Жеребкування календаря Чемпіонату України WU-14 сезону 2021

1066

В Будинку футболу відбулося жеребкування календаря Чемпіонату України з футболу серед дівочих команд до 14 років сезону 2021 року.

Нагадаємо, що згідно з офіційними підтвердженнями від регіональних асоціацій (федерації) футболу були сформовані групи за територіальним принципом. Загалом у Чемпіонаті України WU-14 візьмуть участь 28 команд. 

Команди розподілені на групи за територіальним принципом та грають за коловою системою в два кола згідно Календаря змагань.: (в групі з 4 командами: 1 тур – 1-4, 2-3, 2 тур – 3-1, 4-2, 3 тур – 3-4, 1-2, 4 тур – 4-1, 3-2, 5 тур – 1-3, 2-4, 6 тур – 4-3, 2-1. В групі з 3 командами: 1 тур – 1-3, 2 тур – 3-2, 3 тур – 2-1, 4 тур – 3-1, 5 тур – 2-3, 6 тур – 1-2).

Переможці груп та команди, які посіли другі місця потрапляють до другого групового етапу де сформують 4 групи по 4 команди в кожній, та грають за між собою в одне коло.
Фінальний етап: у фінальному етапі грають 4 кращі команди – переможці чотирьох  груп другого групового етапу. Згідно жеребу, команди формують дві півфінальні пари. Переможці – зустрінуться у фінальному матчі, а переможені зіграють за 3 місце.

Старт змагань заплановано на кінець травеня – початок червня та триватиме до жовтня 2021 року, коли і відбудеться фінальний етап.

Згідно з жеребкуванням команди отримали порядкові номери:

Група 1:
1. Карпати, Львів
2. Збірна Закарпатської області
3. Янтарочка, Новояворівськ
4. ДЮСШ №3, Івано-Франківськ

1 коло 1 тур
09.06 Карпати – ДЮСШ № 3
09.06 Зб. Закарпатської обл. – Янтарочка
2 тур
09.06 Янтарочка – Карпати
09.06 ДЮСШ № 3 – Зб. Закарпатської обл.
3 тур
19.06 Янтарочка – ДЮСШ № 3
19.06 Карпати – Зб. Закарпатської обл.
2 коло 4 тур
19.06 ДЮСШ № 3 – Карпати
19.06 Янтарочка – Зб. Закарпатської обл.
5 тур
25.06 Карпати – Янтарочка
25.06 Зб. Закарпатської обл. – ДЮСШ № 3
6 тур
25.06 ДЮСШ № 3 – Янтарочка
25.06 Зб. Закарпатської обл. – Карпати

Група 2:
1. Ладомир, Володимир-Волинський
2. Збірна Рівненської області
3. ДЮСШ, Маневичі
4. ДЮСШ Футбольна Академія “Тернопіль”

1 коло 1 тур
15.06 Ладомир – ДЮСШ ФА Тернопіль
06.06 Зб. Рівненської обл. – ДЮСШ
2 тур
06.06 ДЮСШ – Ладомир
09.06 ДЮСШ ФА Тернопіль – Зб. Рівненської обл.
3 тур
12.06 ДЮСШ – ДЮСШ ФА Тернопіль
06.06 Ладомир – Зб. Рівненської обл.
2 коло 4 тур
09.06 ДЮСШ ФА Тернопіль – Ладомир
12.06 ДЮСШ – Зб. Рівненської обл.
5 тур
15.06 Ладомир – ДЮСШ
12.06 Зб. Рівненської обл. – ДЮСШ ФА Тернопіль
6 тур
15.06 ДЮСШ ФА Тернопіль – ДЮСШ
09.06 Зб. Рівненської обл. – Ладомир

Група 3:
1. Еліта-Сугатинка, Вінницька область
2. Юність, Любар
3. Збірна Вінницької області
4. ДЮСШ №1, Хмельницький

1 коло 1 тур
11.06 «Еліта-Сугатинка» – ДЮСШ № 1
11.06 Юність – Зб. Вінницької обл.
2 тур
11.06 Зб. Вінницької обл. – «Еліта-Сугатинка»
11.06 ДЮСШ № 1 – Юність
3 тур
18.06 Зб. Вінницької обл. – ДЮСШ № 1
18.06 «Еліта-Сугатинка» – Юність
2 коло 4 тур
18.06 ДЮСШ № 1 – «Еліта-Сугатинка»
18.06 Зб. Вінницької обл. – Юність
5 тур
25.06 «Еліта-Сугатинка» – Зб. Вінницької обл.
25.06 Юність – ДЮСШ № 1
6 тур
25.06 ДЮСШ № 1 – Зб. Вінницької обл.
25.06 Юність – «Еліта-Сугатинка»

Група 4:
1. Звягель, Новоград-Волинський
2. Юність, Чернігів
3. Академія УАФ, Київ
4. ДЮСШ, Коростень

1 коло 1 тур
14.06 Звягель – ДЮСШ
03.06 Юність – Академія УАФ
2 тур
28.06 Академія УАФ – Звягель
23.06 ДЮСШ – Юність
3 тур
17.06 Академія УАФ – ДЮСШ
24.06 Звягель – Юність
2 коло 4 тур
26.06 ДЮСШ – Звягель
14.06 Академія УАФ – Юність
5 тур
21.06 Звягель – Академія УАФ
18.06 Юність – ДЮСШ
6 ​тур
21.06 ДЮСШ – Академія УАФ
17.06 Юність – Звягель

Група 5:
1. ДЮСШ №26, Київ
2. ДЮСШ №26/2, Київ
3. Пантери, Умань

1 коло 1 тур
12.06 ДЮСШ № 26 – Пантери
2 тур
12.06 Пантери – ДЮСШ № 26/2
3 тур
12.06 ДЮСШ № 26/2 – ДЮСШ № 26
2 коло 4 тур
19.06 Пантери – ДЮСШ № 26
5 тур
19.06 ДЮСШ № 26/2 – Пантери
6 тур
19.06 ДЮСШ № 26 – ДЮСШ № 26/2

Група 6:
1. Єдність, Плиски
2. Житлобуд-1, Харків
3. Барса, Суми

1 коло 1 тур
04.06 Єдність – Барса
2 тур
14.06 Барса – Житлобуд-1
3 тур
12.06 Житлобуд-1 – Єдність
2 коло 4 тур
18.06 Барса – Єдність
5 тур
20.06 Житлобуд-1 – Барса
6 тур
26.06 Єдність – Житлобуд-1

Група 7:
1. ДЮСШ-Металург, Запоріжжя
2. ДЮСШ №7, Дніпро
3. Збірна Дніпропетровської області

1 коло 1 тур
04.06 ДЮСШ-Металург – Зб. Дніпропетровської обл.
2 тур
11.06 Зб. Дніпропетровської обл. – ДЮСШ № 7
3 тур
15.06 ДЮСШ № 7 – ДЮСШ-Металург
2 коло 4 тур
18.06 Зб. Дніпропетровської обл. – ДЮСШ-Металург
5 тур
23.06 ДЮСШ № 7 – Зб. Дніпропетровської обл.
6 тур
24.06 ДЮСШ-Металург – ДЮСШ № 7

Група 8:
1. Збірна Одеської області
2. Збірна Херсонської області
3. Збірна Миколаївської області

1 коло 1 тур
09.06 Зб. Одеської обл. – Зб. Миколаївської обл.
2 тур
09.06 Зб. Миколаївської обл. – Зб. Херсонської обл.
3 тур
09.06 Зб. Херсонської обл. – Зб. Одеської обл.
2 коло 4 тур
15.06 Зб. Миколаївської обл – Зб. Одеської обл.
5 тур
15.06 Зб. Херсонської обл. – Зб. Миколаївської обл.
6 тур
15.06 Зб. Одеської обл. – Зб. Херсонської обл.