Футбол і мультики: старт футбольної програми Playmakers від УЄФА та Disney на Вінниччині

692
Програма УЄФА Playmakers в Україні, UEFA PlayMakers, Disney, жіночий футбол, женский футбол, Ольга Овдійчук, дівчата футбол, УЄФА проект

Футбол і мультики: у Калинівці почали втілювати футбольну програму Playmakers від УЄФА та Disney

Цю програму реалізовують на базі загальноосвітньої школи №3 міста Калинівки. Ця школа стала одним із тридцяти в Україні та єдиним у Вінницькій області центром, де впроваджують цей проєкт.

Учителі цієї школи Геннадій Марчук та Марина Саврань пройшли навчання та отримали сертифікати викладачів програми УЄФА Playmakers.

Програма УЄФА Playmakers має на меті надати більше можливостей для дівчаток віком 5-8 років брати участь у футболі та використовувати його для розвитку життєвих навичок та освоїти основні навички руху.

-За умовами програми потрібно набрати для занять 30 дівчаток віком від 5 до 8 років, – каже тренер Геннадій Марчук. – А ми навіть перевершили цю кількість – на перших заняттях у нас було 33 дівчинки.

На відміну від традиційних футбольних програм, кожне з 10-ти вступних тренувань Playmakers засноване на розповіді, яка базується на основі мультфільмів від Disney — «Крижане Серце-2» та «Суперсімейка-2».

Програма УЄФА Playmakers в Україні, UEFA PlayMakers, Disney, жіночий футбол, женский футбол, Ольга Овдійчук, дівчата футбол, УЄФА проект

Тренери програми Геннадій Марчук та Марина Саврань провели уже два заняття для дівчаток за мультиком Disney «Суперсімейка2».

На заняттях у тренерів були помічники – учні школи №3, які люблять і грають у футбол, Андрій Рогов та призерки чемпіонатів України з футболу серед дівчат Анастасія Дармороз і Дана Козловська.

 Місія цієї програми – забезпечити більше можливостей для дівчаток полюбити футбол, – каже Геннадій Марчук. – Програма УЄФА Playmakers в Україні надає можливості для маленьких дівчат відчути футбол, отримати від цього тільки позитивні емоції, натхнення та друзів. Під час перших занять дівчатка училися працювати у команді, розвивали свої фізичні якості, навчалися елементам футболу, грали рухливі ігри та отримали море позитивних емоцій.

Калинівка.City