Дівоча футбольна ліга Ю-14. Одеські футболістки лідирують у групі 8

607
Ю-14, Дівоча футбольна ліга, футбол среди девочек, женский футбол, Чемпіонат України серед дівчат, до 14 років, перша ліга, дівочий футбол, футбол девочки, жіночий футбол
Асоціація футболу Миколаївської області

У Миколаєві відбулися ігри Чемпіонату України з футболу серед дівочих команд до 14 років. 

Зіграні перші матчі у 8-й групі Дівочої футбольної ліги Ю-14, в якій за вихід у наступний етап змагань сперечаються збірні Одеської, Херсонської та Миколаївської областей. Саме у Миколаєві відбулися перші поєдинки, які пройшли у напруженій боротьбі. Один з таких матчів завершився серією одинадцятиметрових ударів.

Результати. Дівоча футбольна ліга. WU-14:
Зб. Одеської обл. – Зб. Миколаївської обл. – 2:0
Голи: Новолоцька-2
Зб. Миколаївської обл. – Зб. Херсонської обл. – 1:1 (1:2 по пен.) *
Голи: Романенко – Резанова
Зб. Херсонської обл. – Зб. Одеської обл. – 0:1
Голи: Ковпак

* – Згідно з Положенням змагань Ю14: Якщо основний час закінчується з нічийним рахунком, додатковий час не призначається. Команда – переможець матчу визначається у серії 9-ти метрових штрафних ударів (післяматчевих пенальті). За перемогу нараховуються 3 очки, за поразку 0 очок, за поразку в серії післяматчевих пенальті – 1 очко, за перемогу в серії післяматчевих пенальті – 2 очки.

Наступні матчі цієї групи відбудеться 15 червня 2021 року.

Переможці груп та команди, які посіли другі місця потрапляють до другого групового етапу де сформують 4 групи по 4 команди в кожній, та грають за між собою в одне коло.
Фінальний етап: у фінальному етапі грають 4 кращі команди – переможці чотирьох  груп другого групового етапу. Згідно жеребу, команди формують дві півфінальні пари. Переможці – зустрінуться у фінальному матчі, а переможені зіграють за 3 місце.