ФК «Десна» Чернігів розпочинає співпрацю з СДЮШОР «Юність»

1286
ФК «Десна» Чернігів розпочинають співпрацю з СДЮШОР «Юність»

Триває підготовка другого кола Чемпіонату України з футболу серед команд Прем’єр-Ліги. У міжсезоння проводиться багато заходів щодо організацій життєдіяльності футбольних клубів Української Прем’єр-Ліги. Не залишився осторонь і футбольний клуб «Десна» Чернігів.

В рамках підготовчих заходів президент футбольного клубу «Десна» Чернігів Володимир Левін та генеральний директор клубу Ігор Ушарук зустрілися з директором Комунального позашкільного навчального закладу Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з футболу «Юність» Геннадієм Прокоповичем.

Метою зустрічі було обговорення питання співпраці між жіночим відділенням СДЮШОР з футболу «Юність» та футбольним клубом «Десна» Чернігів.

Сьогодні дівоча команда «Юність» виступає у Чемпіонаті України серед жіночих команд першої ліги та, за результатами першого кола Чемпіонату, впевнено посідає третє місце.

Під час зустрічі обговорено перспективи розвитку жіночого футболу та підписано угоду про співпрацю між футбольним клубом «Десна» Чернігів та СДЮШОР з футболу «Юність» щодо виступу жіночої команди у Чемпіонаті України під егідою Чернігівської «Десни».

Визначили учасники зустрічі і першочергові завдання. Найголовніше нашим дівчатам на сьогодні впевнено закріпитися на ключових позиціях серед команд першої ліги, а у перспективі посісти провідні позиції серед команд вищої ліги.

Чернігівська обласна асоціація футболу