Комітет жіночого футболу УАФ: робоча зустріч з представниками команд

514
УАФ, Асоціація, комітет жіночого футболу, Вадим Костюченко, Всеукраїнська Асоціація, Юрій Титаренко, женский футбол, засідання комітету, жіночий футбол
Фото Павла Кубанова

Напередодні засідання Виконкому УАФ у Будинку футболу відбулася робоча зустріч Комітету жіночого футболу.

У роботі зібрання взяли участь представники жіночих футбольних клубів вищої ліги. Їх було запрошено на засідання з метою всебічного розгляду питань, що стосуються організації роботи з розробки регламенту та календаря змагань на наступний сезон.

На засіданні було прийнято низку важливих рішень, а саме: визначені місця проведення попереднього та фінального етапів чемпіонату України серед дівочих команд WU-17 сезону 2020 року та Всеукраїнського фестивалю серед дівочих команд WU-11, а також затверджено місце проведення домашніх відбірних матчів чемпіонату Європи-2021 національною жіночою збірною України з командами Греції та Ірландії, які відбудуться на стадіоні «Славутич-Арена» в Запоріжжі відповідно 14 квітня та 5 червня.

Також Комітет жіночого футболу УАФ, розглянувши подання керівництва жіночих футбольних клубів «Маріупольчанка» (Маріуполь) та «ДЮСШ № 3», затвердив зміну назв цих клубів відповідно на ЖФК «Маріуполь» (м. Маріуполь) та ЖФК «Прикарпаття-ДЮСШ № 3» (м. Івано-Франківськ).

УАФ, Асоціація, комітет жіночого футболу, Лунченко Валерій, Всеукраїнська Асоціація, Юрій Титаренко, женский футбол, засідання комітету, жіночий футбол

Представники жіночих футбольних клубів, що брали участь у засіданні комітету, виступили з ініціативою про створення робочої групи з розробки регламенту та календаря чемпіонату України серед команд вищої ліги сезону-2020/2021. Після обговорення комітет прийняв рішення підтримати цю пропозицію та звернутися до керівництва національної асоціації з проханням створити робочу групу, до складу якої включити представників комітету і жіночих футбольних клубів вищої ліги.

Ураховуючи рішення УЄФА щодо ліцензування жіночих футбольних клубів, які претендують на участь у Лізі чемпіонів УЄФА сезону-2020/2021, комітет розглянув питання щодо проходження вітчизняними клубами-претендентами процедури ліцензування на наступний сезон.

Наостанок Комітет жіночого футболу УАФ розглянув та схвалив проект основних напрямків стратегічного плану розитку жіночого футболу в Україні на 2020—2024 роки, який у підсумку було затверджено Виконавчим комітетом УАФ.