Перша ліга 23/24: трансляції матчів 3 туру Чемпіонату України

910
Перша ліга 21/22: трансляції матчів Чемпіонату України

До вашої уваги розклад трансляцій матчів 3 туру Чемпіонату України з футболу серед жіночих клубів Першої ліги сезону 2023/2024 років

У матчах третього туру будуть доступні трансляції чотирьох з восьми матчів.

Усі інші записи матчів будуть доступні на нашому сайті по завершенню ігрового туру.

Анонс матчів

Перша ліга
16 Вер 2023
- 14:00
Атекс (Київ)
1 1
Кривбас-2 (Кривий Ріг)
Перша ліга
17 Вер 2023
- 12:00
Оболонь (Київ)
10 1
Металург (Запоріжжя)
Перша ліга
17 Вер 2023
- 13:00
Минай (Закарпаття)
3 0
Надбужжя (Буськ)
Перша ліга
17 Вер 2023
- 14:00
Янтарочка (Новояворівськ)
1 1
ДЮСШ №1 (Хмельницький)
Перша ліга
17 Вер 2023
- 17:00
Юність (Чернігів)
9 0
Жайвір (Шпола)
Перша ліга
18 Вер 2023
- 11:00
Сістерс (Одеса)
12 0
Лідер (Полтавська область)
Перша ліга
18 Вер 2023
- 13:00
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
2 0
Рух (Львів)
Перша ліга
18 Вер 2023
- 14:00
Ладомир-2 (Володимир)
3 3
Полісся (Житомир)

 ТРАНСЛЯЦІЇ  

«Атекс» (Київ) – «Кривбас-2» (Кривий Ріг) –
16.09.2023 – м. Київ – стадіон “КНУБА-Арена” – 14:00

Арбітр — Паньків О.В. (Тернопіль), асистенти арбітра — Рачинська І.Р. (Чернівці), Капкан А.В. (Бердичів), четвертий арбітр — Макаренко Є.О. (Черкаси),  спостерігач арбітражу – Якименко О.В. (Київська обл.)

«Оболонь» (Київ) – «Металург» (Запоріжжя) –
17.09.2023 – м. Буча – стадіон УТБ Оболонь – 12:00

Арбітр — Усова К.І. (Київська обл.), асистенти арбітра — Зобенко М.В. (Дніпро), Піценко І.І. (Олександрія), четвертий арбітр — Коновалов М.С. (Полтава), спостерігач арбітражу — Беженар П.В. (Чернівці)

«Сістерс» (Одеса) – «Лідер» (Полтавська обл.) –
18.09.2023 – м. Одеса – стадіон “Чорноморець” – 11:00

Арбітр — Руда К.С. (Хмельницький), асистенти арбітра — Голіяк І.В. (Миколаївська обл.) Гірс О.М. (Одеса), четвертий арбітр — Катющев М.В. (Одеса), спостерігач арбітражу – Дердо О.В. (Чорноморськ)

«Ладомир-2» (Володимир) – «Полісся» (Житомир) –
18.09.2023 – м. Володимир – стадіон “Олімп” – 14:00

Арбітр — Мамчур Н.П. (Рівне), асистенти арбітра — Чіх В.С. (Львівська обл.), Янішевська І.Ф. (Львів), четвертий арбітр — Шевчук А.М. (Волинська обл.), спостерігач арбітражу — Дмитрук Я.В. (Рівне)