Національна жіноча збірна | Українська делегація прибула до Гданська

363

У неділю, 17 вересня жіноча збірна України зібралася в Києві, після чого вирушила до Польщі для підготовки й участі в перших двох поєдинках групового турніру дебютного розіграшу Ліги націй УЄФА. 

18 вересня, після складного переїзду, пов’язаного з дванадцятигодинним очікуванням на кордоні, українська делегація прибула до Гданська.

Із вівторка до четверга команда працюватиме на базі в Сопоті, де поєднуватиме тренування з теоретичними заняттями. На щастя, травмованих немає, усі гравчині, яких виконувач обов’язків головного тренера Володимир Пятенко викликав на збір, готуватимуться до старту змагань.

Нагадаємо, до складу ввійшли 23 футболістки, й уперше до лав національної збірної запрошені гравчині — Яна Котик та Вікторія Головач.

Синьо-жовті виступатимуть у групі В3, де змагатимуться з командами Польщі, Сербії та Греції.

Поєдинок 1-го туру Україна — Сербія відбудеться 22 вересня в польському містечку Старогард-Ґданський на міському стадіоні імені Казімежа Дейни (початок — о 16.00 за київським часом). Матч 2-го туру Польща — Україна пройде 26 вересня (19.00). Прийматиме його Міський стадіон у Гдині.