На Львівщині організували свято дівочого футболу

311
На Львівщині організували свято дівочого футболу

У селі Бердихів на Яворівщині відбувся сьомий за ліком традиційний обласний Всеукраїнський соціально-спортивний фестиваль «Відкриті уроки футболу» серед дівчат 2011-го року народження і молодших.

Організувала його Асоціація футболу Яворівського району за сприяння Львівської асоціації футболу, Яворівської районної військової адміністрації та Новояворівської міської ради.

В ньому взяли участь близько півтори сотні дівчаток з різних куточків Львівщини: вихованки ФК «Янтарочка» (Новояворівськ), ФК «Мрія» (Львів), ФК «Підбужжя» (Буськ), ФК «Ягелонія» (Городок), ФК «Червона калина» (Самбір), ФК «Рута» (Дрогобич), ФК «Червона калина» (Рудки), Дитячо-юнацької спортивної школи Буська, а також учениці загальноосвітніх шкіл Новояворівської громади (Новояворівська, Бердихова, Прилбич, Терновиці, Мужилович, Добростанів).

Діти у спеціальних квадратах на футбольному полі під опікою кваліфікованих наставників виконували різноманітні веселі вправи з м’ячами, конусами, обручами та іншим спортивним інвентарем, освоювали елементи техніки гри у футбол, загартували свій командний дух в іграх та естафетах. З метою профілактики правопорушень серед неповнолітніх поліцейські в одному з квадратів проводили з дітьми відповідну бесіду.

Всі учасники фестивалю отримали не лише заряд позитивних емоцій і користь для власного здоров’я, а й смачні подарунки, м’ячі й екслюзивні пам’ятні нагороди.