Міжсезоння. ФК «Восход» розпочав підготовку до ігрового сезону

993
Міжсезоння. ФК «Восход» розпочав підготовку до ігрового сезону

16 січня команда жіночого ФК «Восход» зібралася на перше, у цьому році, тренування на навчально-тренувальному зборі.

Команда зібралася практично у тому складі, у якому закінчувала осінню частину (І етап) чемпіонату України з футболу серед жінок сезону 2021/2022 років. Дівчата зі свіжими силами без розкачки, без втягуючих навантажень приступили у режимі дворазових тренувань з підготовки до ІІ етапу чемпіонату України, який стартує у третій декаді березня.

Тренування проходять на футбольному полі зі штучним покриттям та бігових доріжках Херсонського міського спортивного комбінату «Кристал».
Правда не усі футболістки, які отримали травми у кінці сезону, не встигли вилікуватися та відновитися,і тому вони продовжують курс лікування та реабілітації з метою якнайшвидше приєднатися до основного складу.

Головний тренер ЖФК «Восход» Наталія Ігнатович запросила на навчально-тренувальний збір для перегляду перспективних юних футболісток 2006/2007 років народження, вихованок Миколаївського фахового коледжу фізичної культури, Херсонського фахового спортивного коледжу, Новокаховської ДЮСШ «Таврія» та Херсонської ДЮСШ з футболу «Кристал». Цим дівчатам ще важко даються перші кроки у професійному футболі, але поки що вони терплять, не скиглять, не випадають із загального тла тренувального процесу, «вкалують» практично на рівних з досвідченими професійними футболістками. Та й тренування настільки різносторонні, різноманітні, емоційні і цікаві, що усі дівчата, і досвідчені, і юні, відчувають втому і «крепатуру» лише в перші декілька хвилин після початку навантажень.

Будемо сподіватися, що після таких важких, але ефективних навантажень у підготовчий період, команда заграє новими барвами.

Інстаграм krystal_women