Ольга Овдійчук: «Перемога над Венесуелою має додати нам упевненості»

1166
Ольга Овдійчук «Перемога над Венесуелою має додати нам упевненості»

Гравчиня національної жіночої збірної України Ольга Овдійчук прокоментувала перемогу команди у стартовій грі Turkish Women’s Cup 2022. Нагадаємо, синьо-жовті з мінімальною перевагою обіграли Венесуелу (1:0), і саме Ольга на початку зустрічі забила єдиний м’яч.

«Чудово, що ми розпочали з перемоги. Вона має додати нам упевненості в наступних матчах. Емоції — супер, ми щасливі, що досягли того результату, на який розраховували.

Ішла атака лівим флангом, і я очікувала, що м’яч піде в ту зону, де я була. Усе склалося так, що мені вдалося зустрітися з м’ячем і перевести його у ворота.

Ми провели дуже хороший аналіз суперника. Тренерський штаб вказав нам на його сильні сторони, а також звернув увагу на те, що у венесуелок трохи повільні захисники, і цим можна буде скористатися. Вважаю, що ми повністю виконали установку тренера на гру, і збірна Венесуели не створила нам ніяких загроз.

Перед нами стоїть конкретне завдання  перемогти на турнірі та добре підготуватися до наступних офіційних поєдинків», — сказала автор першого забитого м’яча жіночої збірної України 2022 року.

Огляд матчу