У Кременчуці відбувся жіночий фестиваль з футболу

435
У Кременчуці відбувся жіночий фестиваль з футболу

28 січня, в Кременчуці відбувся жіночий фестиваль з футболу. Про це повідомляють на сторінці Інша Жінка / Divergent Woman

Брали участь дитячі та дорослі команди з міста Кременчука та Кам’яних Потоків.

Перемогу впевнено та заслужено здобули обидві команди з Кам’яних Потоків, а команди з Кременчука мали змогу підвищити свої навички за рахунок сильних суперниць.

Як сказала голова організації «Інша Жінка» Юлія Цибульська, «Не буває перемог без поразок. І хоча я, як кременчужанка, вболівала за кременчуцьку команду, дякую команді з Кам‘яних Потоків за високий рівень гри. Ми будемо долучатися до розвитку жіночого футболу та обов’язково повинні зіграти десь на полях в Європі, на міжнародних турнірах. І окремо я дякую мамам дівчат, які привели їх не на бальні танці, а на футбол. Саме тому подарунки сьоодні отримають не лише учасниці, а й батьки дівчат, які є першопрохідцями у цьому виді спорту в Кременчуці»

Чудова атмосфера, шалена динаміка, невіддільні емоції, драйв та командна підтримка – такі заходи особливо важливі зараз, під час війни, тому що це – антистрес, спосіб на якусь мить жити повноцінним життям та відновити своє психічне здоров’я.

Кременчуцька газета

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от JAGUAR GIRLS (@fc_jaguar_girls)