Вища ліга 20/21. «Карпати» – «Маріуполь» – 0:1. Мінімальна перемога гостей

808
Карпати Львів, ЖФК Маріуполь, Вища ліга, жіночий футбол, женский футбол, Чемпіонат України, УАФ, ЖФК

Карпатівки мінімально поступаються «Маріуполю»

Господарі поля агресивно розпочали матч, однак ударам Матвіїшин, Галан та Крищишин або бракувало влучності, або ж надійно діяла воротарка «Маріуполя». Гості відповіли небезпечним штрафним на 23 хвилині – повз стійку.

А за 5 хвилин Завідова після пасу з глибини поля вийшла віч-на-віч з Мостовою і чітко пробила у кут воріт – 0:1. Могла до перерви відзначитись і Лашко, але наша воротарка у шикарному стрибку таки перевела м’яча на кутовий.

У другому таймі Мостова продовжила сейвити, врятувавши «Карпати» на 48 хвилині після виходу нападниці гостей сам-на-сам. Далі серію невикористаних моментів видали «левиці»: Зубар, Чайка та Корнацька мали прекрасні нагоди, а Крищишин двічі влучила у поперечку. Однак матч так і завершився мінімальною перемогою гостей.