    7
    28
    -21
    3
    11
    П
    П
    П
    П
    П
    9
    0
    0
    9
    1
    44
    -43
    0
    Тур 1
    30 Лип 2021 16:30
    Житлобуд-2 (Харків)
    8 0
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    30 Лип 2021 16:30
    Житлобуд-2
    8
    0
    ЕМС-Поділля
    | Стадіон «Нова Баварія» (Харків) | Арбітр: Вакулко Інна Олександрівна
    31 Лип 2021 11:00
    Атекс (Київ)
    0 4
    Маріуполь (Маріуполь)
    31 Лип 2021 11:00
    Атекс
    0
    4
    Маріуполь
    | Стадіон «Арсенал(Княжа)-Арена» (Щасливе) | Арбітр: Козорог Крістіна Вікторівна
    31 Лип 2021 17:00
    Восход (Стара Маячка)
    1 1
    Кривбас (Кривий Ріг)
    31 Лип 2021 17:00
    Восход
    1
    1
    Кривбас
    | Стадіон «Енергія» (Нова Каховка) | Арбітр: Тельбух Людмила В’ячеславівна
    1 Сер 2021 12:00
    Колос (Ковалівка)
    0 1
    Ладомир (Володимир-Волинський)
    1 Сер 2021 12:00
    Колос
    0
    1
    Ладомир
    | Стадіон «Центральний» (Калинівка) | Арбітр: Причина Софія Русланівна
    1 Сер 2021 17:30
    Житлобуд-1 (Харків)
    15 0
    Пантери (Умань)
    1 Сер 2021 17:30
    Житлобуд-1
    15
    0
    Пантери
    | Стадіон «Олімпієць» (Люботин) | Арбітр: Усова Катерина Іванівна
    Тур 2
    6 Сер 2021 17:00
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    1 0
    Восход (Стара Маячка)
    6 Сер 2021 17:00
    ЕМС-Поділля
    1
    0
    Восход
    | Стадіон ПДЮ (Вінниця) | Арбітр: Мамчур Наталія Петрівна
    6 Сер 2021 17:30
    Житлобуд-1 (Харків)
    1 2
    Житлобуд-2 (Харків)
    6 Сер 2021 17:30
    Житлобуд-1
    1
    2
    Житлобуд-2
    | Стадіон «Олімпієць» (Люботин) | Арбітр: Тельбух Людмила В’ячеславівна
    7 Сер 2021 17:00
    Кривбас (Кривий Ріг)
    4 0
    Карпати (Львів)
    7 Сер 2021 17:00
    Кривбас
    4
    0
    Карпати
    | Стадіон «Гірник» Кривий Ріг | Арбітр: Козорог Крістіна Вікторівна
    7 Сер 2021 17:00
    Маріуполь (Маріуполь)
    1 0
    Колос (Ковалівка)
    7 Сер 2021 17:00
    Маріуполь
    1
    0
    Колос
    | Стадіон «Азовець» (Маріуполь) | Арбітр: Усова Катерина Іванівна
    8 Сер 2021 17:00
    Пантери (Умань)
    2 7
    Ладомир (Володимир-Волинський)
    8 Сер 2021 17:00
    Пантери
    2
    7
    Ладомир
    | Центральний стадіон (Умань) | Арбітр: Причина Софія Русланівна
    Тур 3
    11 Сер 2021 17:00
    Восход (Стара Маячка)
    0 6
    Житлобуд-1 (Харків)
    11 Сер 2021 17:00
    Восход
    0
    6
    Житлобуд-1
    | Стадіон «Енергія» (Нова Каховка) | Арбітр: Усова Катерина Іванівна
    14 Сер 2021 17:00
    Житлобуд-2 (Харків)
    8 0
    Пантери (Умань)
    14 Сер 2021 17:00
    Житлобуд-2
    8
    0
    Пантери
    | Стадіон «Нова Баварія» (Харків) | Арбітр: Усова Катерина Іванівна
    15 Сер 2021 11:00
    Атекс (Київ)
    0 6
    Кривбас (Кривий Ріг)
    15 Сер 2021 11:00
    Атекс
    0
    6
    Кривбас
    | Стадіон «Арсенал(Княжа)-Арена» (Щасливе) | Арбітр: Причина Софія Русланівна
    15 Сер 2021 17:00
    Ладомир (Володимир-Волинський)
    2 2
    Маріуполь (Маріуполь)
    15 Сер 2021 17:00
    Ладомир
    2
    2
    Маріуполь
    | Стадіон «Шахтар» (Нововолинськ) | Арбітр: Вакулко Інна Олександрівна
    16 Сер 2021 17:00
    Карпати (Львів)
    1 4
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    16 Сер 2021 17:00
    Карпати
    1
    4
    ЕМС-Поділля
    | Стадіон імені Богдана Маркевича (Винники) | Арбітр: Мамчур Наталія Петрівна
    Тур 4
    21 Сер 2021 18:00
    Кривбас (Кривий Ріг)
    2 0
    Колос (Ковалівка)
    21 Сер 2021 18:00
    Кривбас
    2
    0
    Колос
    | Стадіон «Гірник» Кривий Ріг | Арбітр: Вакулко Інна Олександрівна
    22 Сер 2021 17:00
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    1 0
    Атекс (Київ)
    22 Сер 2021 17:00
    ЕМС-Поділля
    1
    0
    Атекс
    | Стадіон ПДЮ (Вінниця) | Арбітр: Паньків Оксана Василівна
    22 Сер 2021 17:00
    Пантери (Умань)
    1 2
    Маріуполь (Маріуполь)
    22 Сер 2021 17:00
    Пантери
    1
    2
    Маріуполь
    | Центральний стадіон (Умань) | Арбітр: Мамчур Наталія Петрівна
    6 Лис 2021 00:00
    Житлобуд-1 (Харків)
    - -
    Карпати (Львів)
    6 Лис 2021 00:00
    Житлобуд-1
    -
    -
    Карпати
    6 Лис 2021 00:00
    Житлобуд-2 (Харків)
    - -
    Восход (Стара Маячка)
    6 Лис 2021 00:00
    Житлобуд-2
    -
    -
    Восход
    Тур 5
    Восход (Стара Маячка)
    - -
    Пантери (Умань)
    Восход
    -
    -
    Пантери
    4 Вер 2021 15:00
    Карпати (Львів)
    0 7
    Житлобуд-2 (Харків)
    4 Вер 2021 15:00
    Карпати
    0
    7
    Житлобуд-2
    | Стадіон імені Богдана Маркевича (Винники) | Арбітр: Паньків Оксана Василівна
    4 Вер 2021 16:00
    Колос (Ковалівка)
    2 0
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    4 Вер 2021 16:00
    Колос
    2
    0
    ЕМС-Поділля
    | Стадіон «Центральний» (Калинівка) | Арбітр: Усова Катерина Іванівна
    4 Вер 2021 17:00
    Атекс (Київ)
    0 7
    Житлобуд-1 (Харків)
    4 Вер 2021 17:00
    Атекс
    0
    7
    Житлобуд-1
    | Стадіон «Чемпіон» (Ірпінь) | Арбітр: Вакулко Інна Олександрівна
    5 Вер 2021 15:00
    Ладомир (Володимир-Волинський)
    0 1
    Кривбас (Кривий Ріг)
    5 Вер 2021 15:00
    Ладомир
    0
    1
    Кривбас
    | Стадіон «Шахтар» (Нововолинськ) | Арбітр: Мамчур Наталія Петрівна
    Тур 6
    11 Вер 2021 16:00
    Кривбас (Кривий Ріг)
    3 1
    Маріуполь (Маріуполь)
    11 Вер 2021 16:00
    Кривбас
    3
    1
    Маріуполь
    | Стадіон «Гірник» Кривий Ріг | Арбітр: Причина Софія Русланівна
    11 Вер 2021 16:30
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    0 0
    Ладомир (Володимир-Волинський)
    11 Вер 2021 16:30
    ЕМС-Поділля
    0
    0
    Ладомир
    | Стадіон ПДЮ (Вінниця) | Арбітр: Паньків Оксана Василівна
    12 Вер 2021 11:00
    Житлобуд-1 (Харків)
    7 0
    Колос (Ковалівка)
    12 Вер 2021 11:00
    Житлобуд-1
    7
    0
    Колос
    | Стадіон «Олімпієць» (Люботин) | Арбітр: Тельбух Людмила В’ячеславівна
    12 Вер 2021 14:00
    Житлобуд-2 (Харків)
    14 0
    Атекс (Київ)
    12 Вер 2021 14:00
    Житлобуд-2
    14
    0
    Атекс
    | Стадіон «Нова Баварія» (Харків) | Арбітр: Козорог Крістіна Вікторівна
    12 Вер 2021 15:00
    Восход (Стара Маячка)
    1 0
    Карпати (Львів)
    12 Вер 2021 15:00
    Восход
    1
    0
    Карпати
    | Стадіон «Енергія» (Нова Каховка) | Арбітр: Усова Катерина Іванівна
    Тур 7
    18 Вер 2021 10:00
    Маріуполь (Маріуполь)
    1 0
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    18 Вер 2021 10:00
    Маріуполь
    1
    0
    ЕМС-Поділля
    | Стадіон «Західний» (Маріуполь) | Арбітр: Катанцев Олександр
    25 Вер 2021 15:30
    Атекс (Київ)
    0 2
    Восход (Стара Маячка)
    25 Вер 2021 15:30
    Атекс
    0
    2
    Восход
    | Стадіон «Чемпіон» (Ірпінь) | Арбітр: Вакулко Інна Олександрівна
    26 Вер 2021 12:00
    Колос (Ковалівка)
    0 3
    Житлобуд-2 (Харків)
    26 Вер 2021 12:00
    Колос
    0
    3
    Житлобуд-2
    | Стадіон «Центральний» (Калинівка) | Арбітр: Козорог Крістіна Вікторівна
    16 Жов 2021 14:00
    Карпати (Львів)
    3 4
    Пантери (Умань)
    16 Жов 2021 14:00
    Карпати
    3
    4
    Пантери
    | Стадіон імені Богдана Маркевича (Винники) | Арбітр: Вакулко Інна Олександрівна
    2 Лис 2021 00:00
    Ладомир (Володимир-Волинський)
    - -
    Житлобуд-1 (Харків)
    2 Лис 2021 00:00
    Ладомир
    -
    -
    Житлобуд-1
    Тур 8
    1 Жов 2021 11:00
    Житлобуд-1 (Харків)
    8 0
    Маріуполь (Маріуполь)
    1 Жов 2021 11:00
    Житлобуд-1
    8
    0
    Маріуполь
    | Стадіон «Олімпієць» (Люботин) | Арбітр: Гулін Олексій
    2 Жов 2021 15:00
    Восход (Стара Маячка)
    0 2
    Колос (Ковалівка)
    2 Жов 2021 15:00
    Восход
    0
    2
    Колос
    | Стадіон «Енергія» (Нова Каховка) | Арбітр: Усова Катерина Іванівна
    4 Жов 2021 12:00
    Карпати (Львів)
    3 1
    Атекс (Київ)
    4 Жов 2021 12:00
    Карпати
    3
    1
    Атекс
    | Стадіон «Сокіл» (Львів) | Арбітр: Романюк Анастасія Миколаївна
    7 Жов 2021 14:00
    Житлобуд-2 (Харків)
    5 0
    Ладомир (Володимир-Волинський)
    7 Жов 2021 14:00
    Житлобуд-2
    5
    0
    Ладомир
    | Стадіон «Нова Баварія» (Харків) | Арбітр: Тельбух Людмила В’ячеславівна
    6 Лис 2021 00:00
    Пантери (Умань)
    - -
    Кривбас (Кривий Ріг)
    6 Лис 2021 00:00
    Пантери
    -
    -
    Кривбас
    Тур 9
    9 Жов 2021 13:00
    Кривбас (Кривий Ріг)
    4 0
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    9 Жов 2021 13:00
    Кривбас
    4
    0
    ЕМС-Поділля
    | Стадіон «Гірник» Кривий Ріг | Арбітр: Козорог Крістіна Вікторівна
    9 Жов 2021 16:00
    Атекс (Київ)
    0 2
    Пантери (Умань)
    9 Жов 2021 16:00
    Атекс
    0
    2
    Пантери
    | Стадіон «Чемпіон» (Ірпінь) | Арбітр: Причина Софія Русланівна
    10 Жов 2021 11:00
    Ладомир (Володимир-Волинський)
    0 3
    Восход (Стара Маячка)
    10 Жов 2021 11:00
    Ладомир
    0
    3
    Восход
    | Стадіон «Шахтар» (Нововолинськ) | Арбітр: Щепанський Олександр
    10 Жов 2021 11:00
    Маріуполь (Маріуполь)
    0 3
    Житлобуд-2 (Харків)
    10 Жов 2021 11:00
    Маріуполь
    0
    3
    Житлобуд-2
    | Стадіон «Західний» (Маріуполь) | Арбітр: Тельбух Людмила В’ячеславівна
    10 Жов 2021 12:00
    Колос (Ковалівка)
    2 0
    Карпати (Львів)
    10 Жов 2021 12:00
    Колос
    2
    0
    Карпати
    | Стадіон «Центральний» (Калинівка) | Арбітр: Мамчур Наталія Петрівна
    Тур 10
    8 Вер 2021 16:00
    Карпати (Львів)
    0 5
    Ладомир (Володимир-Волинський)
    8 Вер 2021 16:00
    Карпати
    0
    5
    Ладомир
    | Стадіон імені Богдана Маркевича (Винники) | Арбітр: Романюк Анастасія Миколаївна
    16 Жов 2021 11:00
    Восход (Стара Маячка)
    1 2
    Маріуполь (Маріуполь)
    16 Жов 2021 11:00
    Восход
    1
    2
    Маріуполь
    | Стадіон «Старт» (Олешки) | Арбітр: Тельбух Людмила В’ячеславівна
    16 Жов 2021 12:30
    Атекс (Київ)
    0 5
    Колос (Ковалівка)
    16 Жов 2021 12:30
    Атекс
    0
    5
    Колос
    | Стадіон «Чемпіон» (Ірпінь) | Арбітр: Причина Софія Русланівна
    3 Лис 2021 00:00
    Пантери (Умань)
    - -
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    3 Лис 2021 00:00
    Пантери
    -
    -
    ЕМС-Поділля
    13 Лис 2021 00:00
    Житлобуд-1 (Харків)
    - -
    Кривбас (Кривий Ріг)
    13 Лис 2021 00:00
    Житлобуд-1
    -
    -
    Кривбас
    Тур 11
    29 Жов 2021 12:00
    Колос (Ковалівка)
    - -
    Пантери (Умань)
    29 Жов 2021 12:00
    Колос
    -
    -
    Пантери
    | Стадіон «Центральний» (Калинівка)
    30 Жов 2021 11:00
    Маріуполь (Маріуполь)
    - -
    Карпати (Львів)
    30 Жов 2021 11:00
    Маріуполь
    -
    -
    Карпати
    | Стадіон «Західний» (Маріуполь)
    30 Жов 2021 11:00
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    - -
    Житлобуд-1 (Харків)
    30 Жов 2021 11:00
    ЕМС-Поділля
    -
    -
    Житлобуд-1
    | Стадіон ПДЮ (Вінниця)
    31 Жов 2021 12:00
    Ладомир (Володимир-Волинський)
    - -
    Атекс (Київ)
    31 Жов 2021 12:00
    Ладомир
    -
    -
    Атекс
    | Стадіон «Шахтар» (Нововолинськ)
    31 Жов 2021 14:00
    Кривбас (Кривий Ріг)
    - -
    Житлобуд-2 (Харків)
    31 Жов 2021 14:00
    Кривбас
    -
    -
    Житлобуд-2
    | Стадіон «Гірник» Кривий Ріг
    Чемпіонат Вищої ліги сезону 2020-2021 років проводиться в два етапи:
    На першому етапі всі команди грають матчі в одне коло згідно затвердженого календаря. Спортивні показники, здобуті на першому етапі, зберігаються.
    За підсумками першого етапу, залежно від зайнятих місць у турнірній таблиці, формується дві групи, які зіграють ще два ігрових кола (вдома / на виїзді):
    Група 1 (місця з 1-го по 6-е – визначають чемпіона та призерів Вищої ліги та команду, яка братиме участь у жіночій Лізі Чемпіонів УЄФА 2022-2023.)
    Група 2 (місця з 7-го по 12-е – визначають команди, які залишать Вищу лігу).
    За підсумками Чемпіонату України Вищої ліги сезону 2021-2022 років команди, які посядуть 11 та 12 місця переходять до Першої ліги. 
    Команда, яка займе 10 місце зіграє два перехідних матчі з колективом, який посяде 3 місце у Першій лізі.