Кубок Ю-15. 1/4 фіналу: СДЮШОР Ужгород перемагає львівські «Карпати»

452
Кубок Ю-15. СДЮШОР «Ужгород» перемагає львівські «Карпати»

Загальновідомо, що в командних видах спорту досягати успіху важче, ніж в індивідуальних. У футболі – поготів. Тому кожна така перемога – особливо цінна. А в жіночому вона ще й матиме історичне значення. І сьогодні саме такий момент настав!

СДЮСШОР Ужгород WU-15 у Кубку України вдома зустрічалася з ровесницями з ПЖФК «Карпати» (Львів). Перемога давала можливість господаркам досягти по-справжньому тріумфального результату – вийти до фіналу чотирьох. Забігаючи наперед, потрібно сказати, що це завдання наша команда виконала.

Фактично вся гра відбувалася за сценарієм господарок – вони весь час атакували. Власне з дій у нападі СДЮСШОРівки й розпочали матч. І одразу відкрили рахунок. У результаті подачі кутового в штрафній площі суперниць першою розібралася Софія Івшина. Пробила несильно, але «за адресою» – 1:0!

Невдовзі підопічні Крістіни Костевки могли подвоїти результат. Були два спірні моменти, коли у своїй штрафній площі спочатку воротарка гостей зупиняла нашу нападницю, а потім одна із захисниць львівської команди зіграла рукою. Арбітр не побачив у зазначених двох епізодах порушень правил, але це не збентежило дівчат. Вони продовжували атакувати. І могли ще принаймні двічі-тричі відзначитися. Та завершальним ударам бракувало влучності. Але й у поодиноких атаках суперниць ужгородки не дали осічки в захисті.

На початку ж другого тайму в СДЮСШОРівок були два виходи віч-навіч із голкіперкою «Карпат». Один зі стовідсоткових моментів реалізувала Каріна Леспух – 2:0!

Після цього ужгородки не припиняли атакувальних дій. Було десь хвилювання, чи вистачить їм сил на весь поєдинок, адже енергії для нападу завжди необхідно більше, ніж для захисту. Однак вистачило! І навіть гол Юлії Гриб наприкінці зустрічі у львів’янок (вони теж молодці – грали до кінця) уже не міг нічого змінити – час працював на СДЮСШОРівок. Отож – 2:1, і їх історична перемога!

Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з Ужгорода справді досягла історичного успіху – уперше взявши участь у Кубку України, одразу ж пробилася до фінальної частини змагань. Завершальні матчі відбудуться, до речі, у місті над Тисою 10–12 травня. Віримо в наших спортсменок!

Володимир ТАРАСЮК,
Фото Анастасія ПЕНЗОВА, ЗАФ