Яна Малахова та Ірина Подольська – післяматчеві флеш-інтерв’ю

242
Яна Малахова та Ірина Подольська - післяматчеві флеш-інтерв'ю

Футболістки національної жіночої збірної України Яна Малахова та Ірина Подольська прокоментували поразку від команди Іспанії у заключному матчі кваліфікації Кубку світу 2023 року.

ЯНА МАЛАХОВА: Треба дуже багато працювати, щоб грати на одному рівні з такими командами

Яна Малахова: «Іспанія має дуже майстерну команду. Гра видалася нелегкою, адже іспанки дуже багато володіли м’ячем. Рахунок говорить сам за себе. Хотілося показати більш змістовний футбол. Такі матчі — хороший досвід для футболісток. Треба дуже багато працювати, щоб грати на одному рівні з такими командами. Слід зробити висновки й рухатися далі.

Помилки завжди є. Треба працювати над фізичними якостями, індивідуальною технічною майстерністю та командною грою.

У цілому ми провели гарну роботу. Зіграли достатньо матчів на хорошому рівні з хорошими командами. Головним завданням у нас було вийти з групи. Не вийшло. Проаналізуємо й будемо рухатися далі. Тільки вперед».


ІРИНА ПОДОЛЬСКА: Іспанія сильніша, але ми боролися до кінця

Ірина Подольська: «Іспанія сильніша за Україну. Ми боролися до кінця, але пропустили багато голів у першому таймі. Після перерви грали вже більш компактно та впевнено.

Іспанки добре контролюють м’яч і швидко його переводять, виконують точні діагоналі. Саме цього не вистачає нам.

Хотілося посісти друге місце. Але ми втратили багато очок у поєдинках з Угорщиною та Шотландією. Тому шансів на необхідний результат уже не було».