Дівоча футбольна команда Новограда-Волинського готується до чемпіонату WU-14

1010
Звягель Новоград-Волинський, дівочий футбол, жіночий футбол, УАФ, Ю-14, дівоча футбольна ліга України
5 тренувань на тиждень: як дівоча футбольна команда Новограда- Волинського готується до змагань!
Дівоча футбольна команда ДЮСШ імені В.П.Єрмакова, м. Новограда-Волинського готується до Чемпіонату України сезону 2021 року (дівоча футбольна ліга). Гратиме в групі “WU-14” в попередньому етапі змагань за коловою системою в два кола згідно календаря змагань. Команди України розподілені на групи за територіальним принципом.
В нашій групі команди з м. Коростеня, м. Києва та м. Чернігова. Переможці груп та команди, які посіли другі місця, потрапляють до другого групового етапу, де сформують 4 групи по 4 команди в кожній та грають за коловою системою в одне коло. Далі фінальний етап: у фінальному етапі грають 4 кращі команди – переможці чотирьох груп другого групового етапу. Згідно жеребу, команди формують дві півфінальні пари. Переможці – зустрінуться у фінальному матчі, а переможені зіграють за 3 місце. Про це розповів тренер-викладач з жіночого футболу дитячо-юнацької спортивної школи імені В.П.Єрмакова управління у справах ім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради Сидорчук Олександр Володимирович. Каже: дівчата тренуються в будні та вихідні: п’ять разів на тиждень.
В дитячо-юнацькій спортивній школі імені В.П.Єрмакова відділення жіночого футболу відкрите з вересня 2020 року.
Білошапка Альона та Пасічник Вероніка займаються футболом майже рік. У 2020-му з командою, яку назвали «Звягель», приймала участь в Кубку Житомирської області серед жінок 2003 р.н. і молодших сезону 2020 року. Грають в основному складі у півзахисті.
Пасічник Вероніка: “Напевно, з початкової школи я любила грати з хлопцями у футбол. Він мене якось зацікавив, і я вирішила спробувати. А чому б і ні? Це досить класні емоції, дуже мені подобаються. Наприклад, коли забиваєш гол або твоя команда виграє у фіналі або ще десь, то це дуже великий кайф, емоції дуже класні”.
Зараз в будні тренування відбуваються на міському стадіоні «Авангард» на майданчику із штучним покриттям, а по вихідних – на футбольному полі дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради. Для цього уклали угоду про співпрацю з адміністраціями.
Ігри гратимемо та футбольному полі стадіону «Авангард».
Календар матчів на перше коло попереднього етапу змагань:
14.06.2021 – м. Новоград-Волинський – м. Коростень (дома)
17.06.2021 – м. Чернігів – м. Новоград-Волинський (виїзд)
21.06.2021 – м. Новоград-Волинський – м. Київ (дома)
24.06.2021 – м. Новоград-Волинський – м. Чернігів (дома)
26.06.2021- м. Коростень – м. Новоград-Волинський (виїзд)
28.06.2021 – м. Київ – м. Новоград-Волинський (виїзд)
Трансляція першого матчу