Луїс Кортес та Ольга Овдійчук – емоції після перемоги над Венесуелою

1411

Головний тренер жіночої збірної України Луїс Кортес поділився емоціями після перемоги синьо-жовтих у першому матчі міжнародного турніру Turkish Women’s Cup 2022. Нагадаємо, українська команда з мінімальною перевагою обіграла Венесуелу (1:0), а єдиний гол на початку зустрічі забила Ольга Овдійчук.

«Я дуже щасливий. Це моя перша перемога в якості головного тренера збірної України. Сподіваюся, перша з багатьох. Ми знали, що на нас чекатиме складний матч, важка сутичка, адже збірна Венесуели — сильна команда. Вона має хороших гравців, які виступають у сильних європейських клубах.

Але, я вважаю, ми провели хороший матч. Усі знали, як треба діяти в кожному ігровому моменті, і це добре для команди. Це означає, що ми з кожнем днем прогресуємо.

Ми добре розпочали гру, тримаючи в голові думки про перемогу. Звичайно, швидкий гол додав нам упевненості. У нас не було багато шансів, але й суперниці особливо не мали гольових нагод. Ми перемогли, і ми щасливі. Вигравати важливо, але ще важливіше — покращити гру команди до квітневого збору.

У нас чимало гравців, які вийшли на поле після зимової паузи. Для багатьох це був перший матч 2022 року. У нас були деякі сумніви щодо їхніх виступів, але всі видали дуже хороший поєдинок. Їхня ігрова форма свідчить про те, що вони готові до відновлення сезону.

Зараз найголовніше — відновити дівчат, адже наступний матч відбудеться вже за три дні. До того ж перед цією грою у нас були інтенсивні тренування. У четвер команді потрібно відпочити. У нашому розташуванні — 31 гравець, тож ми маємо вибір виконавців для наступного поєдинку. Потрібно добре до нього підготуватися, щоб перемогти команду Узбекистану», — сказав після зустрічі з Венесуелою наставник жіночої збірної України.