Вища ліга 21/22

    1468

    Вища ліга

    2021-2022
    #
    Клуб
    M
    В
    Н
    П
    МЗ
    МП
    +/-
    О
    1
    В
     
     
     
     
    1
    1
    0
    0
    15
    0
    15
    3
    2
    В
     
     
     
     
    1
    1
    0
    0
    8
    0
    8
    3
    3
    В
     
     
     
     
    1
    1
    0
    0
    4
    0
    4
    3
    5
    Н
     
     
     
     
    1
    0
    1
    0
    1
    1
    0
    1
    6
    Н
     
     
     
     
    1
    0
    1
    0
    1
    1
    0
    1
    9
    П
     
     
     
     
    1
    0
    0
    1
    0
    1
    -1
    0
    10
    П
     
     
     
     
    1
    0
    0
    1
    0
    4
    -4
    0
    11
    П
     
     
     
     
    1
    0
    0
    1
    0
    8
    -8
    0
    12
    П
     
     
     
     
    1
    0
    0
    1
    0
    15
    -15
    0
    Тур 1
    30 Лип 2021 16:30
    Житлобуд-2 (Харків)
    8 0
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    30 Лип 2021 16:30
    Житлобуд-2
    8
    0
    ЕМС-Поділля
    31 Лип 2021 11:00
    Атекс (Київ)
    0 4
    Маріуполь (Маріуполь)
    31 Лип 2021 11:00
    Атекс
    0
    4
    Маріуполь
    31 Лип 2021 17:00
    Восход (Стара Маячка)
    1 1
    Кривбас (Кривий Ріг)
    31 Лип 2021 17:00
    Восход
    1
    1
    Кривбас
    1 Сер 2021 12:00
    Колос (Ковалівка)
    0 1
    Ладомир (Володимир-Волинський)
    1 Сер 2021 12:00
    Колос
    0
    1
    Ладомир
    1 Сер 2021 17:30
    Житлобуд-1 (Харків)
    15 0
    Пантери (Умань)
    1 Сер 2021 17:30
    Житлобуд-1
    15
    0
    Пантери
    20 Вер 2021 00:00
    Карпати (Львів)
    - -
    Буковинська Надія (Великий Кучурів)
    20 Вер 2021 00:00
    Карпати
    -
    -
    Буковинська Надія
    Тур 2
    6 Сер 2021 17:00
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    - -
    Восход (Стара Маячка)
    6 Сер 2021 17:00
    ЕМС-Поділля
    -
    -
    Восход
    6 Сер 2021 17:30
    Житлобуд-1 (Харків)
    - -
    Житлобуд-2 (Харків)
    6 Сер 2021 17:30
    Житлобуд-1
    -
    -
    Житлобуд-2
    7 Сер 2021 00:00
    Буковинська Надія (Великий Кучурів)
    - -
    Атекс (Київ)
    7 Сер 2021 00:00
    Буковинська Надія
    -
    -
    Атекс
    7 Сер 2021 00:00
    Маріуполь (Маріуполь)
    - -
    Колос (Ковалівка)
    7 Сер 2021 00:00
    Маріуполь
    -
    -
    Колос
    7 Сер 2021 17:00
    Кривбас (Кривий Ріг)
    - -
    Карпати (Львів)
    7 Сер 2021 17:00
    Кривбас
    -
    -
    Карпати
    8 Сер 2021 00:00
    Пантери (Умань)
    - -
    Ладомир (Володимир-Волинський)
    8 Сер 2021 00:00
    Пантери
    -
    -
    Ладомир
    Тур 3
    11 Сер 2021 00:00
    Восход (Стара Маячка)
    - -
    Житлобуд-1 (Харків)
    11 Сер 2021 00:00
    Восход
    -
    -
    Житлобуд-1
    14 Сер 2021 00:00
    Житлобуд-2 (Харків)
    - -
    Пантери (Умань)
    14 Сер 2021 00:00
    Житлобуд-2
    -
    -
    Пантери
    14 Сер 2021 00:00
    Атекс (Київ)
    - -
    Кривбас (Кривий Ріг)
    14 Сер 2021 00:00
    Атекс
    -
    -
    Кривбас
    15 Сер 2021 00:00
    Колос (Ковалівка)
    - -
    Буковинська Надія (Великий Кучурів)
    15 Сер 2021 00:00
    Колос
    -
    -
    Буковинська Надія
    15 Сер 2021 00:00
    Ладомир (Володимир-Волинський)
    - -
    Маріуполь (Маріуполь)
    15 Сер 2021 00:00
    Ладомир
    -
    -
    Маріуполь
    16 Сер 2021 00:00
    Карпати (Львів)
    - -
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    16 Сер 2021 00:00
    Карпати
    -
    -
    ЕМС-Поділля
    Тур 4
    Житлобуд-1 (Харків)
    - -
    Карпати (Львів)
    Житлобуд-1
    -
    -
    Карпати
    21 Сер 2021 00:00
    Житлобуд-2 (Харків)
    - -
    Восход (Стара Маячка)
    21 Сер 2021 00:00
    Житлобуд-2
    -
    -
    Восход
    21 Сер 2021 00:00
    Кривбас (Кривий Ріг)
    - -
    Колос (Ковалівка)
    21 Сер 2021 00:00
    Кривбас
    -
    -
    Колос
    21 Сер 2021 00:00
    Буковинська Надія (Великий Кучурів)
    - -
    Ладомир (Володимир-Волинський)
    21 Сер 2021 00:00
    Буковинська Надія
    -
    -
    Ладомир
    22 Сер 2021 00:00
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    - -
    Атекс (Київ)
    22 Сер 2021 00:00
    ЕМС-Поділля
    -
    -
    Атекс
    22 Сер 2021 00:00
    Пантери (Умань)
    - -
    Маріуполь (Маріуполь)
    22 Сер 2021 00:00
    Пантери
    -
    -
    Маріуполь
    Тур 5
    4 Вер 2021 00:00
    Атекс (Київ)
    - -
    Житлобуд-1 (Харків)
    4 Вер 2021 00:00
    Атекс
    -
    -
    Житлобуд-1
    4 Вер 2021 00:00
    Карпати (Львів)
    - -
    Житлобуд-2 (Харків)
    4 Вер 2021 00:00
    Карпати
    -
    -
    Житлобуд-2
    4 Вер 2021 00:00
    Восход (Стара Маячка)
    - -
    Пантери (Умань)
    4 Вер 2021 00:00
    Восход
    -
    -
    Пантери
    4 Вер 2021 00:00
    Колос (Ковалівка)
    - -
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    4 Вер 2021 00:00
    Колос
    -
    -
    ЕМС-Поділля
    4 Вер 2021 00:00
    Маріуполь (Маріуполь)
    - -
    Буковинська Надія (Великий Кучурів)
    4 Вер 2021 00:00
    Маріуполь
    -
    -
    Буковинська Надія
    5 Вер 2021 00:00
    Ладомир (Володимир-Волинський)
    - -
    Кривбас (Кривий Ріг)
    5 Вер 2021 00:00
    Ладомир
    -
    -
    Кривбас
    Тур 6
    10 Вер 2021 00:00
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    - -
    Ладомир (Володимир-Волинський)
    10 Вер 2021 00:00
    ЕМС-Поділля
    -
    -
    Ладомир
    12 Вер 2021 00:00
    Житлобуд-1 (Харків)
    - -
    Колос (Ковалівка)
    12 Вер 2021 00:00
    Житлобуд-1
    -
    -
    Колос
    12 Вер 2021 00:00
    Житлобуд-2 (Харків)
    - -
    Атекс (Київ)
    12 Вер 2021 00:00
    Житлобуд-2
    -
    -
    Атекс
    12 Вер 2021 00:00
    Восход (Стара Маячка)
    - -
    Карпати (Львів)
    12 Вер 2021 00:00
    Восход
    -
    -
    Карпати
    12 Вер 2021 00:00
    Кривбас (Кривий Ріг)
    - -
    Маріуполь (Маріуполь)
    12 Вер 2021 00:00
    Кривбас
    -
    -
    Маріуполь
    12 Вер 2021 00:00
    Пантери (Умань)
    - -
    Буковинська Надія (Великий Кучурів)
    12 Вер 2021 00:00
    Пантери
    -
    -
    Буковинська Надія
    Тур 7
    18 Вер 2021 00:00
    Маріуполь (Маріуполь)
    - -
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    18 Вер 2021 00:00
    Маріуполь
    -
    -
    ЕМС-Поділля
    25 Вер 2021 00:00
    Атекс (Київ)
    - -
    Восход (Стара Маячка)
    25 Вер 2021 00:00
    Атекс
    -
    -
    Восход
    25 Вер 2021 00:00
    Буковинська Надія (Великий Кучурів)
    - -
    Кривбас (Кривий Ріг)
    25 Вер 2021 00:00
    Буковинська Надія
    -
    -
    Кривбас
    26 Вер 2021 00:00
    Колос (Ковалівка)
    - -
    Житлобуд-2 (Харків)
    26 Вер 2021 00:00
    Колос
    -
    -
    Житлобуд-2
    27 Вер 2021 00:00
    Карпати (Львів)
    - -
    Пантери (Умань)
    27 Вер 2021 00:00
    Карпати
    -
    -
    Пантери
    3 Лис 2021 00:00
    Ладомир (Володимир-Волинський)
    - -
    Житлобуд-1 (Харків)
    3 Лис 2021 00:00
    Ладомир
    -
    -
    Житлобуд-1
    Тур 8
    1 Жов 2021 00:00
    Житлобуд-1 (Харків)
    - -
    Маріуполь (Маріуполь)
    1 Жов 2021 00:00
    Житлобуд-1
    -
    -
    Маріуполь
    2 Жов 2021 00:00
    Восход (Стара Маячка)
    - -
    Колос (Ковалівка)
    2 Жов 2021 00:00
    Восход
    -
    -
    Колос
    3 Жов 2021 00:00
    Пантери (Умань)
    - -
    Кривбас (Кривий Ріг)
    3 Жов 2021 00:00
    Пантери
    -
    -
    Кривбас
    4 Жов 2021 00:00
    Карпати (Львів)
    - -
    Атекс (Київ)
    4 Жов 2021 00:00
    Карпати
    -
    -
    Атекс
    6 Жов 2021 00:00
    Житлобуд-2 (Харків)
    - -
    Ладомир (Володимир-Волинський)
    6 Жов 2021 00:00
    Житлобуд-2
    -
    -
    Ладомир
    6 Жов 2021 00:00
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    - -
    Буковинська Надія (Великий Кучурів)
    6 Жов 2021 00:00
    ЕМС-Поділля
    -
    -
    Буковинська Надія
    Тур 9
    8 Жов 2021 00:00
    Буковинська Надія (Великий Кучурів)
    - -
    Житлобуд-1 (Харків)
    8 Жов 2021 00:00
    Буковинська Надія
    -
    -
    Житлобуд-1
    9 Жов 2021 00:00
    Атекс (Київ)
    - -
    Пантери (Умань)
    9 Жов 2021 00:00
    Атекс
    -
    -
    Пантери
    9 Жов 2021 00:00
    Колос (Ковалівка)
    - -
    Карпати (Львів)
    9 Жов 2021 00:00
    Колос
    -
    -
    Карпати
    9 Жов 2021 00:00
    Маріуполь (Маріуполь)
    - -
    Житлобуд-2 (Харків)
    9 Жов 2021 00:00
    Маріуполь
    -
    -
    Житлобуд-2
    9 Жов 2021 00:00
    Кривбас (Кривий Ріг)
    - -
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    9 Жов 2021 00:00
    Кривбас
    -
    -
    ЕМС-Поділля
    10 Жов 2021 00:00
    Ладомир (Володимир-Волинський)
    - -
    Восход (Стара Маячка)
    10 Жов 2021 00:00
    Ладомир
    -
    -
    Восход
    Тур 10
    8 Вер 2021 00:00
    Карпати (Львів)
    - -
    Ладомир (Володимир-Волинський)
    8 Вер 2021 00:00
    Карпати
    -
    -
    Ладомир
    15 Жов 2021 00:00
    Житлобуд-1 (Харків)
    - -
    Кривбас (Кривий Ріг)
    15 Жов 2021 00:00
    Житлобуд-1
    -
    -
    Кривбас
    16 Жов 2021 00:00
    Житлобуд-2 (Харків)
    - -
    Буковинська Надія (Великий Кучурів)
    16 Жов 2021 00:00
    Житлобуд-2
    -
    -
    Буковинська Надія
    16 Жов 2021 00:00
    Восход (Стара Маячка)
    - -
    Маріуполь (Маріуполь)
    16 Жов 2021 00:00
    Восход
    -
    -
    Маріуполь
    16 Жов 2021 00:00
    Атекс (Київ)
    - -
    Колос (Ковалівка)
    16 Жов 2021 00:00
    Атекс
    -
    -
    Колос
    3 Лис 2021 00:00
    Пантери (Умань)
    - -
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    3 Лис 2021 00:00
    Пантери
    -
    -
    ЕМС-Поділля
    Тур 11
    29 Жов 2021 00:00
    Буковинська Надія (Великий Кучурів)
    - -
    Восход (Стара Маячка)
    29 Жов 2021 00:00
    Буковинська Надія
    -
    -
    Восход
    30 Жов 2021 00:00
    Маріуполь (Маріуполь)
    - -
    Карпати (Львів)
    30 Жов 2021 00:00
    Маріуполь
    -
    -
    Карпати
    30 Жов 2021 00:00
    Кривбас (Кривий Ріг)
    - -
    Житлобуд-2 (Харків)
    30 Жов 2021 00:00
    Кривбас
    -
    -
    Житлобуд-2
    30 Жов 2021 00:00
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    - -
    Житлобуд-1 (Харків)
    30 Жов 2021 00:00
    ЕМС-Поділля
    -
    -
    Житлобуд-1
    31 Жов 2021 00:00
    Колос (Ковалівка)
    - -
    Пантери (Умань)
    31 Жов 2021 00:00
    Колос
    -
    -
    Пантери
    31 Жов 2021 00:00
    Ладомир (Володимир-Волинський)
    - -
    Атекс (Київ)
    31 Жов 2021 00:00
    Ладомир
    -
    -
    Атекс
    Чемпіонат Вищої ліги сезону 2020-2021 років проводиться в два етапи:
    На першому етапі всі команди грають матчі в одне коло згідно затвердженого календаря. Спортивні показники, здобуті на першому етапі, зберігаються.
    За підсумками першого етапу, залежно від зайнятих місць у турнірній таблиці, формується дві групи, які зіграють ще два ігрових кола (вдома / на виїзді):
    Група 1 (місця з 1-го по 6-е – визначають чемпіона та призерів Вищої ліги та команду, яка братиме участь у жіночій Лізі Чемпіонів УЄФА 2022-2023.)
    Група 2 (місця з 7-го по 12-е – визначають команди, які залишать Вищу лігу).
    За підсумками Чемпіонату України Вищої ліги сезону 2021-2022 років команди, які посядуть 11 та 12 місця переходять до Першої ліги. 
    Команда, яка займе 10 місце зіграє два перехідних матчі з колективом, який посяде 3 місце у Першій лізі.