Наталія Зінченко: «Чекаємо з нетерпінням на матч із Сербією»

631
WEURO2022, національна жіноча збірна, женский футбол, женская сборная, МиЗбірна, Чемпіонат Європи, Зінченко Наталія, жіночий футбол

15 лютого жіноча збірна України вирушила до Туреччини на навчально-тренувальний збір, під час якого візьме участь у двох міжнародних матчах.

— Цими змаганнями ми розпочинаємо підготовку до поєдинків плей-офф відбору чемпіонату Європи 2022 року, — сказала головний тренер жіночої збірної України Наталія Зінченко в коментарі офіційному сайту УАФ. — Нашими суперницями будуть футболістки Сербії (20 лютого) та Індії (23-го). Додому повертаємося 24-го числа.

— Чи виступатиме збірна України в найсильнішому складі?

— На жаль, через позитивний результат тесту на коронавірус нам не зможе допомогти Надія Куніна, яка перебуває на самоізоляції. А нещодавно стало відомо, що не уникли хвороби Любов Шматко та Ірина Саніна.

— Що можете сказати про суперниць?

— Інформація про збірну Індії дуже скупа, хоча очевидно, що за класом вона помітно поступається як нам, так і сербським футболісткам. А от зустрічі з балканками ми чекаємо з нетерпінням. Це команда нашого рівня. Пригадується, позаторік ми з нею разом виступали на турнірі в Хорватії, хоча й були в різних групах. І була нагода переконатися, що збірна Сербії — гідний опонент.