Наталія Зінченко: «Японки технічні, швидкі, наполегливі»

1121
Zinchenko Nataliia, національна жіноча збірна, женский футбол, женская сборная, МиЗбірна, Чемпіонат Європи, Зінченко Наталія, жіночий футбол, зинченко наталья

Відразу після фіналу Кубку України серед жінок наша головна команда зібралася в Києві на навчально-тренувальний збір для підготовки до товариського матчу з Японією.

— Оскільки це протистояння відбудеться в Японії 10 червня, весь тренувальний процес проходитиме вже в Хіросімі, куди ми вирушаємо 6 числа, — сказала головний тренер жіночої збірної України Наталія Зінченко в коментарі офіційному сайту УАФ. — Адже треба врахувати як логістичні питання, так і необхідність акліматизації.

— Як узагалі виник варіант із проведенням цього спарингу?

— Цей поєдинок відбудеться в рамках святкування 100-річчя Асоціації футболу Японії, і дуже добре, що футбольне керівництво двох країн досягло домовленості. Адже японські футболістки завершують підготовку до олімпійського турніру, а в нас на черзі — відбір до чемпіонату світу. До речі, я звернула увагу на те, що японки, з якими ми ще ніколи не зустрічалися, за манерою гри нагадують збірну Іспанії, з якою нам у жовтні з’ясовувати стосунки. Вони технічні, швидкі, наполегливі…

— До Японії збірна України вирушає в бойовому складі?

— Ні. Таміла Хімич ще задіяна в матчах за свій клуб — хорватський «Спліт», а Дар’я Кравець із французького «Реймса» довгий час була травмована. Вирішили не викликати на цей збір Натію Панцулаю. На жаль, у вчорашньому кубковому фіналі через пошкодження поле залишила Дар’я Апанащенко, вона також нам не допоможе. Ми розраховували, що продовжить виступи за збірну Ольга Бойченко, але вона вирішила зосередитися тільки на грі за «Житлобуд-1» на клубному рівні.

— Отже, шанс проявити себе зявився у вчорашніх дублерів?

— Якщо бути точними, то новачок у збірній лише один — Христина Перевізник із «Ладомира» (Володимир-Волинський), інші раніше вже викликалися на спільні тренування. Маю надію, вони виправдають сподівання.

Національні жіночі збірні з футболу, Японія, Україна, УАФ, JFA, Japan nadeshiko, women's football, женский футбол, жіночий футбол

Склад національної жіночої збірної України

Воротарі: Ірина Саніна («Житлобуд-1» Харків), Дарина Бондарчук («Житлобуд-2» Харків).

Захисники: Любов Шматко, Анастасія Вороніна, Анна Петрик, Ольга Басанська («Житлобуд-1» Харків), Катерина Корсун, Ірина Подольська, Анастасія Філенко (всі — «Житлобуд-2» Харків), Марина Шайнюк («Ладомир» Володимир-Волинський).

Півзахисники: Ольга Овдійчук, Ірина Кочнєва (обидві — «Житлобуд-1» Харків), Яна Калініна, Вероніка Андрухів, Яна Малахова (всі — «Житлобуд-2» Харків), Юлія Христюк («Олд Домініон», США), Христина Перевізник («Ладомир» Володимир-Волинський).

Нападники: Надія Куніна, Ганна Вороніна (обидві — «Житлобуд-1» Харків), Ніколь Козлова («Вірджінія Тех», США), Вікторія Гірин («Ладомир» Володимир-Волинський).