Міжсезоння. Харківський «Житлобуд-1» вийшов з відпустки

960
Міжсезоння. Харківський «Житлобуд-1» вийшов з відпустки
архів

20 січня чемпіон України харківський “Житлобуд-1” вийшов з відпустки, яка тривала майже місяць.

В доброму гуморі та в чудовому настрої гравці та тренерський штаб зібралися на нараду для того, щоб обсудити найближчі плани підготовки команди до другого етапу чемпіонату України серед жіночих команд Вищої ліги.

Головна тренерка ФК “Житлобуд-1” Валентина КОТИК привітала гравчинь з минулими новорічними святами.

– Вже в березні розпочнеться другий етап чемпіонату України, тому наша підготовка буде поділена на два етапи. Незабаром ми проведемо тестування, також пройдемо медичний огляд. 28 січня двома командами зіграємо в ІІ Кубку пам’яті Анатолія Харченка.

Взагалі, перший етап підготовки триватиме з 24 січня по 21 лютого в дворазовому режимі.

З 22 лютого по 7 березня заплановано збір в Туреччині, де ми плануємо зіграти 2-3 товариських матчі. Після чого повернемось в Україну, зіграємо перенесену кубкову зустріч проти “Вереса”, а вже з 18-19 березня стартує другий етап чемпіонату України, де ми в першому турі прийматимемо “Колос” з Ковалівки.

Щодо наших втрат взимку. Як ви знаєте, наприкінці року ми попрощалися з Іриною Кочнєвою, під час відпустки з команди пішли Алевтина Утицьких та Біргюл Садікоглу – в них закінчилися контракти. Хочу подякувати їм за професійне виконання своїх обов’язків та гру. Поки що з відпустки не повернулася Гамзе Яман, у якої діючий контракт з “Житлобудом-1”.

До позитивних новин: до команди приєдналася нападниця Юлія Зубар. Поки в нас тривають збори, як то кажуть, “двері відчинені”, тому в нас зараз є гравчині на перегляді, сподіваємось, що підпишемо контракти.

Щодо завдань на другий етап, то нам потрібно виправити ситуацію в чемпіонаті, а цілі, як ви знаете, в нас незмінні – Чемпіонство та Кубок України.

Прес-служба ФК Житлобуд-1