Став відомий календар матчів жіночої збірної України у Лізі Націй 2023

564
Став відомий календар матчів жіночої збірної України у Лізі Націй 2023

2 травня у швейцарському Ньйоні відбулося жеребкування групового етапу нового турніру — жіночої Ліги Націй УЄФА.

За результатами жеребкування жіноча збірна України потрапила до квартету В3, де її суперниками стали Польща, Сербія та Греція.

Загалом, 51 збірну було розбито на три ліги. Ліги A і B складатимуться із 16-ти команд кожна, розбитих на чотири групи по чотири збірні. Ліга С включатиме 19 команд, розділених на чотири групи по чотири та одну групу з трьох.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от 🇺🇦 Жіночий футбол України УАФ (@uafwomen)

Усі матчі проходитимуть протягом шести ігрових днів, причому кожна команда зіграє один домашній матч і один матч на виїзді проти всіх інших команд у своїй групі. Залежно від рейтингу на груповому етапі після шостого туру команди або збережуть свої позиції в лізі, або автоматично підвищаться чи понизяться, або братимуть участь у стикових матчах за підвищення та пониження в класі.

Календар матчів жіночої збірної України:

22.09.2023 Україна – Сербія
26.09.2023 Польща – Україна
27.10.2023 Греція – Україна
31.10.2023 Україна – Греція
01.12.2023 Україна – Польща
05.12.2023 Сербія – Україна

Інші матчі нашої Групи В3:
22.09.2023 Греція – Польща
26.09.2023 Сербія – Греція
27.10.2023 Польща – Сербія
31.10.2023 Сербія – Польща
01.12.2023 Греція – Сербія
05.12.2023 Польща – Греція

календар матчів жіночої збірної України у Лізі Націй 2023

Ліга B

Чотири переможці груп переходять у Лігу А.

Чотири команди, що посіли другі місця, грають у стикових матчах проти збірних, які посіли треті місця у Лізі А. Переможці зіграють у Лізі А; команди, що програли, зіграють у Лізі B.

Три найкращі команди, які посіли треті місця, грають у стикових матчах проти трьох найкращих команд, що посіли другі місця у Лізі C. Переможці зіграють у Лізі B у рамках Європейської кваліфікації; команди, що програли, зіграють у Лізі C.

Команда з найнижчим рейтингом серед тих, хто посів третє місце, і чотири команди, що посіли четверті місця, переходять до Ліги C.


Результати жеребкування: 

Ліга A

Група A1: Англія, Нідерланди, Бельгія, Шотландія
Група A2: Франція, Норвегія, Австрія, Португалія
Група A3: Німеччина, Данія, Ісландія, Вельс
Група A4: Швеція, Іспанія, Італія, Швейцарія

Ліга В

Група B1: Ірландія, Північна Ірландія, Угорщина, Албанія
Група B2: Фінляндія, Румунія, Словаччина, Хорватія
Група B3: Польща, Сербія, УКРАЇНА, Греція
Група B4: Чехія, Словенія, Боснія та Герцеговина, Білорусь

Ліга С

Група С1: Мальта, Молдова, Латвія, Андорра
Група С2: Туреччина, Люксембург, Литва, Грузія
Група С3: Азербайджан, Чорногорія, Кіпр, Фарерські острови
Група С4: Ізраїль, Естонія, Казахстан, Вірменія
Група С5: Північна Македонія, Косово, Болгарія