Луїс Кортес: «Наша мета вивести команду на ЄВРО-2025»

155
Луїс Кортес «Тепер наша мета - ЄВРО-2025»

оловний тренер національної жіночої збірної України Луїс Кортес дав післяматчеву прес-конференцію після завершення виїзного поєдинку кваліфікації чемпіонату світу 2023 року, в якому його підопічні поступилися команді Іспанії з рахунком 0:5:

«Ми очікували на такий сценарій у матчі зі збірною Іспанії. Суперниці багато контролювали м’яч і дуже добре рухалися. На жаль, наші гравці припускалися помилок у захисті й дозволяли іспанкам забивати, проте саме через такі поєдинки команда може прогресувати й ставати кращою. Що ж, сенсації не сталося, Іспанія закономірно перемогла. Прикро лише, що моїй команді так і не вдалося знайти шлях до протилежних воріт і забити бодай один м’яч.

Частково я задоволений тим, що збірна України фінішувала третьою у групі. Ми усвідомлюємо, що на поточний момент Іспанія та Шотландія сильніші за Україну. Так, були сподівання на те, що нам вдасться дати шотландкам бій і позмагатися за другу позицію, однак ми програли їм вирішальний поєдинок.

Але збірна України знаходиться на правильному шляху. Команда продовжує зростати, робити невеликі кроки вперед. Є ще чимало речей, над якими нам слід працювати, але на все потрібен час. Тепер нашою метою буде вивести команду на Чемпіонат Європи-2025.

Також сподіваюся на те, що війна в Україні закінчиться, і ми зможемо врешті взятися за реалізацію проєкту розвитку жіночого футболу. Адже очікувати на якісь суттєві зміни в ситуації, коли сотні тисяч українців через російську воєнну агресію виїхали з країни в пошуках прихистку, поки що важко».


Зазначимо, що Королівська іспанська футбольна федерація під час матчу Іспанія — Україна провела соціальну акцію на підтримку України.

На початку війни уряд Іспанії через міністерство інтеграції та соціального забезпечення ініціював програму допомоги й догляду за біженцями, які прибули внаслідок бойових дій в Україні.

Завдяки цій акції деякі із цих людей змогли підтримати нашу збірну на стадіоні. На матчі було близько сотні українців, крім того — українські діти в якості супроводу гравців на початку поєдинку.