Міжсезоння. Останні новини донецького «Шахтаря» та криворізького «Кривбасу»

352
Міжсезоння. Останні новини донецького «Шахтаря» та криворізького «Кривбасу»

У жіночих клубів Вищої ліги триває етап підготовки до весняної частини сезону. Останні новини донецького «Шахтаря» та криворізького «Кривбасу»

Жіноча команда «Шахтаря» провела заключне тренування на першому зборі

28 січня на базі Академії в Щасливому пройшло півторагодинне заняття.

Дівчата почали з 15-хвилинної розминки, а потім працювали з м’ячем, у той час як голкіперки займалися за індивідуальною програмою. Під час основної частини тренування польові футболістки були поділені на дві команди: спочатку для відпрацювання виходу з оборони (на двоє воріт), а наприкінці колектив зіграв двосторонній матч.

Вікторія Головач, капітан:

– На старті заняття розім’ялися, потім відпрацювали коротенький пас-комплекс. Згодом була робота з м’ячем і двосторонка. Поступово входимо в режим підготовки, тож форма поки що не ідеальна. Думаю, уже під час другого збору навантаження будуть подібні до тих, що очікують протягом сезону.

Пресслужба ФК «Шахтар» 


ЖФК «Кривбас»: Зимові збори 2023. Перший етап підготовки. Тести на функціональну готовність

Після вдалого проходження медогляду на дівчат очікувало тестування їх функціональної та фізичної готовності. Футболістки склали тести у трьох дисциплінах: стрибки у довжину з місця, спринт на 30 метрів, а також «йо-йо» – човниковий біг на витривалість.

Результати засвідчили, що гравчині, не дивлячись, на тривалу паузу, перебувають у чудовій формі, а, головне, кожна з них продемонструвала неабиякий характер під час тяжких навантажень.

Повторно футболістки пройдуть ті ж самі тести і наприкінці зборів. Це надасть можливість тренському штабу прослідити прогрес гравчинь та оцінити правильність обраної програми підготовки.

Анна Стєкольщикова: 

– Перші дні зборів, як завжди, направлені на загальну фізичну підготовку, тому добре, що тренери надали нам програму для самостійної підготовки на період відпустки, без неї було б ще важче.

Пресслужба жіночого ФК «Кривбас» Кривий Ріг