Наталія Зінченко: «Чекаємо з нетерпінням на матч із Сербією»

684
національна жіноча збірна, женский футбол, женская сборная, МиЗбірна, Чемпіонат Європи, Зінченко Наталія, жіночий футбол

15 лютого жіноча збірна України вирушила до Туреччини на навчально-тренувальний збір, під час якого візьме участь у двох міжнародних матчах.

— Цими змаганнями ми розпочинаємо підготовку до поєдинків плей-офф відбору чемпіонату Європи 2022 року, — сказала головний тренер жіночої збірної України Наталія Зінченко в коментарі офіційному сайту УАФ. — Нашими суперницями будуть футболістки Сербії (20 лютого) та Індії (23-го). Додому повертаємося 24-го числа.

— Чи виступатиме збірна України в найсильнішому складі?

— На жаль, через позитивний результат тесту на коронавірус нам не зможе допомогти Надія Куніна, яка перебуває на самоізоляції. А нещодавно стало відомо, що не уникли хвороби Любов Шматко та Ірина Саніна.

— Що можете сказати про суперниць?

— Інформація про збірну Індії дуже скупа, хоча очевидно, що за класом вона помітно поступається як нам, так і сербським футболісткам. А от зустрічі з балканками ми чекаємо з нетерпінням. Це команда нашого рівня. Пригадується, позаторік ми з нею разом виступали на турнірі в Хорватії, хоча й були в різних групах. І була нагода переконатися, що збірна Сербії — гідний опонент.